Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez oka22 27 cze 2016, 08:02
nijak ,piję kawe ,chcę humor sobie poprawić ,
1 krok do tyłu a 2 do przodu =1 do przodu

przez userman 27 cze 2016, 11:28
Od wczoraj znowu szoruje po dnie...
Nie ogarniam, przerasta mnie prawie wszystko...

przez Michellea 27 cze 2016, 13:55
Znowu lęki i myśli samobójcze...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Disaster123 27 cze 2016, 14:33
Dzisiaj chciałabym albo skoczyć z mostu albo wyjechać stąd w cholerę, nigdy więcej nie oglądać tego miasta i nikogo. Zapomnieć wszystko i wszystkich i zacząć od nowa. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: źle, źle, źle, źle,źleee

przez Bertha 27 cze 2016, 16:46
oka22 napisał(a):nijak ,piję kawe ,chcę humor sobie poprawić ,

Podobno w trakcie picia kawy wydzielają się hormony przyjemności (endorfiny). To kwestia działania kofeiny.

przez żabinka 27 cze 2016, 18:15
Dziwnie, jestem zla na siebie że wszystko robie na sile z musu , zyje z musu, chyba już wegetujea nie zyje, i nie mam pojęcia jak to zmienic, chcialabym cos zrobic z przyjemnoscia cokolwiek , ale nic mi jej nie sprawia, kompletnoe nic

przez nvm 27 cze 2016, 18:45
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ARGH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gsrkljtg6gjbjrt90ngjrgghjio8osetgj90ujse5ug5ti05jnw35tuw3h5guhgh548oper6h90uhn890p

Tak się właśnie czuję dzisiaj.
nvm

przez sailorka 27 cze 2016, 19:06
dobrze, tylko spać mi się chce, pewnie przez pogodę
Cześć, jestem czubkiem

przez Michellea 27 cze 2016, 22:19
Czuję się taka bezwartościowa, nieciekawa, głupia. Nic ciekawego się w moim życiu nie dzieje i nie wiem jak to zmienić, jak tylko zaczynam coś robić, to po pewnym czasie się nudzę albo męczę. Ostatnio największą przyjemnością jest spanie, najlepiej bez żadnych snów, wtedy się nie istnieje :(

przez Steviear 28 cze 2016, 02:27
Jutro czeka mnie ciężki dzień. Znów przeprowadzka-rzygam tym. Najbardziej jednak przejmuję sie tym że nie potrafię rozmawiać z ludzmi. Wychodzac tylko raz dziennie z domu, codziennie kogos znajomego spotykam na ulicy. Jest mi głupio bo sie męczę rozmawiając z nimi. Męczy mnie też ich obecność. Robię wszystko by się tylko od nich uwolnić i mieć spokój - to straszne. Zapominam imiona,wszystko co wiedzialam o ludziach musze wygrzebywac z pamieci-zwykle nic nie pamietam. Cos sie dzieje z moja glowa. Nic prawie nie pamieram,nic nie moge sobie wyobrazić. Nie wiem co z tym zrobić. Wspomnienia tez trace. Niepokoi mnie to wszystko.

przez żabinka 28 cze 2016, 06:03
Michellea napisał(a):Czuję się taka bezwartościowa, nieciekawa, głupia. Nic ciekawego się w moim życiu nie dzieje i nie wiem jak to zmienić, jak tylko zaczynam coś robić, to po pewnym czasie się nudzę albo męczę. Ostatnio największą przyjemnością jest spanie, najlepiej bez żadnych snów, wtedy się nie istnieje :(

Jak ja cię doskonale rozumiem, mam identycznie, najbrzczniejszym miejscem jest moje łozko nic już nie sprawia przyjemności, mam wrażenie że nie umiem już odczuwać żadnych emocji, ani przyjemności.nawet chyba już nie umiem czuć smutku, jestem pozbawiona jakichkolwiek uczuć, czuję tylko ciągle zmęczenie

przez nvm 28 cze 2016, 13:57
Michellea napisał(a):wtedy się nie istnieje :(
Też bym czasem chciał nie istnieć...gdy życie mnie przerasta, a to wszystko jest takie za trudne i zbyt skomplikowane...i wszyscy się mnie czepiają...gdy jestem między młotem a kowadłem...gdy nie ogarniam... :105:
nvm

przez nvm 28 cze 2016, 17:09
Michellea napisał(a):Ostatnio największą przyjemnością jest spanie, najlepiej bez żadnych snów, wtedy się nie istnieje :(
Michellea. Ale przecież Ty tak naprawdę nie istniejesz. Tzn. jesteś właśnie tym, co zostaje z Ciebie podczas snu bez śnienia. Reszta się w Tobie po prostu wydarza, pojawia, trwa, znika i zmienia. To, co Ty myślisz, że robisz, to tak naprawdę nie Ty robisz, tylko to się samo w Tobie wydarza, samo się dzieje. To nawet nie Ty myślisz, że Ty to robisz. Po prostu te myśli się same w Tobie pojawiają. Wraz z towarzyszącymi im odczuciami, impulsami. Podobnie nie piszesz swoich postów. Tak samo jak i ja nie piszę tego posta.
nvm

przez Quakerdramon 28 cze 2016, 17:35
Niewyspany,12 godzinna zmiana i tylko cztery godziny snu ale cztery godziny snu przy bezsennych nocach jakie się czasem przytrafiają to jak marzenie.
Gdy zadają ból to mi daje moc

Sortuj wg