Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Anna Maria 15 kwi 2013, 16:03
Lukrecja., że co? :shock: Ten kraj schodzi na psy :evil: (przepraszam wszystkie psiaczki :*)

Monar, przykro mi :( Jednak wierzę,że sobie poradzisz.Silna babka z Ciebie :*
Anna Maria

przez Siddhi 15 kwi 2013, 16:06
Vett napisał(a):ja kiedyś myślałam, że ludzie idą na terapeutę, bo mają powołanie czy tam chcą pomagać innym...o ja naiwna.
Jedyny terapeuta z jakim miałem w życiu do czynienia sprawiał wrażenie osoby, która właśnie miała powołanie. Ufałem mu, nawet przyznał mi się jakie problemy sam kiedyś miał ze sobą. Problem polegał na tym, że on sam wyglądał na bardzo smutną osobę, jakby nigdy sobie do końca ze swoimi problemami nie poradził, co mu wprost powiedziałem. Niektórzy na pewno idą z powołania (byle nie boskiego ;p)

I może też sam system jest zły, nie wiem jak jest, ale podejrzewam, że terapeuci też dostają jakieś dodatki od kolejnego pacjenta i ma to wpływ na to jakie decyzje podejmują. Dla mnie to, że prywatnie trzeba płacić za terapię samo w sobie jest dziwne, wiem, że inaczej się nie da, ale to zawsze stawia pacjenta (teraz się już mówi klienta) w dziwnej pozycji wobec terapeuty, ja się czułem bardzo niezręcznie/dziwnie płacąc mu za możliwość powiedzenia o swoich problemach. I co jeśli zabraknie pieniędzy na wizyty, a ktoś bardzo potrzebuje pomocy, jest bliski samobójstwa... Niektórzy terapeuci może staną na wysokości zadania, ale ilu odprawi człowieka z kwitkiem... Co zrobić, taki Świat, wszystko jest za kasę, nawet odrobina poświęconej uwagi.
Siddhi

przez Rafka 15 kwi 2013, 16:08
Lukrecja., dzisiaj byłam,ale nic mi nie mówiła. Szkoda,że nie dostałaś. Mi mówiła, że na f 20.0 dostaje się.
Mój brat ma rente na f 20.0
Rafka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lukrecja. 15 kwi 2013, 16:10
kasiatko zalamalam sie. Moze sie zalapie na stopien lekki a mi zalezy na umiarkowanym, czekam teraz na badanie lekarskie
Lukrecja.

przez Anna Maria 15 kwi 2013, 16:13
Lukrecja., trzymam kciuki.To od lekarza zależy.Trza być dobrej myśli.
Anna Maria

przez Lukrecja. 15 kwi 2013, 16:14
Rafka jeszcze nie wiem czy dostane czy nie. Czekam na badanie lekarskie. Nie wiem czemu Ci nie powiedziala ,ale opinia psychologiczna ma byc i ksero kartoteki swojej
Lukrecja.

przez Monar 15 kwi 2013, 16:15
Siddhi napisał(a): sprawiał wrażenie osoby, która właśnie miała powołanie. Ufałem mu, nawet przyznał mi się jakie problemy sam kiedyś miał ze sobą.

Mój T też sprawiał takie samo wrażenie...
..

przez Rafka 15 kwi 2013, 16:16
ksero mam. Szkoda, że wcześniej nie wiedziałam, że można się starać o grupę.
Rafka

przez czarnobiała mery 15 kwi 2013, 16:16
Lukrecja. napisał(a):Rafka jeszcze nie wiem czy dostane czy nie. Czekam na badanie lekarskie. Nie wiem czemu Ci nie powiedziala ,ale opinia psychologiczna ma byc i ksero kartoteki swojej

ja miałam komisję na początku lutego i żadnej opinii psychologicznej nie potrzebowałam,

przez Anna Maria 15 kwi 2013, 16:17
Lukrecja., nie dołączyłaś ksero kartoteki? A wypisy ze szpitali masz?
Anna Maria

przez Lukrecja. 15 kwi 2013, 16:20
kasiatko dolaczylam ksero kartoteki i wypisy tez. Co mam powiedziec jak mnie zapyta jak sie czuje? Przeciez teraz dzieki solianowi czuje sie dobrze, jeju

-- 15 kwi 2013, 16:20 --

Lukrecja.

przez Rafka 15 kwi 2013, 16:23
Lukrecja., ja też się lepiej czuję na tym zestawie. Ale gdybym nie brała leków to byłoby o wiele gorzej. Też jestem ciekawa jak to będzie wyglądało.
Rafka

przez Anna Maria 15 kwi 2013, 16:34
Lukrecja., że na lekach dobrze,bez leków źle.Tak jak nam.

Bardzo pomogły mi te leki.Mogę lekko zginać nogę i tak bardzo mnie nie boli tylko jest drętwa w stawie.
Anna Maria

przez freya 15 kwi 2013, 16:44
Świetnie! :smile:
'Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?'

Venlectine
Symla
Topamax
Ketrel
doraźnie Afobam

Sortuj wg