Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez nube 19 mar 2013, 11:00
Czuję się fatalnie. :why: Nie mam dziś powodu by wyłazić z łóżka i się ogarniać.

przez mark123 19 mar 2013, 11:22
Jakoś tak dziwnie.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Anna Maria 19 mar 2013, 11:23
Mi dobrze.Błogo i wesoło.Szkoda,że za sprawką Zomirenu.
Anna Maria

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez moyraa 19 mar 2013, 11:25
nube, stało się coś, czy po prostu takie samopoczucie i już?
Dusza czasem lubi umierać i zostawiać ciało samo. Trzeba czasu, aby ponownie wydała plony.

przez dumps 19 mar 2013, 11:32
A ja ciągle mam wrażenie, że praktycznie wszyscy ludzie są przeciwko mnie! Nienawidzę tego uczucia, chociaż już praktycznie nim żyję! To jest taki koszmar na jawie.. Mam nadzięję, że leki szybko pomogą, bo nie wiem co ze mną będzie eh

-- 19 mar 2013, 10:34 --

nube, ja codziennie tak jak otworze oczy tylko to milion złych myśli i już usnąć nie mogę, i też nie daję rady wstawać i nic robić. Do szkoły przestałam narazie chodzić.. Dziś mam psychologa.. Na samą myśl boli mnie brzuch eh
Bo każdy walczy tu o przetrwanie
w świecie gdzie nic nie jest pewne
bądź pewien swojej woli walki
zbieraj siły, dąż do tego by coś zmienić!

przez Little Red Fox 19 mar 2013, 11:35
dumps, pocieszę Cię, że esci szybko zaskakuje, przynajmniej u mnie tak było :D
często podobne myśli mnie łapią, ale wiem że spowodowane jest to moją niską samooceną, bo przecież nic złego nikomu nie robię :roll:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

przez dumps 19 mar 2013, 11:38
Calineczka1990, mam nadzieję, że szybko zadziała bo przez to uczucie to już żyć nie mogę! Nawet mi się to śni, że ludzie np. w szkole nie chcą ze mną gadać i są przeciw mnie, a ja nawet nie wiem czemu ! Od tego boli mnie tak mocno brzuch z nerwów! Jedyne co mi pomaga o tym zapomnieć i przez jakiś czas o tym nie myśleć to mój chłopak, ale jak go przy mnie nie ma to wtedy czarne, chore scenariusze snują się po mojej głowie! aaaaaaa

przez nube 19 mar 2013, 11:39
dumps, mnie ostatni też coraz ciężej zwlec się i iść na uczelnię. Dziś akurat mam wolne, ale wolne dni frustrują mnie jeszcze bardziej, bo za dużo wtedy rozmyślam.
Powodzenia na terapii!

przez Arhol 19 mar 2013, 11:39
A to wszystko trzeba,zwalczyć..
I co śmieszne,sami sobie najgorsze zapewniamy,nawet wiele inni ludzie nie muszą do tego ręki przykładać
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez dumps 19 mar 2013, 11:39
Ja też nikomu nic nie robię :( Teraz to z szalonej dziewczyny stałam się raczej szarawą myszką, nie narzucam się nawet. A i tak czuję, że przeszkadzam ludzkośći :shock: za jakie grzechy ehh

przez moyraa 19 mar 2013, 11:40
dumps, widzę, że ze szkołą jesteśmy w podobnej sytuacji... :( Mnie zwykle myśl o śniadaniu motywuje do tego, aby wstać (obsesyjnie myślę o jedzeniu, ogólnie...). A potem bezproduktywnie spędzam czas i chciałoby się zasnąć. Tak bardzo chciałabym się czymś zająć, zainteresować i cieszyć się tym, zamiast odczuwać frustrację. A m.in. przez to ciągle coś rzucam, przez co z kolei nie ma się czym cieszyć, czym żyć. Odleciałam od tematu...
Dobrze, że podjęłaś jakieś kroki i zapisałaś się do psychologa! ;)

dumps napisał(a):Nawet mi się to śni, że ludzie np. w szkole nie chcą ze mną gadać i są przeciw mnie, a ja nawet nie wiem czemu ! Od tego boli mnie tak mocno brzuch z nerwów! Jedyne co mi pomaga o tym zapomnieć i przez jakiś czas o tym nie myśleć to mój chłopak, ale jak go przy mnie nie ma to wtedy czarne, chore scenariusze snują się po mojej głowie! aaaaaaa

Takie sny to też dla mnie koszmar! Ciągle śni mi się odrzucenie, prawie w każdym śnie czuję się samotna i "gdzieś obok".
Dusza czasem lubi umierać i zostawiać ciało samo. Trzeba czasu, aby ponownie wydała plony.

przez nube 19 mar 2013, 11:45
moyraa, mam od rana głupie myśli i próbuję wytrzymać, by nie zamieniły się one w głupie działanie. Wolne od uczelni dni działają na mnie fatalnie. Nawet nie mogłam iść do pracy, bo za bardzo mnie boli kostka, żeby chodzić. :-| A szkoda, bo uwielbiam swoją pracę.

przez Little Red Fox 19 mar 2013, 11:46
dumps, u mnie się to wzięło z tego, że nie byłam zbyt urodziwym dzieckiem, nosiłam grube szkła, miałam zeza i dużo dzieci się ze mnie śmiało :hide:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

przez dumps 19 mar 2013, 11:47
Wiecie co ja już do psychologa chodziłam rok temu przez kilka miechów wtedy miałam koszmarne lęki !! I jakoś nagle przerwałam terapię, a teraz wróciłam do tego gówna z lękami i deprechą.. :(

Saiga, ja wiem, że samemu się wymyśla takie rzeczy, ale ja nie umiem tego przezwyciężyć :( Nawet jak mój chłopak powiedzmy robi sobie nockę z kolegą i grają na tym calym xboxie pół nocy to ja spać nie mogę w głowie same chore akcje co oni tam mogą robić!

Wszystko jest do dupy.. Wczoraj jak wróciłam od psychiatry to byłam naładowana przez trochę dobrą energią, a jak dzisiaj otworzyłam oczy i pomyślałam ile ja mam w szkole do zaliczania, przepisywania, odrabiania to znów zwątpiłam :(

-- 19 mar 2013, 10:48 --

nube, jestem bardzo ciekawa kilku rzeczy.. Masz depresję? I tak normalnie uczysz się, chodzisz do pracy? :(

Sortuj wg