Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Abbey 29 kwi 2013, 11:32
Chcę umrzeć.
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez bigfish 29 kwi 2013, 11:37
wegetuję sobie

przez Arhol 29 kwi 2013, 12:50
A ja lubie pizze.
Tak na poważnie - nastrój znośny,ten gorszy minął..
Ale fakt tego że nie jestem skłonny do poświęceń,do pracy nad sobą,do realizacji pasji,tego że przegrywam w najgorszy możliwy sposób - bezczynność.
Nie wiem jak reagować,co robić by zacząć normalnie funkcjonować...życie daje tak wiele możliwości,dróg..a wybieram pasywność i bezczynność.
Ciągła samokrytyka i jakieś autodestrukcyjne zapędy (głównie psychiczne)..to nic nie daje,zebrać się i po prostu robić swoje,iść do przodu...też ni uja.
Wymówki i marudzenie ? Owszem przyznaje bez bicia.
Ciągłe odpuszczanie sobie i tłumaczenie pierdołami...to jest po prostu daremne.
Jak żyć panie premierze,czy raczej jak wziąć to życie i siebie za morde..?
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Saraid 29 kwi 2013, 12:56
Kestrel, Ty się ciągle samobiczujesz,dlaczego nie ujrzysz w sobie tych pozytywnych stron?one przecież są ,dlaczego się na nich nie skupisz?Stale sie krytykując tylko pogłebiasz swój stan.
Saraid

przez acherontia-styx 29 kwi 2013, 12:57
średnio.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

przez Mariusz22waw 29 kwi 2013, 12:57
Ja się czuje znakomicie. Ćwicze, pracuje robie dla siebie samezdrowe rzeczy jedyny mankament to że czasem lubie zapalic papierosa. Wstalem usiadlem do komputera popisalem troche ze znajomymi. Ukladam diete wzialem kofeine i czuje ze mam enegie do zycia. Trzeba pozytywnie myslec jak najwiecej to podswiadomosc rejestruje i zapamietuje wiekszosc sygnalow i to odbija sie w niedalekiej przyszlosci oczywiscie sa tezzle chwile ale walcze z nimi jak tyson na ringu czyli ostro i dosadnie. ZA godzine wyruszam do pracy i wiem ze bede dawal z siebie wszystko aby mozg rejestrowal jak najszczesliwsze sygnaly wszystkie slowa ktore rejestruje przetaczam na slowa szczesliwe a to wpedza mnie w dobry humor i nakreca caly dzien. To na dzis na tyle jestem tu dopiero 1 dzien zarejestrowalem sie dzisiaj i to moj 1 post. Wezcie sie w garsc a bedzie z dnia na dzien lepiej nim sie nie obejzycie bedziecie na szczycie swojego otwartego i szczesliwego mozgu i z kazdego dnia bedziecie czerpac jak najwiecej mozliwosci.Trzeba sie rzucac na gleboko wode bo inaczej przezyjecie zycie "siedzac pod wozem imprezy". :tel2:

przez Anna Maria 29 kwi 2013, 13:06
Załatwiłam recepte na Mirtor.Wreszcie odrzuce ten wstretny Klozapol.Tylko nie załatwiłam skierowania na psychoterapie i zaświadczenia do lekarza rodzinnego bo nie bylam u swojego lekarza.

Byłam też na spotkaniu z forumowiczem i było super. Nie pamiętam kiedy tak dobrze na luzie mi się rozmawiało.
Anna Maria

przez Mariusz22waw 29 kwi 2013, 13:10
O widzisz to juz osiagniecie spore z kims kto latwiej rozumie Cie odrazu i nie musisz sie wstydzic i ukrywac tego bo jeszcze bardziej sie denerwujesz przez to rozmawia sie o niebo lepiej.Oby tak dalej Kasiątko :)

przez Arhol 29 kwi 2013, 13:20
Mariusz22waw, gratuluje podejścia,oby tak dalej.
Saraid, pisałem o samokrytyce :P
Co do dobrych stron (o ile jakieś są?),są niewspółmiernie niskie do wad i tego co trzeba zmienić (wypadałoby?)
Tylko jak w praktyce inaczej do tego podejść :<?
Jak podejść bym na tym nie położył lachy i olał po 2-3 tygodniach (
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

przez Saraid 29 kwi 2013, 13:26
Kestrel, zacznij doceniać to co ci się udało już osiagąć nawet jesli to sa małe sukcesy,ale zawsze sukcesy .Nie poddawaj się Ty z góry zakładasz ,ze mozesz to olać,że Ci sie nie uda itd.
nawet jesli tak się stało to nie jest to przesądzone,ze tak musi być,czy bedzie.Stwaiaj sobie cele i ciesz się osiagnieciami i niewyolbrzymiaj już tych porażek .Kazdy je ma .Gdybym tak zaczęła mysleć jak Ty już by mnie tu nie było,załamała bym się bo aż tyle mi się nie udało.
Saraid

przez freya 29 kwi 2013, 13:44
Zwątpienie w sens życia.
Ostatnio edytowano 29 kwi 2013, 13:50 przez freya, łącznie edytowano 1 raz
'Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?'

Venlectine
Symla
Topamax
Ketrel
doraźnie Afobam

przez Ledoux 29 kwi 2013, 13:48
smuteczki
s m u t e c z k i

chlip.

);
Ledoux

przez Rafka 29 kwi 2013, 13:59
nie jest źle
Rafka

przez Arhol 29 kwi 2013, 14:08
freya, sami nadajemy mu sens...chyba że mówisz o śmierci to owszem,patrząc z tej perspektywy jest absurdem i bezsensem
Co do podpisu - racja,ale mądrość z wiekiem też nie przychodzi co widzę po niektórych ludziach w moim otoczeniu i rodzinie.
Saraid, na papierze to wszystko co piszesz,prawdziwe,proste i klarowne,ale niestety to nie tak proste...
Ale że skomplikowane? Toż to marna wymówka.
Moderator

Sortuj wg