Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Artemizja 17 sty 2013, 17:25
<Włącza jęczenie>
Równia pochyła...
Kolejny nawrót depresji i zołza nie chce ustąpić :roll:
Zmęczona,zniechęcona,przygnębiona,płaczliwa i ogólnie nie do życia.Nienawidzę takiego stanu.I nijak nie mogę nad tym zapanować.A trwa to już prawie miesiąc :roll: Beznadzieja :roll:
<Koniec jęczenia>
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez monk.2000 17 sty 2013, 17:34
Może być, pewne rzeczy trochę się polepszyły. Właśnie czekam na list od Departamentu Patentowego w sprawie opatentowania nowej techniki polepszania samopoczucia. :mrgreen:
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez Abbey 17 sty 2013, 17:39
jestem zła, bardzo zła...
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ruda80 17 sty 2013, 17:53
Czuję się jak w czarnej dziurze, totalne poczucie bezsensu i uważam, ze mało kto potrafi to zrozumieć.

przez Michał776 17 sty 2013, 17:57
Ja się dziś czuję opanowany. Jestem pełen wigoru...Mam też chęci do tego by coś w sobie odkryć. Czuję że jestem też zdolny do tego by coś wykonać. Po prostu mam motywację! Ta nieodparta pokusa czegoś do zrobienia jest ze mną i to mnie cieszy! Jeśli chodzi o stan melancholii, czy ogólnego znużenia to miewam takie. U mnie to bywa tak że stan depresyjny mnie łapie ale to za sprawą choroby na którą cierpię. Trzeba po prostu przyznać przed samym sobą , ze takie złe dni są i będą. Warto z tych dni wyciągnąć wnioski...Potraktujcie te dni jako coś co wystawia was na próbę...Depresja czyli to wyczerpanie, to nieumotywowanie,jest skłonne do przemyśleń...Ja żyje myślami i to one mną ukierunkowują. To one są ze mną a ja mam nad nimi kontrole...Lecz nie zawsze...

Mam do was pytanie: Czy choroba psychiczna na którą się cierpi to, siła wyższa?

przez Rafka 17 sty 2013, 18:04
nawet dobrze :smile:
Rafka

przez freya 17 sty 2013, 19:27
Saiga napisał(a):Czuje się jakbym przegrywał i marnował te "najlepsze" lata życia... :-|

Czuję się podobnie...
'Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?'

Venlectine
Symla
Topamax
Ketrel
doraźnie Afobam

przez moyraa 17 sty 2013, 19:46
freya napisał(a):
Saiga napisał(a):Czuje się jakbym przegrywał i marnował te "najlepsze" lata życia... :-|

Czuję się podobnie...

To się dołączę... :? Kończę liceum, więc to powinny być najlepsze chwile... A są paskudnymi. Regularnie powtarzające się upadki, coraz częstsze i do tego problemy z jedzeniem itp.
Dusza czasem lubi umierać i zostawiać ciało samo. Trzeba czasu, aby ponownie wydała plony.

przez monk.2000 17 sty 2013, 19:51
Michał776, no to trochę taka siła wyższa, bo często nie masz na to wpływu. Jednych dotyka "palec boży" i głoszą ewangelię w obcych językach / :P / a inni popadają w doła i sobie niech radzą.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez Arhol 17 sty 2013, 20:19
Myślę, i myślę...
Może faktycznie jestem tak zjebany by czuć jak się czuje....
Tylko czym ja zawiniłem?
Bo nie wiem..
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Anna Maria 17 sty 2013, 21:21
Lilith, tulę

Czuję się nijako.
Anna Maria

przez mrs.grey 17 sty 2013, 21:34
Nic już nigdy nie będzie miało chyba sensu. Nie mam się nawet czego "chwycić". Więc właściwie po co walczyć? Po co wykonywać szereg codziennych czynności skoro i tak moje życie skazane jest na porażkę. Chyba "cudowne pastylki" przestały działać. :oops:

przez Margolka 17 sty 2013, 21:36
Czuję się okropnie, nie było mnie tutaj przez wiele miesięcy. Dzisiaj dostałam telefon, niespodziewany. Kobieta zaczęła coś do mnie mówić ze wschodnim akcentem. Powiedziałam to chyba pomyłka a ona czy znałam Darka?
Serce mi bije mocno. Skojarzyłam o co chodzi, Darek z Warszawy pierwszy który odezwał sie do mnie na tym forum, ten wesoły człowiek z którym tyle razy żartowało się i pisało, od którego w skrzynce mam pełno wiadomości nie żyje, zawał serca. Nie chce mi się w to wierzyć. Dawno nie pisaliśmy ale chce mi się płakać, to ogromna strata dla tego forum .....
och życie czemu tak pędzisz?
nie dajesz sercu oddechu
czy kiedyś za tobą nadążę?
czy umrę nawet w pośpiechu?

przez black swan 17 sty 2013, 21:49
Czuję się źle. Dziś już miałam znaczący odpływ motywacji. Nic mi się nie chciało cały dzień... Jeszcze na koniec kłótnia z facetem przez jebany komunikator, nie ma chyba gorszego rodzaju kłótni w związku. Po prostu tak mnie wku.wił, że mam ochotę powiedzieć mu żeby spie.dalał. Jeszcze będzie mi mówił, że on się sam denerwuje, bo ja "wymyślam jakieś gówno". :evil: Mam dość wszystkiego. On w ogóle nie potrafi analizować tego co sam czuje, a co dopiero tego co inni czują. Dosłownie zero empatii, nie potrafi wczuć się w czyjeś emocje. Jak ja mu piszę, że widzę za mało zaangażowania z jego strony i nie czuję się przez to ważna i pytam się czemu tak jest, to on, że on zachowuje się normalnie, potem, że jest zmęczony, a potem jak widzi, że ja już nie chcę rozmowy z łaski, to wkurza się, że ja twierdzę, że on jest niewystarczająco dobry! Ja mu na to, że mi się wydaje, że to on twierdzi, że ja jestem niewystarczająco dobra, skoro nie poświęca mi wystarczająco dużo uwagi, a on, że źle twierdze i na tym koniec. I co to ma być?! To ma być komunikacja w związku?! Chyba lepiej komunikują się orangutany w stadzie... On w ogóle nie potrafi wytłumaczyć swoich zachowań, nic uzasadnić, zero argumentacji do tego co sam czuje. A ja się tylko załamuję, że on ma mnie w d... Jak mi na nim nie zależało i go olewałam, to starał się jakby nie był sobą. A teraz sytuacja wróciła do normy, znowu ma mnie i zachowuje się "normalnie". Nic tylko strzelić sobie w łeb. :?
No risk - no fun, no pain - no gain.

Sortuj wg