brak sensu zycia, chce tylko spac albo lezec pomocy :(((

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Miss Worldwide 04 lut 2013, 15:40
Moja praca daje mi satysfakcje i radosc i lubie to co robie (oprocz placy no ale coz, bo w moim przupadku nie jest jaka praca taka placa, przesadzili z tymi obcieciami kryzysu)

I co? I mam depreche taka, ze sie w niej topie.
http://www.youtube.com/watch?v=XiCrniLQGYc

Pristiq 100mg
Lorazepam okolo 3-4mg na dobe, staram sie teraz aschodzic powoli, doszlam do 2.5mg
Tramadol na bol. Staram sie nie brac, chyba ze juz mocno kregoslup boli

Wczesniej: rozne benzo, seroxat, wenla, duloksetyna.

przez ekspert_abcZdrowie 04 lut 2013, 19:16
klaudia, farmakoterapia, czyli leki, jakie zażywasz, to zbyt mało, by poradzić sobie z nerwicą. Owszem, leki znoszą przykre objawy, ale kiedy leki odstwisz albo schodzisz z dawki (jak teraz), to problemy wracają i kiepski nastrój znowu się nasila. Zapytaj w Hiszpanii u swojego lekarza psychiatry o możliwość terapii albo spotkań z psychologiem. Rozmowa ze specjalistą i możliwość przepracowania spraw, z ktorych niejednokrotnie sobie nie zdajemy sprawy, mogą być naprawdę pomocne. Zresztą wiele osób z tego forum, cierpiących na nerwicę, korzysta z pomocy terapeutów i mogą się wypowiedzieć na temat korzyści z tego typu wsparcia.
Psycholog

przez Miss Worldwide 05 lut 2013, 11:23
Zglosze sie, ale nie rozumiem co ma mi wytlumaczyc psycholog tego czego nie moze wytlumaczyc psychiatra. Ma sie dogrzebac co jest powodem nerwicy? A jak sie dogrzebie to co z tym zrobi? Ja chyba wiem co jest powodem no i co z tym zrobic.

Pristiq 100mg
Lorazepam okolo 3-4mg na dobe, staram sie teraz aschodzic powoli, doszlam do 2.5mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez majcyk30 06 lut 2013, 13:52
Klaudia

A co masz do stracenia lepiej spróbować niż narzekać.
Psychiatra to lekarz a psycholog pomaga emocjonalnie.

przez Miss Worldwide 09 lut 2013, 23:10
majcyk30, no niby nic do stracenie ale sie trzeba przemoc i zalatwic tego psychologa i ruszyc tylek a tu mam problem :-| wszystko odstawiam na jutro a jutro na pojutrze bo zawsze mi brak czasu jak pracuje a jak nie pracuje do gnije w lozku do 15. Do pracy wiem, ze musze isc to wstaje o 5 rano bo mam na 6, a ze wiem, ze lekarz nie ucieknie to wylaczam budzik i spie dalej. Nie mam mocnych.

Pristiq 100mg

Sortuj wg