Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez nube 09 kwi 2013, 18:29
Ja dziś się dowiedziałam, że idę za miesiąc do szpitala, ale nie psychiatrycznego. Niby miesiąc oczekiwania to dość krótko, ale dla mnie każdy dzień zwłoki jest nie do zniesienia. Trochę mnie to przybiło. :roll:

przez creamy.gda 09 kwi 2013, 18:31
Dzięki dziewczyny. Chyba chce sie polozyc do szpitala bo nie mam juz sily. Chcialabym normalnie zyc, mam wyrzuty, ze jestem bezproduktywna i nieszczesliwa.

W akademi niestety nie moge bo mama tam pracuje, nie chce zeby sie z niej nabijali w pracy. Myślałam o starogardzie ale oddzial nerwic a nie zamknięty. Chyba ze tam jest tak samo.

nazywam się niewarto dostalaś skierowanie na polanki? Nie wiedzialam, ze tam jest oddzial psych.

Srebrzyska sie troche boje.
60 mg seronil

przez Monar 09 kwi 2013, 18:34
nube, a co się stało, że idziesz do szpitala?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nube 09 kwi 2013, 18:37
Monar, dziękuję, że pytasz :) Mam zaburzenia hormonalne i metaboliczne. Dorobiłam się "po" ed. :?

przez czarnobiała mery 09 kwi 2013, 18:45
creamy.gda, tak dostałam skierowanie na Polanki, tam jest super, nie jest to oddział zamknięty, niby jesteś tam całodobowo, ale możesz sobie wychodzić np. na zakupy :smile: Naprawdę fajnie tam było i lekarze też sympatyczni. Gdybyś tam się położyła, to mogłabym Cię odwiedzać, bo mieszkam naprzeciwko szpitala.

przez creamy.gda 09 kwi 2013, 18:48
nazywam się niewarto Ale jesteś kochana! :D Chodzilas do V Lo albo do 9 Lo? bo ja do piatki :)

Pomogli ci troche? Na co leżałaś?
60 mg seronil

przez siostrawiatru 09 kwi 2013, 19:00
Znowu chce mi się płakać :( Masakra jakaś.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez czarnobiała mery 09 kwi 2013, 19:01
creamy.gda, ja tam leżałam jeszcze zanim miałam diagnozę schizofrenii. Miałam wtedy bóle głowy na tle nerwowym, pomogli mi trochę, teraz leczę się ambulatoryjnie u tej lekarki, która tam była ordynatorem, nie zmieniłabym jej na żadną inną.
Ja nie chodziłam do liceum w Gdańsku, dopiero na studia tu przyjechałam. :smile:

przez creamy.gda 09 kwi 2013, 19:25
nazywam się niewarto moja najwieksza obawa, ze powiedza mi ze mam schizofrenie. Zawsze sie tego balam chociaz wiele lekarek mnie zapewnialo, ze nie mam nic takiego.
Pojawilo sie u Ciebie to nagle? Jak sobie sama radzisz w gdansku?
60 mg seronil

przez amelia83 09 kwi 2013, 19:28
nazywam się niewarto, creamy.gda, ja leżałam na oddziale młodzieżowym na sreberku, było spoko, wszelakie zajęcia, obowiązki, do szkoły przyszpitalnej chodziłam, częste spotkania z psychologiem indywidualne i grupowe, nawet żle nie było. Od razu dostałąm diagnozę zaburzenia schizoafektywne typ depresyjny i leczę to 10 lat, a niedawno zdiagnozowala mnie doktor na Chad. Drugi raz wylądowałam w szpitalu przed bezmyślność jednej pani doktor, która dała mi leki, które mnie tak rozkręciły, że miałam rózne dziwne jazdy i bez szpitala nie byłoby szans ze mną
Z kilkoma osobami poznanymi w szpitalu mam kontakt do dzisiaj
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez czarnobiała mery 09 kwi 2013, 19:32
creamy.gda, u mnie to się nie pojawiło nagle, moja lekarka twierdzi, że miałam już schizofrenię wtedy, jak byłam na oddziale, wydawało mi się wtedy, że jestem dwoma osobami i mam dwa życia, w sumie to nie widziałam w tym problemu i przechodziłam sobie z jednego życia do drugiego, miałam inny wiek, co innego robiłam w obu życiach i tak sobie żyłam. Dostałam wtedy diagnozę: zaburzenia schizotypowe. Niedługo potem miałam już diagnozę schizofrenii, bo traciłam kontakt.
A co u Ciebie się takiego niepokojącego dzieje, że się obawiasz schizofrenii?

Ja sobie czasami nie radzę, a nawet często nie daję rady, ale nie mam wyboru, muszę jakoś dalej brnąć przez to życie.

-- 09 kwi 2013, 19:35 --

amelia83, ja też byłam na srebrzysku dwa razy, nie było jakiejś tragedii, ale personel odnosił się do mnie z pogardą, nie chciałabym tak już więcej trafić. Jeśli miałabym pójść do szpitala, to na polanki, choć mam nadzieję, że takiej potrzeby już w moim życiu nie będzie.

przez creamy.gda 09 kwi 2013, 19:37
amelia83 współczuje jak to trwa tyle lat.

nazywam się niewarto czasem mam przewidzenia w nocy, poza tym boję się, że ludzie mnie ocenia krytycznie przez co sie izoluje. Mam absolutne lenistwo nie moge sie ruszac z lozka, wszystko sprawia mi ogromy wysilek.
60 mg seronil

przez amelia83 09 kwi 2013, 19:39
nazywam się niewarto, ja nie wiedziałam, że na polanki jest oddz. psychiatryczny; od kliku lat mieszkam w 3 city
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez czarnobiała mery 09 kwi 2013, 19:42
creamy.gda, a co np. widzisz? Niemoc wskazuje raczej na depresję, a bierzesz jakiś antydepresant teraz? A na lęki to by się przydała terapia.

Sortuj wg