Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez zmienny 09 maja 2013, 00:13
New-Tenuis, rozumiem.
zmienny

przez Goska08 09 maja 2013, 07:44
Wszystko było ok zaliczona matma córki,potem grill aż do momentu tel z pracy,czy ja na wolnym muszę sie denerwować ,podniesiona adrenalina da swoje rezultaty jak się uspokoję ,jeszcze jutro do pracy i znów się wk....czy ta kobieta nie da mi normalnie odpocząć ??

przez Sophia S. 09 maja 2013, 07:49
Trochę zmęczona po niespokojnej nocy, ale na szczęście zapowiada się dość dobry, choć pracowity dzień. No i tylko trzy dni do soboty :)
Sophia S.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Monar 09 maja 2013, 07:51
Goska08, proste - gdy masz WOLNE to masz WOLNE, również od telefonów z pracy... Nie odbieraj!

Ja się czuję dziwnie, ponieważ przebrałam szafę pełną ubrań w poszukiwaniu ciuchów na lato - swoją drogą prawie nic nie znalazłam... - i znalazłam PRZESZŁOŚĆ.
Tą złą przeszłość. Znalazłam wizytówkę swojego dawnego terapeuty, chyba zatęskniłam trochę, bo pomimo tego, co mi zrobił - bardzo się przywiązałam do tych rozmów. Czułam, że ktoś jest gotów mnie wysłuchać, czułam się w tamtej chwili ważna. No i znalazłam 2 opakowania tabletek, o których zupełnie zapomniałam. Również źle mi się kojarzą, ponieważ to po nich chciałam popełnić S. I chciałam nimi się zresztą zabić... Jak na nie spojrzałam, to pierwsze co pojawiło się w głowie: "Może wziąć? I się nie obudzić?"
Ale nie... Za bardzo kocham żyć i za bardzo boję się nicości.
Bo piekła, jeśli istnieje, to się nie boję. Takę gehennę już przeżywam, od samego początku, tyle, że na Ziemi.

przez freya 09 maja 2013, 08:24
:why:
'Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?'

Venlectine
Symla
Topamax
Ketrel
doraźnie Afobam

przez Goska08 09 maja 2013, 08:51
Monar- to nie takie proste jestem brygadzistką i wszystko zwala się na moje barki ,mam w pracy taki ,,chwast,, bo inaczej tego nie da się określić kobita ma 5dziesiąt pare lat za jej role płaczu i lamentu powinni dać jej oskara -do pracy zero ale na co inne ma czas ,do tego dobija mnie psychicznie .

przez Anna Maria 09 maja 2013, 09:05
freya, co się dzieje?
Anna Maria

przez deader 09 maja 2013, 10:23
Po raz pierwszy w tym tygodniu nie zaspałem do pracy - "great success" jak mawiał Borat. W dodatku szefu gdzieś zaraz na jakąś wystawę czy tam prezentację jedzie na kilka godzin i będzie luz w firmie. Dzień zapowiada się zajebiście! Szkoda że dzis nie piątek :/
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez Anna Maria 09 maja 2013, 10:36
mam biegunkę z nerwów
Anna Maria

przez siostrawiatru 09 maja 2013, 10:39
kasiątko, czym się tak denerwujesz?
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez Anna Maria 09 maja 2013, 10:39
siostrawiatru, mam dzień próbny w pracy
Anna Maria

przez Lux24 09 maja 2013, 10:41
Ja jak sobie pomyślę, że jest taka wczesna godzina, a ja mam cały dzień przed sobą i właściwie nic konkretnego do zrobienia to mi się niedobrze robi..

przez Saraid 09 maja 2013, 10:42
kasiątko, to powodzenia trzymam kciuki będzie dobrze !
Saraid

przez siostrawiatru 09 maja 2013, 10:43
kasiątko, trzymam kciuki za Ciebie żeby wszystko poszło po Twojej myśli. Będzie dobrze!
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Sortuj wg