Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez kazimierz61 03 cze 2016, 07:56
Wczoraj znowu za puźno wziąłem leki i teraz jestem jeszcze przymulony, właśnie kończę kawę powinno być lepiej, a tak to ok.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
Escitalopram Actavis 20mg
Trittico CR 75mg 1.1/3 tabletki
F-31, F-31.0, F-31.3

przez problematyczka 03 cze 2016, 09:16
Czuję milion emocji na raz, ale to pewnie przez sytuację w której obecnie się znajduję. Wszystko mnie wku... to znaczy denerwuje, nie mam ochoty ruszać się z łózka przez cały dzień, czuję się słaba, a jednocześnie bardzo silna. Ani radosna, ani smutna. Taka obojętna. A obojętność jest podobno najgorsza.

przez CantStopMeNow 03 cze 2016, 10:10
Poddenerwowany, od rana opcja zawał mode on :why:
Trzeba uprzytomnić sobie, że Nawet kiedy wszystko straci sens Znajdziesz przestrzeń, gdzie Wielka wiara tłumi lęk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ala1983 03 cze 2016, 13:35
Lubie lato, ale spanie w 25 stopniach nie jest zbyt zdrowe.. dzisiaj bez życia, oczy spuchnięte..

Zrobie kawę, i przekręcę te 20 km na jednośladzie.. mimo wszystko.
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

przez Steviear 03 cze 2016, 14:06
bardzo zle. poryczalam sie przy wykladowcy. juz nie mozna sie bardziej upodlic. cale studia,cala ciezka praca ida w dupe przez jednego czlowieka z ktorym tak ciezko mi sie rozmawia. on zadaje mi pytania jak jakis egzekutor a ja nic nie moge powiedziec jakbym stracila mowe i glowe też. boje sie go strasznie. przy nim mie potrafie prostej linii narysowac tak zdycham ze stresu.caly czas daje mi do zrozumienia ze jestem smieciem i tak sie wlasnie czuje. udalo mu sie cholera jasna wreszcie. zwątpilam we wszystko.

przez Arhol 03 cze 2016, 14:54
Obrazek
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez userman 03 cze 2016, 15:46
Muszę coś zmienić, coś zrobić ze swoim życiem, dłużej tak się nie da!

przez Disaster123 03 cze 2016, 19:05
Wszystko wróciło. Wszystko. Nie wiedziałam, że nawet tak małe coś może to przywrócić. Znowu ciągle płacz, którego nie umiem powstrzymać nawet w miejscach publicznych. Czuję się jak śmieć. Skoro nawet nie mam dokąd pójść to jaki jest sens żyć?
Poddaje się.

przez sailorka 03 cze 2016, 21:04
nijak się czuję
Cześć, jestem czubkiem

przez julusia 03 cze 2016, 22:12
Steviear, a co studiujesz ? Strasznie dużo nerwów Cię te studia kosztują :(
Wenlafaksyna 187,5 mg
Mirtazapina 30 mg
Olanzapina 15 mg
doraźnie: Hydroksyzyna, Chlorprothixen

przez klatra 03 cze 2016, 23:19
Disaster123 napisał(a):Wszystko wróciło. Wszystko. Nie wiedziałam, że nawet tak małe coś może to przywrócić. Znowu ciągle płacz, którego nie umiem powstrzymać nawet w miejscach publicznych. Czuję się jak śmieć. Skoro nawet nie mam dokąd pójść to jaki jest sens żyć?
Poddaje się.

Dzisiaj miałam to samo. Juz nie mogę dłużej wytrzymać . Wszystko mi się wali na głowę. Miałam się 2 dni temu przeprowadzić do nowego mieszkania,ale robotnicy lecą w kulki mówiąc kolokwialnie, miałam zacząć nową pracę ,ale na razie nie chcą ze mną podpisać umowy..aaa Musze wrócić chyba na sesje do mojej psycholożki. Co myslicie? Chodziłam wcześniej do babki ode mnie z opola Ireny Maślankowskiej i wtedy było super- żadnych huśtawek nastroju w dół, pełny constans, spokój i harmonia.

przez Michellea 04 cze 2016, 00:10
Beznadziejnie. Myśli nie dają mi żyć :cry:

przez bedzielepiej 04 cze 2016, 00:10
Steviear napisał(a):bardzo zle. poryczalam sie przy wykladowcy. juz nie mozna sie bardziej upodlic. cale studia,cala ciezka praca ida w dupe przez jednego czlowieka z ktorym tak ciezko mi sie rozmawia. on zadaje mi pytania jak jakis egzekutor a ja nic nie moge powiedziec jakbym stracila mowe i glowe też. boje sie go strasznie. przy nim mie potrafie prostej linii narysowac tak zdycham ze stresu.caly czas daje mi do zrozumienia ze jestem smieciem i tak sie wlasnie czuje. udalo mu sie cholera jasna wreszcie. zwątpilam we wszystko.

nie Ty jedna tak masz, też na takich trafiłam. Czeka Cię jeszcze jakaś konfrontacja?

przez szrama 04 cze 2016, 00:20
Zacząłem brać leki od kilku dni, stałem się trochę mniej nerwowy, ale wciąż nie niwelują poczucia odrzucenia, samotności i tęsknoty za kimś kto tak na prawdę już mnie nie chce. Próbuję zacząć coś robić, ale ja na nic nie mam siły, wstaję rano i najchętniej poszedłbym spać. Mam skierowanie do lekarza, nie od głowy, tylko inna sprawa, a boję się iść okropnie. Tak mam świadomość, że jeszcze coś da się zrobić, a gdy do niego pójdę to boję się tego co usłyszę. Tak bardzo bym chciał żeby ktoś mnie przytulił i opowiadał coś do snu.

Sortuj wg