Aktualne nastawienie do siebie,innych i świata.

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Rebelia 05 cze 2014, 20:31
do siebie: ogarnij się
do innych: nie można nikomu ufać
do świata: niechęć

przez Semir 06 cze 2014, 16:00
Do siebie samego mam dystans jest za spokojnie jak na moje życie więc tym bardziej nerwowo spodziewam się że coś się sp...li. Do innych na razie nie wiem bo nadeszły te dni kiedy potrzebuję się odizolować i odetchnąć zanim coś w człowieku naprawdę mnie wk.. A do świata niech się dzieje wola Pana ja mam to w dupie.
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

przez Piknik 16 cze 2014, 16:13
Moje nastawienie do siebie? Bardziej pozytywne niż negatywne. Jakoś tak jest, że lubię siebie, może nie zawsze, ale przeważnie. Do innych - raczej negatywne. Ludzie mnie męczą na dłuższą metę. Nie jestem zbyt biegły w relacjach z ludźmi... Nie mam za bardzo ochoty przebywać w towarzystwie innych ludzi, zwłaszcza jeśli ich nie znam. Tak więc niechętnie wychodzę z domu. Z nastawieniem do świata mam podobnie; trochę jest mi obojętny i raczej mnie nieciekawi.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez monk.2000 16 cze 2014, 16:54
Do siebie: nudny jesteś
Do innych: fajnie macie, zazdroszczę wam
Do świata: derealizacja
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez miumiu 19 cze 2014, 00:54
do siebie - wstyd, bo za duzo wypilam niedawno i odwalalam. Powoli jakos sie ogarniam, ale czesto przerabiam przez kilka dni po czyms takim tez wstret do siebie, bo nienawidze wtedy swojego zachowania, usmiechu idiotki, glupich odpowiedzi i generalnie zamuly. Mam do siebie coraz wiekszy wstret i coraz mniej pije. W sumie to dobrze, z drugiej strony jest pustka po alkoholu. I wstyd, ze niewiele potrzeba, zebym komus zaufala. I ulga, ze juz (a robilam tak przez cale zycie) nie szukam przyjaciol na sile. To sie w sumie nadaje na moj stosunek do innych ludzi. Skonczylam okres, kiedy mialam bardzo duzo przyjaciol. Wystarcza mi w sumie dwie osoby, ktore mam i z ktorymi rozmawiam. Mam jeszcze dwoch starych przyjaciol, ktorzy nie pojawiaja sie czesto, malo sie z nimi spotykam i malo gadamy, ale sa w pewnym sensie. Jakos tak dobrze jest to sobie poukladac i wreszcie przyznac, ze to moze nadal przyjazn, ale oddalilismy sie od siebie. No i byc moze mam tak chwilowo, ale chce sprobowac ogarnac to wszystko.

przez Bonus 19 cze 2014, 11:45
Jeśli o mnie chodzi, to ja mam optymistyczne podejście do siebie i innych, ale to i tak nie zmienia mojej sytuacji. Żeby to jeszcze kogoś obchodziło, ale ja nie obchodzę, chyba nikogo...
Skoro tak jest, to trudno.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

przez ladywind 19 cze 2014, 11:57
do siebie: depersonalizacja
do swiata; derealizacja
do innych: brak zaufania
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Artemizja 20 cze 2014, 16:39
Do siebie: pozytywne.
Do innych: pozytywne z wyjątkiem kilku osób.
Do świata: ujdzie, choć mogłoby być lepsze.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez miumiu 21 cze 2014, 23:42
Ja z tym podejsciem skacze ze skrajnosci w skrajnosc, ale ostatecznie i tak nie wierze, ze cokolwiek sie uda. I zwykle sie nie udaje xD
Zwykle jestem albo bardzo zrezygnowana albo bardzo pozytywnie mysle, marze sobie, nastawiam sie (chociaz tego nie mozna nazwac pozytywnym nastawieniem. najwyzej jakos dziwnie optymistycznym i nie mysle wtedy realnie) itd, ale moim zdaniem nigdy do konca nie wierze, ze sie moze udac.

przez Prakseda 21 cze 2014, 23:47
Do siebie: Nie mam już sił, jestem zmęczona.
Do innych: Chodźcie się ze mną napić herbaty.
Do świata: Aleś Ty różnorodny.

przez palau 21 cze 2014, 23:57
do siebie: bo-ję-się
do innych: zniknie, nie zniknie, zniknie, nie zniknie...
do świata: chłonąć wszystko
To jest tak, że wylatuje jedna cegła a burzy się wszystko. - Barbara Sęk "Dlaczego ona?"

przez Adekwatna 24 cze 2014, 14:01
Do siebie: Ty skończona idiotko
Do innych: jeśli jesteś obok to coś ode mnie chcesz, seksu, pieniędzy, imprez, pomocy w nauce, anything. Ew. robisz sobie żarty lub nie jesteś świadomy w co się pakujesz
Do świata: Beznadziejny. Ludzie beznadziejni. Jak dzieci. Nie ma sprawiedliwości. Z każdej strony patologia. To nie świat dla mnie, nie ma tu dla mnie miejsca.

przez Candy14 24 cze 2014, 15:29
Poki co kocham siebie i caly swiat 8)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez szeretet 24 cze 2014, 16:15
do siebie, walczą we mnie dobra i zła, zła chce mnie zabić a dobra jest już wycieńczona tą walką
do świata, jest ok, ma swoje plusy i minusy
do innych, są ok i są bardzo silni

Sortuj wg