Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez jedenasty_kot 06 kwi 2013, 10:37
nazywam się niewarto, <głaszcze> musi być nieciekawie.
Wątpię czy minie mam to już tyle lat. Czasem jest lepiej. Ale tylko czasem. W każdym razie nie mam co narzekać. Widuje się ze znajoma raz na miesiąc nawet wychodzimy na miasto. A był taki okres że siedziałam bez wychodzenia z domu prze ok. pół roku albo więcej. Potem bałam się wyjść na klatkę bo mogę tam spotkać człowieka. Masakra... Hehehehe... Do teraz miewam niechęć do wychodzenia czy zakupów w sklepie.

Mushroom, To dobrze.
I'm chesing a hope that will ruin me like flowers in fall...

przez nube 06 kwi 2013, 10:37
jak od tygodnia - koszmarnie. :-|

przez Pieprz 06 kwi 2013, 10:41
Wątpię czy minie mam to już tyle lat.

Samo chyba nie minie. trzeba się z tym zmagać i wygrywać małymi krokami.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez czarnobiała mery 06 kwi 2013, 10:42
jedenasty_kot, a na co chorujesz? Mam kolegę, który ma podobne objawy do Twoich. Ja raczej nie mam takich problemów, spotykam się z ludźmi, choć mam wrażenie, że nikt mnie nie lubi.

przez jedenasty_kot 06 kwi 2013, 11:00
Mushroom, Wiem wiem... Toć się staram. Studiuje choć mnie tam prawie nie ma ale zaliczam już 2 rok. A to i tak postęp że się z tym męczę. Mam jedna dobra znajoma z która wychodzę na sushi. A od miesiąca siedzę na lekach których nie znoszę. A i wszyscy każą mi je wywalić bo albo leki na mnie nie działają albo wyglądam jak zombie. Bo nic innego mi nie zostaje. Nawet paru terapii próbowałam w znaczeniu grupowych. Nie ze swojej winy wyleciałam tzn nie prowokowałam tego. I najważniejsze jestem Tu. :D

nazywam się niewarto, wiesz ze nikt mnie nie lubi to non stop myślę. Myślę że odstaje zaraz się ośmieszę to typowe dla fobii społecznej.( Mam jeszcze CHAD.) Musi zdiagnozować to lekarz. Czy się ma ta fobie czy nie. Mam jeszcze jedna dziwna fobie i przeszkadza tylko w kuchni :D W ogóle mam skłonność do bania się dziwnych rzeczy.

Odkryłam dział ze zdjęciami. Ładni z Was ludzie :) Tak mi się materialnie zrobiło hehehe

przez carlosbueno 06 kwi 2013, 11:07
Odkryłam dział ze zdjęciami. Ładni z Was ludzie :)
jakbyś moje zobaczyła to byś tak nie twierdziła. :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

przez Pieprz 06 kwi 2013, 11:07
Mushroom, Wiem wiem... Toć się staram.

:great: więc może być tylko lepiej
Król Balu

przez czarnobiała mery 06 kwi 2013, 11:09
jedenasty_kot, to super, że dajesz radę studiować, a co studiujesz? Każdy tu ma jakieś dziwności, więc tym nie musisz się przejmować.

przez jedenasty_kot 06 kwi 2013, 11:17
carlosbueno napisał(a):

Widziałam chyba Twoje też tam było. To ja tu jestem monstrum uwierz mi...

Mushroom Szczerze. Wątpię. Czasem jest super a czasem jest tragicznie. I chyba już tak zostanie. Chce po prostu najlepiej skończyć studia i znaleźć pracę taka by jak najmniej wychodzić z domu. Krótki plan na życie. Chyba że sie wycofam. Ale dzięki za wiarę :D

nazywam się niewarto To będzie tak mam zwyczaj rzucania studiów po roku. Aktualnie fil ang. To 2 podejście poprzednio rzuciłam po roku. Jak nie skombinuje kasy tym razem rzucę po 2. :D Oprócz tego 2 lata psychologii mam za sobą i zrobionego dokończonego socjala. Dzieki Pani zarządzającej całym bałaganem która mnie dopuszczała do egzaminów choć nie chodziłam na zajęcia a na egzaminach byłam pijana. Ale że podnosiłam im średnią nic nie mówiła. Ale to hobby. W ogóle dziwne rzeczy studiuje jak na niechęć do przebywania z ludźmi... Tak to czytam :D

przez Pieprz 06 kwi 2013, 11:18
Chce po prostu najlepiej skończyć studia i znaleźć pracę taka by jak najmniej wychodzić z domu. Krótki plan na życie.

OKROPNE. Masz tylko 1 życie, chcesz je zmarnować bo się boisz? Wiesz jaką satysfakcję i jakiego kopa adrenaliny dodaje pokonywanie lęków? Niesamowite to jest.
Zamykając się w domu nie będziesz się cieszyć że uniknęłaś czegoś zlego, tylko się dołować że przegrałaś.

Nie wierzysz? Może sama się musisz przekonać o tym w takim razie.

-- 06 kwi 2013, 11:20 --

carlosbueno napisał(a):

No, wyglądasz potwornie. Na twój widok mleko kwaśnieje.
Król Balu

przez czarnobiała mery 06 kwi 2013, 11:21
jedenasty_kot, skoro jedne studia skończyłaś, to nie jest tak źle, a nawet bardzo dobrze. Musisz super znać angielski, zazdroszczę :smile:

przez jedenasty_kot 06 kwi 2013, 11:24
Mushroom, Mushroom nie widziałeś nie mów...

Jedno życie które mogło by się w końcu skończyć. Jakiego daje kopa mi takie go że siedzę z głowa w kiblu. I nie wiem co przegrałam bo jeśli życie to było to już parę lat wstecz... Teraz staram się amortyzować. Skoro jeszcze żyje.

nazywam się niewarto Tak sobie. Polskiego nie znam idealnie a obcy tym trudniej poznać. Co do tych jednych jak wspomniałam tylko dzięki tej Pani. Bo powinnam wylecieć stamtąd na kopach. :smile:
Ostatnio edytowano 06 kwi 2013, 11:26 przez jedenasty_kot, łącznie edytowano 1 raz

przez Pieprz 06 kwi 2013, 11:26
jedenasty_kot, piszę z doświadczenia. Kiedyś się panicznie bałem wychodzić do ludzi, nawet na dwór jak byłem dzieciakiem.
Król Balu

przez jedenasty_kot 06 kwi 2013, 11:31
Mushroom napisał(a):jedenasty_kot, piszę z doświadczenia. Kiedyś się panicznie bałem wychodzić do ludzi, nawet na dwór jak byłem dzieciakiem.

Rozumie. Ale mam dość sporo dolegliwości somatycznych z tym związanych. Zresztą częściej się martwię jak tu się nie pociąć niż jak wyjść z domu. Acz zajęłam się sprawa fobii i robię na co środki pozwalają. A rożne lęki pokonywałam nie raz. Np lęk wysokości czy moja skłonność do samookaleczeń. I tak było fajnie z tym walczyć tylko tak ostro i panicznie nie reagowałam na to jak na wychodzenie do ludzi. Troche jak z ta moja drugą fobia mianowicie boje sie łuski rybiej. I jak się do niej zbliżam to mnie mdli. A jak mnie ktoś szokiem potraktuje i ja dotknę to mdleje. I tak mogę się w to bawić. Że dotykam i leże na podłodze. Też nic nie pomaga.
Ostatnio edytowano 06 kwi 2013, 11:32 przez jedenasty_kot, łącznie edytowano 1 raz

Sortuj wg