Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Anna Maria 02 maja 2013, 20:12
fatuma03, Wskazania: Leczenie epizodu depresyjnego, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjnego, lęku napadowego z agorafobią lub bez agorafobii, fobii społecznej, zespołu lęku uogólnionego, zespołu stresu pourazowego.

Dawkowanie: Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Zwykle lek stosuje się raz na dobę, rano, w trakcie posiłku. Tabletki należy połykać w całości, bez rozgryzania. Uwaga! Należy unikać nagłego przerywania leczenia paroksetyną. Preparat przeznaczony dla osób powyżej 7 roku życia. Zastosowanie paroksetyny nie było badane u dzieci w wieku poniżej 7 lat. Nie należy stosować paroksetyny w tej grupie wiekowej, dopóki nie zostaną przeprowadzone badania bezpieczeństwa i skuteczności leku. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne: Nudności, senność, potliwość, drżenie, ogólne osłabienie, wysychanie jamy ustnej, bezsenność, obniżenie popędu płciowego. Występowanie po zastosowaniu leku takich działań niepożądanych jak. np senność, zaburzenia widzenia, stwarza niebezpieczeństwo związane z prowadzeniem pojazdów oraz obsługą urządzeń mechanicznych.
Anna Maria

przez amelia83 02 maja 2013, 20:39
nube, jasaw, nazywam się niewarto, tahela, mój M :evil:

faceci..... :silence:
nazywam się niewarto, ja na psychologię mam napisać list do wybranego bohatera/rki filmu "przerwana lekcja muzyki"
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez czarnobiała mery 02 maja 2013, 20:44
amelia83, bardzo podobał mi się ten film, a zadanie masz ciekawe, nie powiem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Marga_rita 02 maja 2013, 20:48
Mushroom napisał(a):Poszukaj alternatywnych metod uśmierzania tego bólu.

Jakich?

Wow,ilu tu psychologów przyszłych.

przez czarnobiała mery 02 maja 2013, 20:52
Marga_rita, ja nie studiuję psychologii, tylko na filozofii mam taki przedmiot jak psychologia osobowości. Także psychologiem nie będę ;)

przez Marga_rita 02 maja 2013, 21:00
nazywam się niewarto, aaaaa już myslałam.
Ja chce iść na psychologie....ale na tą chwile patrząc na mój stan troche mnie to śmieszny. Psycholog,który chodzi do psychiatry? ;)

Filozofia-podziwiam! :uklon:

przez niewidoczny 02 maja 2013, 21:01
amelia83, ale faceta masz chyba jednego :P
niewidoczny

przez amelia83 02 maja 2013, 21:05
niewidoczny, :mrgreen:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez czarnobiała mery 02 maja 2013, 21:05
Marga_rita, ja studiowałam przez pół roku psychologię, ale musiałam zrezygnować, bo nie dostałam dziekanki. I raczej więcej już na te studia nie pójdę. Psychologiem i tak nie będę, bo przy mojej diagnozie jest to niemożliwe, a wiedza psychologiczna wydała mi się mało ciekawa naukowo, bardziej rozwija mnie pod tym względem filozofia. Ale trzymam kciuki, żeby Tobie się udało. :smile:

przez amelia83 02 maja 2013, 21:07
niewidoczny, kto wie czy nie zmienię czy nie wezmę se drugiego tzn. lepszy model :mrgreen: albo zostanę lesbą z babami mozna się dogadać... :yeah:
M. Luther King

przez fatuma03 02 maja 2013, 21:19
kasiątko, kochana,dzięki. Mam nadzieję że to mi pomoże. Bo bioxetin to była porażka. Lekarz mówił że 20% ludzi nie może tego brać. Ja i tak dałam radę 4 tyg. Do tego zwiększył mi kepprę z 500 do 1000 ,hydro25 no i clony. Modlę się zeby ten lek mi pomógł

-- 02 maja 2013, 20:22 --

amelia83, dogadać tak,ale co z seksem? :bezradny:
Pewnego dnia zrozumiałam że ja nie umiem nic.....
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg
Vetira 2000mg propranolol30mg

przez Marga_rita 02 maja 2013, 21:22
nazywam się niewarto, dzięki ;*
Fajna babeczka z Ciebie:)

przez Arhol 02 maja 2013, 21:32
Co tam, w porównaniu dziś a 2 dni temu...jak nowo narodzony :lol: :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Marga_rita 02 maja 2013, 21:43
Kestrel, a to co jest powodem tak dobrego stanu?

Sortuj wg