Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Michellea 25 maja 2016, 16:19
Totalna zamuła :/

przez Steviear 25 maja 2016, 17:04
Pomijajac chwile doslownie-chwile złe, to naprawde dawno sie tak dobrze nie czulam, kamień mi spadł z serca, gdy wszystko o co sie obawialam, nie okazało sie prawda. warto bylo tak harować. To jeszcze nie koniec ale teraz z przyjemnoscią mogę wszystko skończyć, pracować. Pora zacząć weekend. :) Prawdopodobnie nawet jesli nie zalicze egzaminow to nic sie nie stanie bo mam kilka miesiecy na nauke i zdążę. dzisiaj wreszcie się wyśpię :]

przez Trupia Główka 25 maja 2016, 18:25
jaktobylo Ostatnio biorę tylko tabletki przeciwlękowe(nasenne) na noc.
Dzisiaj od rana myślałam o śmierci. Teraz wypiłam lampkę wina i czuję się lepiej, spokojniej...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jaktobylo 25 maja 2016, 20:16
Michellea napisał(a):Totalna zamuła :/

Widać, że na pewno nie na kodzie, bo na kodzie byłabyś dość pocieszona.:p
Ale dobra.
Z jakiego to powodu? Niewyspanie, zmiana bądź początek brania leków?

Steviear napisał(a):Pomijajac chwile doslownie-chwile złe, to naprawde dawno sie tak dobrze nie czulam, kamień mi spadł z serca, gdy wszystko o co sie obawialam, nie okazało sie prawda. warto bylo tak harować. To jeszcze nie koniec ale teraz z przyjemnoscią mogę wszystko skończyć, pracować. Pora zacząć weekend. :) Prawdopodobnie nawet jesli nie zalicze egzaminow to nic sie nie stanie bo mam kilka miesiecy na nauke i zdążę. dzisiaj wreszcie się wyśpię :]

Aa, to mówisz, że piątek też macie wolny? :P

Trupia Główka napisał(a):jaktobylo Ostatnio biorę tylko tabletki przeciwlękowe(nasenne) na noc.
Dzisiaj od rana myślałam o śmierci. Teraz wypiłam lampkę wina i czuję się lepiej, spokojniej...

By to nie był początek nałogu, nie pierwszy raz se chlapnęłaś?
Wiesz co, przypomniał mi się taki jeden dziwny objaw, który to wątpię by u kogokolwiek występował, na pewno u nikogo z forum, wątpię w to.
Mianowicie nieraz budząc się, miewam takie dziwne uczucie, uczucie jakby ogromnego wstydu z powodu tego co robiłem/zrobiłem poprzedniego dnia, dziwne bo tego poprzedniego dnia czegoś takiego nie czułem robiąc to i tamto.
Te uczucie trwa do ok 30 minut, potem znika totalnie, ale podczas tych ok 30 min, czuję się tak fatalnie, tak do bani, że nie wiem jak to opisać, coś jakby "co ja zrobiłem co ja z siebie zrobiłem?", Mam nadzieję, że to nie żaden psychotyczny objaw świadczący o mojej ewentualnej schizofrenii.
Podobnie jest chyba z rzeczami, które się robi pod wpływem alkoholu, potem na drugi dzień "co ja odpierdoliłem?"
Choć to uczucie po alko jest chyba trochę inne, ciut lżejsze, no i zresztą chyba słuszniejsze.:p
Nie wiem najlepiej by było opisywać zaraz podczas trwania tego dziwnego uczucia.
Ale z tym alko to można jeszcze jakoś zrozumieć, ale tak normalnie? Budzisz się rano i masz uczucie jakby..... najlepiej chciałoby się zapaść pod ziemię, dziwne, bo tego poprzedniego dnia w najmniejszym stopniu nie odczuwam tego "wstydu"(?) A na drugi dzień, to normalnie jakbym był jakąś inną osobą(która inaczej ocenia swoje czyny/zachowanie).
I jeszcze te pół godzinki i koniec tego uczucia, po prostu luzik. Trochę popieprzone nie?O.o:p
No i nie jest tak, że mam tak codziennie.

A te leki nasenne to benzodiazepiny? A zresztą może zapytam o nazwę, no więc? :p

przez shewashappy 25 maja 2016, 21:12
Muszę powiedzieć, że mój stan wciąż nie przemija... Nienawidzę siedzieć do późnych godzin , co w zasadzie nie ma żadnego uzasadnienia. Wydaje mi się, że może to być spowodowane dawnymi eksperymentami z używkami. Byłam kiedyś bardzo imprezową osobą, nie bałam się. Teraz jest we mnie bardzo dużo lęku, nie zawsze chcę wychodzić z domu, a przed godziną 22 uciekam w strachu do domu. Jak złamać tę barierę? Jestem młoda a wszystkiego się boję...

przez siostrawiatru 25 maja 2016, 23:25
Mam reakcję alergiczną bo za bardzo przyćpałam i jestem napuchnięta kolejny dzień, do tego łapę mam pociętą, ale ogólnie nie jest źle. To chwilowe "zachwianie" mam nadzieję. Idę naprzód i to najważniejsze!
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez atic 25 maja 2016, 23:28
siostrawiatru, co przyćpałaś?
atic

przez Nihil 25 maja 2016, 23:29
siostrawiatru, kodę ćpiesz, co nie ? :P "Antki" drogie ... Heh, dalej pracoholiczka na 4 etatach ? ;)
robaki-biedaki xD

przez siostrawiatru 25 maja 2016, 23:38
Nihil napisał(a):siostrawiatru, kodę ćpiesz, co nie ? :P "Antki" drogie ... Heh, dalej pracoholiczka na 4 etatach ? ;)

Matko Boska, nigdzie się człowiek nie ukryje ;) Ogólnie nie ćpam już jakiś czas, ale że koszmarny dzień miałam a zapasu trampka czy majki brak to koda poszła rzeczywiście. Tyle zarobiłam przez te wszystkie prace, że teraz życie układam z oszczędności ;) Ale pracy szukam:)
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez coccinella 25 maja 2016, 23:44
znowu wpadam w czarną otchłań, a było już lepiej... :why:
Nie chce mi się.

przez Nihil 25 maja 2016, 23:47
Tyle zarobiłam przez te wszystkie prace, że teraz życie układam z oszczędności

Że też ja nigdy nie miałem tego ciśnienia na karierę zawodową, to też prędzej zostanę tym dziwkiem dworcowym, niżli zarobionym krezusem ;)
robaki-biedaki xD

przez siostrawiatru 25 maja 2016, 23:56
Nihil napisał(a):
Tyle zarobiłam przez te wszystkie prace, że teraz życie układam z oszczędności

Że też ja nigdy nie miałem tego ciśnienia na karierę zawodową, to też prędzej zostanę tym dziwkiem dworcowym, niżli zarobionym krezusem ;)

:mrgreen: Jezu, padłam :mrgreen:

To głównie z pracy za granicą ;)

przez kazimierz61 26 maja 2016, 06:50
Po zmniejszeniu dawek kwetapleksu i clonazepamu spałem dobrze tylko wcześniej się obudziłem, jakby tak było to ok gorzej jak z czasem się pogorszy. Od wczoraj w godzinach przedpołudniowych gorzej się czuję, dzisiaj już od rana jest to samo, może to tylko przejściowe zawachanie nastroju.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
Escitalopram Actavis 20mg
Trittico CR 75mg 1.1/3 tabletki
F-31, F-31.0, F-31.3

przez Rosa26 26 maja 2016, 07:03
A ja swój stan nazwałabym umiarkowanie obniżonym nastrojem z chwilowymi poprawami, po czym powrót do obniżenia :?
Kotom bez trudu udaje się to, co nie jest dane człowiekowi: iść przez życie nie czyniąc hałasu
Ernest Hemingway

http://niewygodnieszczere.blogujaca.pl

ObrazekObrazek
https://www.facebook.com/niewygodnieszczere/?ref=hl

Sortuj wg