Samotność w depresji...

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez madzia669 12 lis 2006, 15:16
korres1 witaj raczej nie ma a co????? :roll:
You Shine your light when you forgive I cry

przez madzia669 12 lis 2006, 16:57
Jestem samotna bo jestem brzydka :roll: nie ma co ukrywać powiedzmy prawdzie w oczy faceci wola wymalowane i wsytrojone laski niz normalne naturalne kobiety taka jest prawda :roll:

[ Dodano: Nie Lis 12, 2006 5:03 pm ]
a najlepiej zeby wygladala i ubierala sie jak miss wolrd :roll:

przez madzia669 12 lis 2006, 17:33
Malcolm musisz wiedzeieć że nie każdy to olewa :roll:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ludi 12 lis 2006, 21:07
no to ja wtrace swe 4 litery i powiem ze np ja preferuje <jesli juz patrze na wyglad> w 100% naturalne dziewczyny najlepiej zero makeup itp :) ale co tu ukrywac wnetrze jest najwazniejsze :)
4,12,2006 popełnił samobójstwo
niech te posty beda nauka

przez meskalina 13 lis 2006, 14:02
Malcolm, masz racje, najlepiej siedziec w domu i uzalac sie nad soba i swoja samotnoscia, nerwica, depresja, lekami i h*** wie czym jeszcze, a pozniej umrzec w domu starcow i na koniec powiedziec : A nie mowielem, ze tak bedzie?
Zbytni pesymizm nikomu nie sluzy, a juz najmniej Tobie, przyjales zla taktyke obronna, tak to nigdy nie wygrasz. Czasami sie zastanawiam czy Ty specjalnie nie prowokujesz swoimi wypowiedziami, wszylkie pozytywne wypowiedzi sprowadzasz do zdania" I tak nic nie ma sensu robic bo i tak bedzie zle". Ach..
hmmm...co tu dzisiaj wpisac???

przez marmarc 13 lis 2006, 15:25
mam krótkie pytanko: czy singiel we współczesnym świecie oznacza osobę nie związaną z nikim na stałe, nie prowadzącą z nikim wspólnego gospodarstwa domowego, ale niekoniecznie nie stroniącą od kontaktów seksualnych, czy tez singiel to wyłącznie osoba nie utrzymująca kontaktów seksualnych?

przez anita27 13 lis 2006, 19:01
Witam.Wydaje mi sie ze to jest raczej to pierwsze a osoba nie utrzymujaca kontaktow seksualnych to abstynent ;)
Madziu669,w kazdej kobiecie znajdzie sie cos pieknego.Jesli zalezy ci na wygladzie wystarcza drobne triki.Wiekszosc kobiet uwaza sie za brzydkie,nasza skromnosc nam nie pozwala na pozbycie sie masy kompleksow.
Szczęście jest jak motyl. Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda ci się. Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu!

przez anita27 13 lis 2006, 21:03
ale swoje potrzeby nawet seksualne ma :D
Szczęście jest jak motyl. Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda ci się. Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu!

przez anita27 13 lis 2006, 21:11
no moze nie wszyscy :D
Po co ten wykrzyknik :?:
Moze my nie mamy takich potrzeb,wiem to z wlasnego doswiadczenia ale ludzie,ktorzy nie maja problemow takich jak my nerwicowcy MAJA.
Pozatym przeciez to jest normalna potrzeba ludzka nie jakies dziwadlo

Sortuj wg