Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez czarnobiała mery 27 kwi 2013, 19:03
niewidoczny, no jasne, że biorę. Po prostu zdołowałam się, że mam początki osteoporozy.

przez niewidoczny 27 kwi 2013, 19:04
nazywam się niewarto, a masz czy tylko sobie wkręcasz?
niewidoczny

przez czarnobiała mery 27 kwi 2013, 19:05
niewidoczny, no mam, odebrałam wczoraj wyniki badań, mój poziom witaminy d3 to 4, kiedy norma to 30-80.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez niewidoczny 27 kwi 2013, 19:09
nazywam się niewarto, ale nie ma co sie załamywać... Pytałaś lekarza co zrobić by polepszyć swój stan?
niewidoczny

przez amelia83 27 kwi 2013, 19:10
nazywam się niewarto napisał(a):niewidoczny, mam wrażenie, że zaczęła się znów depresja. :(

hejka, to tak jak u mnie, od tygodnia improwizuje w codziennych obowiązkach ale w środku mnie boli, ściska w gardle, zbyt dużo myśli, rozkminek...odnoszę wrażenie , że "coś tu nie gra" ze mną/
ja nie chce sie poddać, nie mogę :oops: za dużo na to pracowałam; być moze ostatnio zbyt wiele wzięłam na swoje barki, byłam na 200% zaangazowana, dużo obowiazków, mało snu i teraz zjazd :roll:
ja nie chcę mieć zadnej deprechy
<tulaski> Haniu Trzymajmy się kochana, co? bedzie dobrze :!:
Haniu chyba powinna Ci doktor zapisać leki z witaminą D
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez czarnobiała mery 27 kwi 2013, 19:12
niewidoczny, nie byłam jeszcze u lekarza, dopiero wczoraj odebrałam wyniki, a wizytę mam 16 maja.
Ale załamało się moje życie, bo wyszłam z depresji, kiedy mówiłam sobie, że będę samodzielna i samowystarczalna. A teraz moja koncepcja runęła, bo jak będą mi się łamać kości, to będę potrzebowała czyjejś pomocy, a ja nie mam na świecie nikogo, ani jednej osoby, na którą mogłabym w takiej sytuacji liczyć. Jestem tutaj zupełnie sama. :why: :(

-- 27 kwi 2013, 19:14 --

amelia83, ja się nie trzymam, kupiłam już witaminę d i wapń, ale ja się boję, że to nie wystarczy :( Ty też się trzymaj:*

przez Anna Maria 27 kwi 2013, 19:18
amelia83, najgorzej to się poddać.Walcz! Sprawiaj sobie drobne przyjemności i nie zagłębiaj się swoje myśli.Myślę o Tobie ciepło :*

nazywam się niewarto, to jeszcze nic przesądzone.Może szybko nadrobisz braki.Zobaczymy co powie lekarz. Tulę Cię do serducha Kochana :*
Anna Maria

przez amelia83 27 kwi 2013, 19:22
kasiątko, :-* staram się cos robić, miec zajete myśli
z drudiej strony mam negatywne mysli, które chca to zepsuć/ dobra, juz nie marudzę, biore się do kupy :mhm:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez czarnobiała mery 27 kwi 2013, 19:24
kasiątko, myślisz, że to możliwe, żebym nadrobiła braki? Bo ja już w siebie nie wierzę w żadnym aspekcie.

przez niewidoczny 27 kwi 2013, 19:26
nazywam się niewarto, jasne że można ;)
niewidoczny

przez Anna Maria 27 kwi 2013, 19:27
amelia83, tylko chodzi o przyjemności nie katuj się nauką,nie przemęczaj.Rób to co lubisz.

nazywam się niewarto, myślę,że tak.Jeśli masz wcześnie wykryte to nie powinno być trwałych zmian w organiźmie.
Anna Maria

przez amelia83 27 kwi 2013, 19:29
nazywam się niewarto, w tak młodym wieku napewno da się to "zreperować" lekami i odpowiednią dietą i aktywnością fizyczną ;) basen np.
M. Luther King

przez czarnobiała mery 27 kwi 2013, 19:31
niewidoczny, kasiątko, amelia83, może by się dało, gdybym umiała jeść, ale to jest największy problem, że nie umiem. :(

przez Anna Maria 27 kwi 2013, 19:32
nazywam się niewarto, korzystałaś kiedyś z terapii?
Anna Maria

Sortuj wg