Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Steviear 26 maja 2016, 11:26
Jestem wkurwiona juz od samego rana ;/ Ksiadz mnie obudzil megafonem i msza pod blokiem. procesja.nie znosze gdy kosciol tak bardzo sie narzuca. Nie znosze gdy ktos mi 'dyktuje' w co mam wierzyć. Ehhh.

przez atic 26 maja 2016, 11:29
Steviear,
ty ciągle na coś narzekasz, aczkolwiek w tym wypadku to się nie dziwie.
atic

przez disgraziato 26 maja 2016, 11:34
Steviear napisał(a):Jestem wkurwiona juz od samego rana ;/ Ksiadz mnie obudzil megafonem i msza pod blokiem. procesja.nie znosze gdy kosciol tak bardzo sie narzuca. Nie znosze gdy ktos mi 'dyktuje' w co mam wierzyć. Ehhh.

Może czas się nawrócić bo będziesz marudą i do końca życia będziesz siedzieć na tym forum i płakać.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Serena66 26 maja 2016, 11:39
Czuję się do dupy. Nie mam pracy. Dopada mnie depresja. Często płaczę.
Moja matka do tego wbija mi nóż w plecy. Wysyłałam CV do Gdańska na staż, ale nie finansowany z UP tylko firma swój własny ma staż. W poniedziałek powinni się odezwać. Do tego rodzice po znajomości gdzieś na parę miesięcy też staż załatwiali. Tylko ten staż co rodzice załatwiali to jest na parę miesięcy bez gwarancji zatrudnienia. Z kolei tam w Gdańsku mam szanse na stałą prace jak się sprawdzę. A nóż w plecy to wbija mi, ponieważ byliśmy na cmentarzu i mówi do mojej babci by udało się ze stażem w Elblągu. Automatycznie zapomnieli o Gdańsku i najchętniej w domu by mnie uwiązali. Chce się wyprowadzić, bo czuje się samotna, nie mam własnego życia i muszę się leczyć. Wychodzi ze mnie zespół niezaspokojenia emocjonalnego z powodu nie zaspokojenia uwagi w dzieciństwie.
Serena66

przez atic 26 maja 2016, 11:48
ja się dobrze czuje, właśnie woda się grzeje do wanienki, bede się wylegiwał aż mi się skóra pomarszczy, a później ide spać :zzz:
atic

przez Steviear 26 maja 2016, 12:16
No tak bo jestem złym człowiekiem, że narzekam na forum, jak ktoś ma z tym problem to proszę nie czytać. Wiara mi na pewno pomoże bo jest lekarstwem na wszystko. Zamiast chodzic do lekarza bede siedziec w kosciele. No prosze was jak mozna tak naiwnie myslec..

przez lulinasky 26 maja 2016, 12:25
ktoś usunął mojego posta.

czy jestem trollem? :pirate:

przez Semir 26 maja 2016, 12:44
Czuję się do niczego i chyba taki już będę na zawsze na Facebooku nic na innych portalach nic zostałem sam do tego w pieprzonym szpitalu lepiej k...wa być nie może :(
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

przez siostrawiatru 26 maja 2016, 19:58
Lęki mnie dopadły okropne, że ciężko sobie poradzić. Do tego katar, kaszel i ból gardła :? Nosz kuźwa, teraz?? Toż to ciepło jest przecież!! Do tego miałam propozycję miło spędzić popołudnie, ale się wycofałam jak zwykle :-| Kretynka ze mnie straszne. Wolę się kisić w domu sama w taki ładny dzień :?
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez Kiya 26 maja 2016, 20:29
Cała się trzęsę z głupiego powodu. Napisałam do chłopca* którego lubię, choć wiem, że i tak nie odpisze. Skąd wiem? Bo nie odpisuje od dwóch miesięcy. Teraz denerwuję się bardziej, bo zwykle wysyłałam mu jakieś mało istotne wiadomości, a teraz napisałam wprost, że mi go brakuje. Ciężko pogodzić się z tym, że ktoś nie chce mieć już z Tobą kontaktu. Zwłaszcza, jeśli ten ktoś zerwał go bez żadnego wytłumaczenia, czy uprzedzenia...

*nie jestem dzieckiem, ale ciężko mi rówieśników odmiennej płci nazywać mężczyznami - może po czterdziestce :P
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez Arhol 26 maja 2016, 22:51
yohohohoh,jakbym gdzieś przesroł za 3 srebrniki i 45 miedziaków 7 i 8 klepke w randomowej karczmie.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez szrama 27 maja 2016, 01:22
Kiya napisał(a):Cała się trzęsę z głupiego powodu. Napisałam do chłopca* którego lubię, choć wiem, że i tak nie odpisze. Skąd wiem? Bo nie odpisuje od dwóch miesięcy. Teraz denerwuję się bardziej, bo zwykle wysyłałam mu jakieś mało istotne wiadomości, a teraz napisałam wprost, że mi go brakuje. Ciężko pogodzić się z tym, że ktoś nie chce mieć już z Tobą kontaktu. Zwłaszcza, jeśli ten ktoś zerwał go bez żadnego wytłumaczenia, czy uprzedzenia...

*nie jestem dzieckiem, ale ciężko mi rówieśników odmiennej płci nazywać mężczyznami - może po czterdziestce :P

Zostałaś potraktowana tak jak ja, a myślałem, że tylko dziewczyny w tak żałosny sposób się zachowują.

przez Kiya 27 maja 2016, 01:27
szrama, jakkolwiek okrutnie to zabrzmi - cieszę się, że znalazł się ktoś, kto też tego ostatnimi czasy doświadczył ;) Jaka jest Twoja historia?
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez Lord Kapucyn 27 maja 2016, 01:30
Jak się dziś czuję? Tak jak poseł Pałys w stanie nieważkości- "Ja się nie czuję...".
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Sortuj wg