Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez omeeena 27 mar 2013, 11:53
Kwadratowa głowa. Znacie to uczucie?
Paroxinor 20mg - od 27.10.2012r. i nadal :/
Tranxene 10mg-doraźnie - nie pamiętam, kiedy:))

Życie, to nie je bajka...

przez dumps 27 mar 2013, 11:53
moyraa właśnie wiem idę dziś do lekarza tylko czekam na chłopaka i siostrę, bo mają iść ze mną. No ja próbowałam też tak mocno wziąść oddech, ale wtedy było jeszcze gorzej. Pozostawało mi tylko leżeć na jednym boku oddychać powolutku i nie ruszać się.. Jeszcze miałam pełny pęcherz po nocy, bo to było koło 6 rano i nie mogłam wstać do łazienki. Jeszcze jak widziałam tą bezradność mojego chłopaka masakra to była. Pamiętam że mówiłam, że umieram, bez kitu tak czułam, że to koniec:( Wkońcu jak powoli ustępowało to mi chłopak pomógł pójść do łazienki.. Ale jak wrociliśmy z tamtąd to tak się bałam położyć nawet do łóżka.. boże co to za strach masakra:( Moja siostra też twierdzi, że to ma podłoże nerwowe własnie, że ta depresja, lęki.. Ale przecież to była noc.. nic mnie nie denerwowało nic mi się nie śniło takiego... :(
Bo każdy walczy tu o przetrwanie
w świecie gdzie nic nie jest pewne
bądź pewien swojej woli walki
zbieraj siły, dąż do tego by coś zmienić!

przez moyraa 27 mar 2013, 12:03
dumps, wydaje mi się, że takie symptomy niekoniecznie pojawiają się akurat w odpowiednich, wywołujących stres momentach. A co do tego, że to rano - podczas snu podświadomość (?) chyba dyktuje nam różne odczucia i tak dalej, więc może dlatego?
Takie umieranie na pewno jest straszne, wierzę Ci. Serce to serce, więc człowiek się boi o swoje życie... Fajnie, że są ludzie, którzy Cię wspierają, martwią się. Choć pewnie widząc czyjeś przerażenie jest się podwójnie przerażonym.
Dusza czasem lubi umierać i zostawiać ciało samo. Trzeba czasu, aby ponownie wydała plony.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Anna Maria 27 mar 2013, 12:06
Siedzę jak na igłach.Żeby ojciec szefa przyszedł bo jak będę musiała zostać do 15.15 h to się załamie i odkorkuję tu z nerwów.
Anna Maria

przez Arhol 27 mar 2013, 12:19
Nie przepadm gdy dopadają mnie dylematy pt " na ile jestem nienormalny" i jak bardzo moje postrzeganie rzeczywistości jest zaburzone,czy na tyle że mogę funkcjonować w społeczeństwie czy przeciwnie - zawsze pozostane dziwadłem które myśli dziwnymi kategoriami i żyje na wpół w jakimś "matrixie" i będzie odizolowane,albo samo się będzie izolować..
Czym jestem? I czy to wszystko jest "aż" tak zaburzone jak uważam,czy też nie jest tak źle,lub jest więcej absurdu niż widzę?
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez moyraa 27 mar 2013, 12:24
Kestrel, też mnie dopadają takie myśli czasem :? . Łączę się w bólu :P.

Czuję się... Sama nie wiem. Pojawia się chęć ucieczki w sen, bo mają przyjść do mnie przyjaciółki. Jak by było czego się bać :roll: . Chciałabym się móc tym cieszyć zamiast przerażać się tym w mniejszym lub większym stopniu.
Dusza czasem lubi umierać i zostawiać ciało samo. Trzeba czasu, aby ponownie wydała plony.

przez Anna Maria 27 mar 2013, 12:39
Moja sunia już się wybudziła.Wszystko w porządku.Pomachała do Brata ogonkiem na jego widok.Oboje są już w domu.
ale się cieszę :D co za ulga
Anna Maria

przez Pieprz 27 mar 2013, 12:41
kasiątko napisał(a):Moja sunia już się wybudziła.Wszystko w porządku.Pomachała do Brata ogonkiem na jego widok.Oboje są już w domu.
ale się cieszę :D co za ulga

:smile:
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez luli2003 27 mar 2013, 12:48
dziwnie sie czuję-niewiem jak to opisac ale jakos przymulona strasznie jestem bez sensu ten dzien bez sensu to wszystko i wogole-o :why:
W nerwicy, której charakterystyczną cechą jest nuda, chory znajduje się w potrzasku między lękiem przed życiem a lękiem przed śmiercią.

przez Siding Spring 27 mar 2013, 12:50
A brat machnieciem ogonka odpowiedzial:)

przez Anna Maria 27 mar 2013, 13:09
lubudubu, :lol:
Anna Maria

przez Candy14 27 mar 2013, 13:10
kasiątko, :D mowilam ze bedzie dobrze
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Anna Maria 27 mar 2013, 13:20
Candy14, mówiłaś ;)
ale wiecie jak ja się cieszę :mrgreen:
Anna Maria

przez regza 27 mar 2013, 13:21
Wiele emocji na raz przygnębienie, złość z domieszką smutku... może wypad do przyjaciółki spowoduje poprawę humoru.

Sortuj wg