Depresja objawy

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Depresja objawy

przez ewaryst7 04 wrz 2010, 07:37
Witaj.Pomyśl o wizycie u psychiatry , i koniecznie o terapii.Potrzebujesz wsparcia i pomocy.Dlatego nie izoluj się.Na szczęscie w dzisiejszych czasach HIV to nie wyrok.Depresja również.Pozdrawiam Cię cieplo:)

przez circ 17 wrz 2010, 12:47
Weżcie się do roboty, zamiast użalać się nad sobą.
Depresja to konsekwencja grzechu.
Kochacie swoją depresję, to ucieczka przed trudem i Prawdą.

Tu jest lekarstwo na depresję.
http://www.jezuici.pl/remi/audio.html

A lekarze niech się leczą sami.

Są cudowne uleczenia, z HIV też. Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych.
http://www.swcharbel.webpark.pl/
Ostatnio edytowano 17 wrz 2010, 12:50 przez circ, łącznie edytowano 2 razy

przez 19_latek 17 wrz 2010, 12:49
circ,
Zapomniales dodac "wez sie w garsc". :?
19_latek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez circ 17 wrz 2010, 13:04
debil napisał(a):A co jeśli trud i brak trudu to jedno?

Jak przygotujesz obiad i go nie przygotujesz, to jedno?

Sam robisz z siebie debila, a może "postęp" ciebie tak uformował.

Weź się za Prawdę. Prawda jest, wbrew temu co się dziś bełkocze.
Jest namacalna i sprawdzalna.
Bóg jest Prawdą.
http://adonai.pl/cuda/?id=33

jeszcze raz wkleję, bo nawet nie otworzyliście/.
http://www.jezuici.pl/remi/audio.html

wy chcecie tu pogadać. Szukacie współczucia, nie zdrowia.
Bóg da wam miłość.

przez zaqzax 18 wrz 2010, 20:42
circ napisał(a):
debil napisał(a):jeszcze raz wkleję, bo nawet nie otworzyliście/.
http://www......spam.../remi/audio.html

ten link nie działa, w adresie jest www......spam... zamiast poprawnego adresu.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

przez muminek1988 21 wrz 2010, 10:14
Tu sie nikt nie uzala nad soba. szukamy rozwiazan ktore nam moga pomoc. logiczne jest to ze kazdy z nas chce w spokoju zyc i naknajdluzej. Mam pytanie do ciebie. czy jak bys zachorowal (la) na raka lub na podobna chorobe to bys tez twierdzil (a) ze sie nad soba uzalasz i czytal (a) tylko te pisma i nie szukal (a) pomocy gdzie indziej ?

przez Majster 21 wrz 2010, 20:34
circ, koniecznie zmien dilera, aktualny rąbie Cie na działkach, rok i nie bedziesz wiedzial, ze masz gąbke zamiast mózgu ..
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez namiestnik 24 wrz 2010, 20:35
Nieźle powiedziane! I coś w tym jest! heh :)

Circ - może Ty zacznij dawać miłość - nie czekaj na Boga. Zacznij od: "Zlituj się nad nami".

przez doloressss20 14 paź 2010, 21:35
witam wszystkich. jestem po raz pierwszy na tym forum. mam nadzieje ze ktos pomoze mi sie uporac z moim problemem :(
na poczatek pare slow o sobie mam 20lat, chodze do szkoly i zauwazylam pare rzeczy ktore mnie niepokoja w moim zachowaniu:(
zaczne od poczatku. gdy bylam mala moi rodzice sie rozstali ja zamieszkalam dosc daleko od taty nie utrzymywalismy ze soba kontaktu, czulam sie odrzucona i niechciana (mam brata ktory jest ode mnie starszy o wiele wiele lat w nim tez nie mialam wsparcia). moja mama ciezko pracowala zeby zwiazac koniec z koncem , nie miala czasu na rozmowy ze mna... potem gdy tata mogl juz mnie zabierac do siebie na weekendy musialam znosic klotnie z babka(mama ojca) a wierzcie mi ten typ czlowieka nie odpuszcza tak szybko gdy poczuje ze przeciwnik nie ma sily to odchodzi...jej najlepsza taktyka jest wykanczanie psychiczne...moja mam sie poddala...nie dala rady walczyc dluzej nie raz bylam swiadkiem jak babka przychodzila sie klocic i zawsze wtedy kiedy nie bylo taty zeby pozniej przed nim zgrywac wsaniala tesciowa i babcie...ja myslalm ze jestem silniejsza ale tylko myslalam... z wiekiem coraz bardziej sie jej stawialam(bo ona myslala ze zrobi mi wode z mozgu i wmowi ze to mamy wina ze to ona sie chciala wyprowadzic)...ona zawsze wygrywala. rownala mnie z blotem chodzila do rodzicow moich kolezanek i mowila ze kradne i zeby ich dzieci do mnie nie przychodzily...pozbawila mnie wszystkiego... teraz gdy mam 20 lat dopiero wychodza skutki tego wszystkiego co mnie spotkalo w zyciu... obwiniam sie o wszytko co sie dzieje zle mam wrazenie ze to wszystko moja wina ze to ja jestem do bani wszystko co zaczne - nie koncze bo brak mi sily i do dzialania... mam za soba 2 proby samobojcze... nie wiem co sie ze mna dzieje bylam u pszychologow ale jak widac mialam pecha bo jeden po wejsciu do gabinetu wlaczyl stoper i mialam 60min na opowiedzenie po co do niego przyszlam. ja wole rozmowe na zasadzie pytanie odpowiedz nie potrafie tak otwarcie mowic prosto w oczy dlatego korzystam z tego forum. chciala bym zeby ktos mi pomogl i powiedzial co moze byc ze mna nie tak, nie potrafie sie zaakceptowac...
POMÓŻCIE!!!
doloressss20

przez lasic5 15 paź 2010, 10:03
Musisz być silna walcz ja też miałam próby ale staram się wytrzymać idż do lekarza zobaczysz będzie lepiej

przez Kn24 15 paź 2010, 15:13
co powiecie o tych testach co robia na depresje ? bo ja sobie robilam i wyszlo mi ze mam niby ciezka depresje ale jakos tak tego nie czuje , z kolei jak bylam u lekarki to tez mi powiedziala ze to depresja? zawsze mi sie wydawalo ze jak bede miec depresje to musze ciagle miec dola itd a ja w sumie w duzej mierze narzekam na dolegliwosci fizyczne...czy to jakas utajona depresja tak sie objawia?? z 2 strony prawda tez jest taka ze ja juz dawno nie cieszylam sie z byle powodu...malo jest rzeczy ktore wywoluja na mojej twarzy usmiech a kiedys bylo inaczej...
Nie ważne, ile razy się upadnie.
Ważne jest, ile razy się podniesiemy.
:)

przez ewaryst7 15 paź 2010, 16:43
doloressss20, Czy myślalaś o terapii?

przez doloressss20 15 paź 2010, 17:20
nie bylam nigdy u psychiatry tylko u kilkunastu psychologow. powiedzcie mi na czym polega taka terapia??
doloressss20

przez ewaryst7 16 paź 2010, 11:24
Terapia , pomoże uporac Ci się z poczuciem krzywdy , pomoże Ci zrozumiec siebie , i swoje cierpienie.Niestety to wymaga pracy nad sobą.Ale uwierz mi.Warto..Czy myślalaś o tym , aby swojej babce powiedziec szczerze ( ale kulturalnie) co myślisz o jej postępowaniu?

Sortuj wg