Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Lucynaa 27 mar 2013, 09:19
Okropność, oby nigdy tak się nie czuć! Jak szybko zmienić nastrój?
:zzz:

-- 27 mar 2013, 08:25 --

THJ_nw napisał(a):Znowu nie potrafię powstrzymać łez, znowu ten ból niespełnienia, samotności. Próbowałem, ale to na nic. Jak długo jeszcze los będzie mnie poniewierał ..

Mam to samo i jeszcze bezsilność obok leży Mama, którą muszę dźwigać , żeby umyć , zmienić pampers a nie mam siły, kręgosłup boli . ech żyć się nie chce

przez paulita 27 mar 2013, 09:34
Dzisiaj czuję się hm..nie wiem ..spocone ręce i lęki,na szczęście objawów bólowych póki co brak..oprucz ciągnącej nogi...ach
„Bóg nigdy nie daje duszy większego ciężaru niż jest ona w stanie unieść".

przez Lukrecja. 27 mar 2013, 10:21
zimno
Lukrecja.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Anna Maria 27 mar 2013, 10:36
Moja sunia właśnie przechodzi zabieg sterylizacji.O matko i córko! jak ja się denerwuję.Od rana mam biegunkę.

-- 27 mar 2013, 09:45 --

Dostałam się jako wolontariuszka do Psygarnij.pl.Będę tworzyć ogłoszenia na różnych portalach

-- 27 mar 2013, 10:12 --

Mam mnóstwo w sobie emocji.Złość,wściekłość,przerażenie,smutek i ch*j wie co jeszcze :why:
Anna Maria

przez ann21 27 mar 2013, 11:16
Obudzilam sie z niesamowitym bólem głowy :( proszki przeciwbólowe nie pomagają. Kiepsko dzisiaj.
Każdy dzień, wyniszcza mnie coraz bardziej !

przez kornelia_lilia 27 mar 2013, 11:18
Lukrecja. napisał(a):zimno

Na zewnątrz czy w sercu? A Jak Twoje sprawy?... dawno mnie tu nie było....

Trzymaj się zatem cieplutko :smile:
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

przez Anna Maria 27 mar 2013, 11:22
Nie wiem czy brat nie poszedł na piwo,a ma wrócić z sunią.Operacja dobiega końca :zonk:
Anna Maria

przez bedzie.dobrze 27 mar 2013, 11:24
od wczoraj lęki..bałam się, że nie zasnę..tak sie nakręciłam, ze faktycznie noc byla kiepska..dzis mam rozmowę kwalifikacyjna w sprawie pracy..drugi etap...powinno byc normalne, ze sie stresuje..ale ja szukam drugiego dna " to na pewno nasilenie nerwicy i nie bede znow mogla spac i natrectwa wroca, itd" ole!

przez dumps 27 mar 2013, 11:28
Cześć wam..
Nie było mnie kilka dni, bo musiałam odwiedzić stolicę, ale mniejsza z tym.. Byłam tam u mojej siostry. Nad ranem obudziło mnie prze okropne kłucie serca.. To była masakra!! Czasem tak miałam jak pewnie każdy, że kuje mnie serce ale to przez chwilę i zawsze przechodziło, no a wczoraj to było straszne. Tak mnie kuło, że każdy wdech musiał być tak powolny... D potrzebowałam iść do toalety, a tutaj ruszyć się nie mogłam! Gdy tylko się próbowałam przekręcić to ból był tak solny, że nawet nie wyobrażam sobie jak ja to przeżyłam.. Z takiej bezradności chciało mi się płakać, ale nie mogłam bo jak tylko zaczynałam szlochać bolało jeszcze bardziej. Nie chciałam budzić mojego chłopaka, ale w końcu sam się obudził i poszedł po moją siostrę.. Dała mi ketonal i ogólnie po jakiś 20/30 minutach męczarni przeszło. Bałam się potem nawet położyć do łóżka. To było okropne, tak okropne że bałam się że umieram :( Teraz bardzo boję się że to się powtórzy :( Mam iść dzisiaj do lekarza z siostrą, ale i tak boję się że prędzej czy puźniej mnie to dopadnie ;( ktoś tak ma ?:(
Bo każdy walczy tu o przetrwanie
w świecie gdzie nic nie jest pewne
bądź pewien swojej woli walki
zbieraj siły, dąż do tego by coś zmienić!

przez Anna Maria 27 mar 2013, 11:44
dumps, cześć.Mam kłucia w okolicach serca,ale tylko przez ok. 1 minutę kiedy nie można nawet wziąć oddechu.
Anna Maria

przez moyraa 27 mar 2013, 11:45
dumps, znam ten ból :? . Teraz bardzo rzadko mi się zdarza, ale kiedy byłam dzieciakiem, to dość często się pojawiał. Własnie taki ból, że każdy lekki oddech go potęgował. W moim przypadku jednak pomagał głęboki wdech (mimo bólu. wiem, że to trudne) i serce mi "przeskakiwało", i przestało kłuć. Nie wiem jak u Ciebie. Wiadomo, że i powody mogą być różne. Ale jeśli to się łączy z problemami typu depresja, nerwica itp., to raczej na tle nerwowym. Pamiętam, że ja miałam wtedy badania robione i chyba wyszło, że wszystko jest w porządku. Nerwy potrafią człowiekiem władać na różne sposoby :roll: . Jeśli się boisz, to może dla pewności zrób jakieś badania, co?
Dusza czasem lubi umierać i zostawiać ciało samo. Trzeba czasu, aby ponownie wydała plony.

przez dumps 27 mar 2013, 11:45
kasiątko no a ja właśnie wczoraj miałam przez jakieś około pół godziny :( to było strasznee
Bo każdy walczy tu o przetrwanie
w świecie gdzie nic nie jest pewne
bądź pewien swojej woli walki
zbieraj siły, dąż do tego by coś zmienić!

przez Anna Maria 27 mar 2013, 11:46
dumps, współczuję :(
Anna Maria

przez moyraa 27 mar 2013, 11:48
Nie do mnie to... Ale pół godziny? Wyobrażam sobie jak strasznie się musiałaś czuć (nie doczytałam wcześniej. a raczej doczytałam, ale jakoś mi umknęło). :( U mnie to było chwilowe, ale bardzo mocne. Na Twoim miejscu poszłabym z tym do lekarza, bo z sercem nie ma co żartować. Nie chcę Cię straszyć, czy coś, bo i tak wszystko prawdopodobnie będzie miało podłoże nerwicowe, ale dla świętego spokoju ;).
Dusza czasem lubi umierać i zostawiać ciało samo. Trzeba czasu, aby ponownie wydała plony.

Sortuj wg