Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Michellea 16 maja 2016, 16:23
Głowa mi pęka i wpadłam w derealizację. Więc jak zwykle cudownie :-|

przez jaktobylo 16 maja 2016, 16:32
Więc tak wczoraj ból głowy + smutek. Dziś mieszanina nastrojów rano w miare ok.
I im bliżej południa tym większy coraz to większy obezwładniający smutek ;(
W tej chwili pod alko jestem, więc smutek zniknął pojawiło się miłe odprężenie i niechciane mocne zamulenie/nieogar.
No i smutek znów zaczyna się wkradać ehh...
ludzie czemu akurat ja....
Ja to nie to co wy. Nie macie problemów z myśleniem, ubieraniem myśli w słowa. Nie macie objawu w stylu, że ktoś niewłaściwie zrozumie wasze intencje, słowa..

przez cozicozicozi 16 maja 2016, 16:38
jaktobylo, lol, jasne, jasne. Tu rzeczywiście nikt nie ma podobnych problemów :) Tylko jakieś 80% użytkowników.
Znów cholerne upiory czepiają się mych skrzydeł,
nie chcę groźnych demonów, wolę te dobrotliwe.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez eovo 16 maja 2016, 17:38
Jak zagubiony wędrowieć idący pustynią który spotyka na swojej drodze miasto widmo które nazywa się Życie.

przez lulinasky 16 maja 2016, 17:41
jaktobylo napisał(a):Więc tak wczoraj ból głowy + smutek. Dziś mieszanina nastrojów rano w miare ok.
I im bliżej południa tym większy coraz to większy obezwładniający smutek ;(
W tej chwili pod alko jestem, więc smutek zniknął pojawiło się miłe odprężenie i niechciane mocne zamulenie/nieogar.
No i smutek znów zaczyna się wkradać ehh...
ludzie czemu akurat ja....
Ja to nie to co wy. Nie macie problemów z myśleniem, ubieraniem myśli w słowa. Nie macie objawu w stylu, że ktoś niewłaściwie zrozumie wasze intencje, słowa..

Myśle, że każdy ma z tym problem. Ja mam problem czasami z barwą głosu, ktory brzmi jakbym była arogancka lub przybiera tryb rozkazujący i ludzie mogą go różnie zinterpretować z kolei jak próbuje nad tym panować to mój głos jest zwykle zbyt delikatny. hmmm Ważne, żeby nad tym pracować :) Każdy człowiek ma problemy, dzisiaj uzupełniłam zapas kwasów omega 3 i działam, a przynajmniej się staram :) Pozdrawiam Cie kolego i nie przejmuj się tak tym i co sobie inni pomyślą.

przez Serena66 16 maja 2016, 21:59
Jak jestem poza Elblągiem świetnie. Nie myślę o tym co w domu.
Czuje się strasznie. Mam 25 lat, a nic o sobie nie wiem. Czuje się zlepkiem schematów i przekonań innych osób na temat życia.
Tylko ta motoryzacja powoduje, że mam inne poglądy na techniczne pasje. Do tego intuicja się we mnie odzywa.
Serena66

przez tiptip 16 maja 2016, 22:02
Serena66, to co robiłaś przez te 25 lat?
tiptip

przez Serena66 16 maja 2016, 22:40
Nie zdawałam sobie sprawy z tego jaką mam matkę i z innych spraw. Byłam typowym kujonem, ponieważ gdy miałam kłopoty z rówieśnikami byłam zdana na siebie samą. Rodzice mi 3 grosze dokładali swoimi tekstami, bo się nie modlę.
Na 3 roku studiów ekonomicznych zaczęłam czuć, że coś jest nie tak.
Serena66

przez Stracona100 16 maja 2016, 22:51
Pijana...
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

przez Alicja92 16 maja 2016, 23:57
Źle, smutek, samotność i płacz. Kolejny zmarnowany dzień. Spałam do 15, teraz nie mogę zasnąć, a złe myśli bombardują mi głowę. Noc nie zapowiada się lepiej od dnia.
Fluoksetyna 20 mg
II Miss Forum

przez Rosa26 17 maja 2016, 01:33
Alicja92 napisał(a):Źle, smutek, samotność i płacz. Kolejny zmarnowany dzień. Spałam do 15, teraz nie mogę zasnąć, a złe myśli bombardują mi głowę. Noc nie zapowiada się lepiej od dnia.

Witaj w klubie. Ja spałam dobrze do 16.00 :?
A teraz... siedzę i nie mogę wytrzymać sama ze sobą. Snuje się, wlokę swoje ciało jak worek ziemniaków resztkami sił i zawlekam z miejsca w miejsce.
Koncentracji brak, cierpliwości brak, energii brak... wkurzenie za niezdolność do czegokolwiek w nadmiarze.
I nie wiem co ze sobą zrobić, bo zainteresowania czymkolwiek brak. Nawet paznokci pomalowac mi się nie chce :bezradny:
Kotom bez trudu udaje się to, co nie jest dane człowiekowi: iść przez życie nie czyniąc hałasu
Ernest Hemingway

http://niewygodnieszczere.blogujaca.pl

ObrazekObrazek
https://www.facebook.com/niewygodnieszczere/?ref=hl

przez agnes89 17 maja 2016, 08:49
warrior11 napisał(a):agnes89, nie bój się,dasz radę,będzie dobrze

Nie wierzyłam w to, ale zaliczyłam! Wczoraj byłam taka szczęśliwa z tego powodu :) Znów uwierzyłam w siebie. To było naprawdę trudne zaliczenie. Mnóstwo materiału i samo zaliczenie w formie pisemnej zajęło mi prawie 1,5h. Ale udało się! :)

przez kaja-bolero 17 maja 2016, 09:30
agnes89 napisał(a):
warrior11 napisał(a):agnes89, nie bój się,dasz radę,będzie dobrze

Nie wierzyłam w to, ale zaliczyłam! Wczoraj byłam taka szczęśliwa z tego powodu :) Znów uwierzyłam w siebie. To było naprawdę trudne zaliczenie. Mnóstwo materiału i samo zaliczenie w formie pisemnej zajęło mi prawie 1,5h. Ale udało się! :)

Gratulejszyns :great: Za każdym razem kiedy ktoś z depresją i innymi zaburzeniami osiąga jakiś sukces, chociaż najmniejszy, to bardzo się cieszę. Tak jakbym sama to osiągnęła, bo dzięki Wam wiem, że też mam na to szansę.

przez warrior11 17 maja 2016, 11:14
agnes89,
Widzisz,zdolna jesteś,tak trzymaj i nie trać wiary w siebie,bo siła i potencjał jest w Tobie.
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

Sortuj wg