Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Anna Maria 02 kwi 2013, 19:15
Lukrecja., trzymam kciuki

amelia83, od maja.Będę pisać artykuły.
Anna Maria

przez amelia83 02 kwi 2013, 19:20
kasiątko, :brawo: :uklon:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez Arhol 02 kwi 2013, 19:26
Próbuje zmiażdżyć własne wymówki,uzasadniając że logicznie są durne i absurdalne.

Poza tym,całkiem dobrze ;)
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez czarnobiała mery 02 kwi 2013, 20:10
Byłam u lekarki dzisiaj, zmieniła mi leki, a właściwie dodała jeden dodatkowy.
Biorę teraz: zeldox, abilify, asertin, mirtor, onirex, oxazepam. Boję się tego abilify, nie wiem, czy się odważę wziąć pierwszą tabletkę, dzisiaj jeszcze nie. Tłumaczyłam lekarce, że dobrze się czuję.

przez Anna Maria 02 kwi 2013, 20:16
nazywam się niewarto, dobrze,że Ci dołożyła bo te głosy są niepokojące.Zaufaj Pani dr ;)
Anna Maria

przez czarnobiała mery 02 kwi 2013, 20:21
kasiątko, ale ja jestem przerażona, że mi mózg zanika po tych lekach, czytałam o tym gdzieś, że jak się je neuroleptyki, to zanika masa mózgowa. Ja powinnam dążyć do tego, żeby odstawić leki, a nie dokładać kolejne. Schowałam abilify głęboko w szufladzie.

przez freya 02 kwi 2013, 20:26
slow motion, wali się cały mój świat...
'Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?'

Venlectine
Symla
Topamax
Ketrel
doraźnie Afobam

przez finalriot 02 kwi 2013, 21:27
Czuję się fatalnie. Najpierw coś popsułam a potem oczekuję żeby było jak dawniej. Czuję się jak skończona kretynka.
"Talitha kum, mówię Ci dziewczynko wstań, wcale nie umarłaś lecz śpisz, jeszcze życie wyjdzie Ci."

przez Abbey 02 kwi 2013, 21:33
Jaka ja byłam głupia! Straciłam przyjaciela, znów wyjęłam rok z życia, a czytam Wertera! A że mam zwyczaj czytać wieczorem, wiem skąd te podłe myśli i autoagresja, ta książka mnie nakręca, szczególnie jak broni samobójców i o tym mówi :?
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez ann21 02 kwi 2013, 21:42
Jest źle. Jest fatalnie. Jest beznadziejnie. Wszystko jest do dupy, a moje życie to jedna wielka pomyłka! Chciałabym tak po prostu nie istnieć. Nie nadaję się zupełnie do niczego i nic mi mimo chęci nie wychodzi! To wszystko nie ma sensu- ta cała gra pozorów. Nie mam już siły udawać że nic się nie dzieje, że wszystko jest w porządku, bo NIE JEST!!!
Każdy dzień, wyniszcza mnie coraz bardziej !

przez Sophia S. 02 kwi 2013, 22:18
Od rana mama obwinia mnie o problemy, jakie sprawia jej moja siostra. Czuję się kompletnie niepotrzebna. A do tego z nerwów nie wytrzymałam i ulżyłam sobie jedzeniem. Fatalnie...
Sophia S.

przez niewidoczny 02 kwi 2013, 22:19
Sophia S., dużo zjadłaś?
niewidoczny

przez Anna Maria 02 kwi 2013, 22:20
nazywam się niewarto, tu jest właśnie pies pogrzebany,dlaczego źle się czujesz bo nie chcesz brać leków zaleconych przez lekarza.

Mi neuroleptyki coś ostatnio nie pomagają,a biorę ich bardzo dużo.Wciąż czuję objawy schizofreniczne typu że oczy mi latają i czuję się pobudzona,tak niezdrowo i luki pamięciowe.Ta praca mi zaszkodziła,ale nie żałuję,że ją podjęłam pomimo to,że teraz mi się pogarsza.
Anna Maria

przez jasaw 02 kwi 2013, 23:14
Dzisiaj czułam się troszkę gorzej, było troszkę lęków, napięć mięśniowych, itp...
Zdecydowałam jednak wyjść na spacer z Mężem- bez Niego chyba nie dałabym rady-by pokonać, znowu pojawiające się, leki związane z wychodzeniem z domu. Dałam radę...
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Sortuj wg