Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Sophia S. 19 mar 2013, 21:13
Cały dzień walczyłam ze sobą i byłam obojętna, aż do teraz. Nie mam siły i chyba na chwilę poddam się smutkowi. Albo się z tym prześpię. Oby potem było lepiej...
Sophia S.

przez Arhol 19 mar 2013, 21:13
Calineczka1990, To zrozumiałe jest...nie dziwię się ani odrobinę..
Ale takie coś będzie się wlec wiecznie za tobą...naprawdę,im wcześniej,tym lepiej..nie pozwól na "tragedię"...bezczynność jest zgubna...
To nie tak że cię "atakuje" - sama musisz się ratować..
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Little Red Fox 19 mar 2013, 21:17
Saiga, tylko, że było już dobrze, zdążyłam o wszystkim zapomnieć, może faktycznie to moja wina? nie mogę wiecznie zwalać winy na wszystkich lub na pewne rzeczy, które w życiu mi nie wyszły, bo przecież miałam na to wpływ. Tylko nie chcę ranić bliskich, oni chyba nie do końca rozumieją moje problemy, twierdząc że sama sobie je wyolbrzymiam :roll:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Sophia S. 19 mar 2013, 21:27
Calineczka1990, tak to jest, że to, co naprawdę czujemy, zdaje się być dla innych często tylko naszym wymysłem. Kiedy ja przetrwałam załamanie i jakoś zaczęłam wychodzić na prostą, rodzice o wszystkim zapomnieli, jakby nigdy nic. "Zapomnij i idź do przodu", łatwo się mówi.
Sophia S.

przez oohwowlovely 19 mar 2013, 21:30
dzisiaj jest beznadziejny dzien, czuje sie fatalnie. moja mama jutro jedzie do Niemiec i zostawia mnie sama z tata, ktory zapewne zacznie pic. Jeszcze się przejełam pewnymi słowami o mnie + matura + stres. Moge sie rozplakac w kazdej chwili. Rozwala mnie to wszytsko od srodka
oohwowlovely

przez Arhol 19 mar 2013, 21:31
Calineczka1990, Prawda jest po środku...część to wina człowieka,część otoczenia,rzeczy na które się wpływu nie miało,nie można się oskarżać i obwiniać o wszystko,bo się zdewastujesz jeszcze bardziej..
Ech ja jako gówniarz wiele ci tu nie pomogę,za mało przeżyłem,za krótko dreptam po tym świecie..
Ale te wspomnienia - wracają jak sama widzisz,może znów zapomnisz,ale to wróci..nie można wiecznie uciekać,bo można popaść w jeszcze większe bagno..
Rozumiem cię,że strach..
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

przez amelia83 19 mar 2013, 21:33
lekarz powiedział, że juz nie będzie dobrze, oprocz macicy wycięli jej pół jelita i odbytnicę :cry:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez Little Red Fox 19 mar 2013, 21:35
Saiga, rozumiem, nie mogę wiecznie w nieskończoność ranić swojego faceta, który jest wszystkiego nieświadomy, a jak pyta czemu mam zryty humor odpowiadam "bo tak". Ja już sama nie wiem czy mam go podziwiać za cierpliwość czy co... :roll:
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

przez monk.2000 19 mar 2013, 21:36
amelia83, :(
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez Little Red Fox 19 mar 2013, 21:36
amelia83, współczuję :(

(Ewa Białołęcka)

przez comatom 19 mar 2013, 21:38
nie ma co narzekac-to nie był zły dzien+ludzie maja większe problemy i się nie poddaja
comatom

przez Anna Maria 19 mar 2013, 21:39
amelia83, straszne :(
Anna Maria

przez oohwowlovely 19 mar 2013, 21:40
comatom, moze twoj nie jest, moj jest beznadziejny.....
oohwowlovely

przez Arhol 19 mar 2013, 21:40
Calineczka1990, On też może wyczuwać,że nie wszystkiego wie...
Ale taka gra cię zniszczy któregoś dnia...związek być może też, nie chcesz tego.
Idź na tę terapię - to nie są problemy o których "ot tak" zapomnisz,mało jest jednostek które by sobie same z tym poradziły..
To będzie najlepsze wyjście, dla ciebie przede wszystkim,a gdy tobie się poprawi,to i relacje z innymi się poprawią..
Twoi bliscy wszystkiego nie wiedzą,dlatego mogą nie zrozumieć...czemu jest tak a nie inaczej.

Do powiedzenia prawdy się ciężko zmusić..
Moderator

Sortuj wg