Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Itka 10 maja 2016, 08:33
kazimierz61 napisał(a):Dzisiaj obudziłem się z lękiem, i to tak jakbym zaspał do pracy, potrzebowałem chwilę żeby się opamiętać.

Doświadczyłam nieraz podobnego uczucia, zwlaszcza w porze jesiennej. Praca zmianowa, budzisz się i nie wiesz ta piąta jest godziną popoludniowa czy ranną. Ale takie uczucia lęku mieszczą się w normie.
Wczoraj sobie rzewnie poplakalam, dziś się nie zastanawiałam nad swoim samopoczucie. Rano trzeba zrobić zakupy,śniadanie, później obiad. Samo życie.

przez agnes89 10 maja 2016, 10:22
Tragicznie się czuję. Ratunku, niech mi ktoś pomoże :(
Wczoraj przed samym snem, po zażyciu tabletek zwymiotowałam. Nie mam pojęcia dlaczego. Rano nie mogłam się dobudzić, miałam mnóstwo snów. A teraz, jestem tak słaba, że ledwie mogę wstać z łóżka, mam zawroty głowy, boli mnie żołądek. Wstałam tylko do toalety i żeby wziąć leki6. Boje sie wszystkiego. Miałam dzisiaj psychologa na 13 ale ja tam nie dam rady jechać. Ja nie jestem w stanie wyjść z mieszkania. Gorzej, że o 15 mam test na uczelni, na który powinnam iść. A ja nie mam siły. Wczoraj jak mylam naczynia, miałam wrażenie, że ktoś za mną stoi. A jestem sama w mieszkaniu. Boję się :(
F33, G40
Wenlafaksyna 150mg
Trazodon 75 mg
Lamotrygina 200mg
Lewetiracetam 2000mg

przez Bertha 10 maja 2016, 13:28
agnes89 napisał(a):Tragicznie się czuję. Ratunku, niech mi ktoś pomoże :(
Wczoraj przed samym snem, po zażyciu tabletek zwymiotowałam. Nie mam pojęcia dlaczego. Rano nie mogłam się dobudzić, miałam mnóstwo snów. A teraz, jestem tak słaba, że ledwie mogę wstać z łóżka, mam zawroty głowy, boli mnie żołądek. Wstałam tylko do toalety i żeby wziąć leki6. Boje sie wszystkiego. Miałam dzisiaj psychologa na 13 ale ja tam nie dam rady jechać. Ja nie jestem w stanie wyjść z mieszkania. Gorzej, że o 15 mam test na uczelni, na który powinnam iść. A ja nie mam siły. Wczoraj jak mylam naczynia, miałam wrażenie, że ktoś za mną stoi. A jestem sama w mieszkaniu. Boję się :(

A nie da się napisać testu w innym terminie? Mam takiego znajomego na mojej uczelni, co na 5. roku miał mnóstwo nieobecności, miał niezaliczone egzaminy, testy, ale tak to wszystko sobie poukładał, że teraz jest na 6. roku. Wszystko odrobił, po dogadaniu się z asystentami. Koniecznie odstaw kodeinę, pogłębia lęki i zaburza postrzeganie rzeczywistości. Chociaż ja nie powinnam Ciebie pouczać w tej kwestii, sama jestem czynnym kodziarzem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magic 10 maja 2016, 13:59
Fizycznie fatalnie psychicznie schodzi troche...przechodzić ciezki epizod depresji w domu to wyzwanie dla rodziny bleee...
''Największym lękiem napawają ci po których nie widać szaleństwa''

przez agnes89 10 maja 2016, 14:10
Bertha napisał(a):
agnes89 napisał(a):Tragicznie się czuję. Ratunku, niech mi ktoś pomoże :(

A nie da się napisać testu w innym terminie? Mam takiego znajomego na mojej uczelni, co na 5. roku miał mnóstwo nieobecności, miał niezaliczone egzaminy, testy, ale tak to wszystko sobie poukładał, że teraz jest na 6. roku. Wszystko odrobił, po dogadaniu się z asystentami. Koniecznie odstaw kodeinę, pogłębia lęki i zaburza postrzeganie rzeczywistości. Chociaż ja nie powinnam Ciebie pouczać w tej kwestii, sama jestem czynnym kodziarzem.

Oczywiście, ze można ale to pewnie wiąże się z odpowiedzią ustną. Ja też mam mnóstwo nieobecności i zaległości. Jakoś to jeszcze ciągnę... Choć już wątpię w to wszystko. Jestem wymęczona psychicznie i fizycznie. Nie biorę kodeiny. Tylko okazyjnie przy bólu głowy biorę Solpadeine, ale tam jest niewiele kodeiny.

przez Lethality 10 maja 2016, 16:14
Nie mam nawet siły napisać o tym jak źle się czuję. Wowow

przez julusia 10 maja 2016, 17:07
od paru godzin mega źle
Wenlafaksyna 187,5 mg
Mirtazapina 30 mg
Olanzapina 15 mg
doraźnie: Hydroksyzyna, Chlorprothixen

przez Pawelt 10 maja 2016, 18:03
Całkiem OK ale wiem, że to gówno wróci jak bumerang...
X_x

przez Michellea 10 maja 2016, 19:18
Było spoko, teraz mam wrażenie, że deprecha robi podchody. Jest troszkę gorzej, ale nie jest źle, a za chwilę pewnie dostanę jak obuchem w łeb :?

przez Zmierzchun 10 maja 2016, 19:33
Nie spałem całą noc, przeleżałem do 6.00 rano :-(

Idę na zwolnienie jak dziś nie zasnę znów, bo tak pracować się nie da...

Dziś po 11.00 byłem już śnięty w pracy
I really tried. I did my time

przez Malarz cieni 10 maja 2016, 20:21
Źle. Znowu tracę kontrolę nad sobą i zatracam się w natręctwach. :roll:
Wcześniej: Ramanujan, Robinho

przez Steviear 11 maja 2016, 02:13
wypilam dzis okolo 2 litra energetyka. i nic mi to nie dalo. rano mialam totalny brak poczucia obowiazkow. cudem wstalam spozniona jak zwykle. w ogole tak mozna opisac ostatnie dni. a pomimo tego jestem wykończona. jestem za słaba na życie. nie moge myśleć. nie wiem co mam zrobic. praca semestralna na 15 dziś jest zrobiona w 40%. tylko na tyle mnie stać. wiecej nie daje rady. serce mi wali. strasznie sie boje tego co bedzie za kilka godzin. chcialabym aby mi sie cos stalo bym nie musiala prosic o zwolnienie....bym wreszcie mogla odpoczac i nic nie robić tylko spać lezeć itp

przez dominol 11 maja 2016, 09:39
hej wam dziś czuje sie dobrze przed jutrzejszym dniem pracy ciekawe jak bedzie jutro

przez kaja-bolero 11 maja 2016, 10:15
Dzisiaj o dziwo bardzo dobrze, ale coś mi się wydaje, że to tylko taka mała wysepka normalności w tym tygodniu, a później znowu będzie po staremu. :roll:

Sortuj wg