Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Lukrecja. 27 kwi 2013, 11:01
Brzuch mnie boli. Odczuwam pustke. Niecierpliwie sie.
Lukrecja.

przez Marga_rita 27 kwi 2013, 11:22
Czuje sie jak smutny buldog. Pewnie tak też wygladam!

http://2.bp.blogspot.com/-ARYIFpBDD-Q/U ... ulldog.gif

przez Goska08 27 kwi 2013, 11:43
Znów zaczęłam walkę ,od 4 dni jestem zamulona po lekach ,mam nadzieję że przejdzie jutro do pracy a powinnam być na zwolnieniu (niestety nie mogę sobie na nie pozwolić) do tej choroby powinnam się przyzwyczaić przyszła jak miałam 28 lat teraz mam 40 wiem że to moja wina bo na 1,5 roku sama odstawiłam leki ale nie żałuję było dobrze teraz powróciło ,wiem że jestem sama syn ma swój świat ,córka maturę ,w czerwcu wyjeżdza do Anglii ,wtedy zostanę zupełnie sama w domu dlatego muszę coś ze sobą zrobić najważniejsze to nie poddać się .

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Marga_rita 27 kwi 2013, 12:15
Trzymaj sie!

przez szczypiorek86 27 kwi 2013, 12:27
Straszny ból głowy zresztą łatwiej wymienić co mnie zów nie boli...<wysiadam> .Straszna niecierpliwość wewnętrzna i nie wiem za czym tak naprawdę nawet do tego od paru dni zwroty i momentami totalny "odjazd" :why:
szczypiorek86

przez czarnobiała mery 27 kwi 2013, 12:33
Byłam dziś w dwóch lumpeksach i kupiłam dwie wielkie siatki ciuchów :D

przez szczypiorek86 27 kwi 2013, 12:46
nazywam się niewarto napisał(a):Byłam dziś w dwóch lumpeksach i kupiłam dwie wielkie siatki ciuchów :D

A ile się z tego nada po jeszcze jednym przejrzeniu... :smile:
szczypiorek86

przez freya 27 kwi 2013, 12:58
Rozpiera mnie energia! :smile:
'Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?'

Venlectine
Symla
Topamax
Ketrel
doraźnie Afobam

przez czarnobiała mery 27 kwi 2013, 13:04
szczypiorek86, ej no fajne ciuszki kupiłam, będę je nosić, mam fajne lumpeksy z oryginalnymi ubraniami.
Znalazłam dziś jedną bluzko-marynarkę w stylu Michaela Jacksona, nie mogę się doczekać, kiedy ubiorę. :D

przez Auman 27 kwi 2013, 13:11
Ja się czuję tak jakoś słabo. Czuję się bezsilny, wiem że nic już ze mnie nie będzie.
Auman

przez szczypiorek86 27 kwi 2013, 13:14
nazywam się niewarto napisał(a):szczypiorek86, ej no fajne ciuszki kupiłam, będę je nosić, mam fajne lumpeksy z oryginalnymi ubraniami.
Znalazłam dziś jedną bluzko-marynarkę w stylu Michaela Jacksona, nie mogę się doczekać, kiedy ubiorę. :D

Nie no spoko :smile: tylko znam takich co przynoszę siatkami a po selekcji w domu zostaje jedna moze dwie rzeczy ... ;)
szczypiorek86

przez czarnobiała mery 27 kwi 2013, 13:22
szczypiorek86, ja nie zawsze przynoszę siatkami, czasami nic nie znajdę, czasem jedną czy dwie rzeczy, a dzisiaj akurat było dużo fajnych ciuchów, więc wzięłam. To, co kupuję w ciucholandach, to raczej już noszę, bo przymierzone, gorzej jak czasami kupowałam na allegro, to faktycznie czasami np. nie pasowało, ale już staram się nie kupować na allegro ciuchów, a przynajmniej rzadziej niż kiedyś.

przez szczypiorek86 27 kwi 2013, 14:02
nazywam się niewarto napisał(a):szczypiorek86, ja nie zawsze przynoszę siatkami, czasami nic nie znajdę, czasem jedną czy dwie rzeczy, a dzisiaj akurat było dużo fajnych ciuchów, więc wzięłam. To, co kupuję w ciucholandach, to raczej już noszę, bo przymierzone, gorzej jak czasami kupowałam na allegro, to faktycznie czasami np. nie pasowało, ale już staram się nie kupować na allegro ciuchów, a przynajmniej rzadziej niż kiedyś.

Masz ten dar do wybierania bo nie każdy ma z tego co słyszałam ,ale lubie teksty typu "chodź ze mną bo Ty to am rękę a ja nic nigdy nie znajdę ;) no a ja tym bardziej i nie ważne gdzie kupjąc... ;)
szczypiorek86

przez czarnobiała mery 27 kwi 2013, 14:16
szczypiorek86, w sumie to bardziej chyba mam dar wybierania ciucholandów, bo są takie, w których nic się nie da znaleźć, bo są w nich jakieś stare łachy. A ja mam dwa takie, w których często są ciekawe ciuchy, a ja uwielbiam zakupy ciuchowe, a szkoda mi trochę kasy na kupowanie w markowych sklepach, chociaż jak są przeceny, to idę. ;)

Sortuj wg