Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez koszykova 08 maja 2016, 03:53
kiedyś było tragicznie, ale była jakakolwiek chęć. Lęk, który sprawiał, że trzeba coś zmienić albo takie uczucie, że powinno być tak a tak.
Teraz nie ma nic. To jeszcze gorsze niż to co było, totalna obojętność. Dodatkowo świadomość, że marnuje sie życie.
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

przez kazimierz61 08 maja 2016, 07:29
Czuję się dobrze, noc przespałem bez wybudzeń. Późno poszłem spać bo żona dawała reprymendę córce, bo przyszła od koleżanki dobrze wstawiona.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
Escitalopram Actavis 20mg
Trittico CR 75mg 1.1/3 tabletki
F-31, F-31.0, F-31.3

przez dominol 08 maja 2016, 11:35
dziś czuję się dobrze mimo tego że pogoda za oknem ponura .

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lulinasky 08 maja 2016, 17:58
Michellea napisał(a):Czuję się fatalnie. Znowu lęk i poczucie, że tak naprawdę jestem złą osobą, tylko się oszukuję, że tak nie jest :zonk:

Ale masz pięknego kota w avatarze. To Twoja ciapka?

przez Bertha 08 maja 2016, 19:25
Czemu ja muszę się tak wszystkiego i wszystkich bać. Ech, nie chcę tak dłużej żyć, nabuzowana wiecznie adrenaliną i czym tam jeszcze..
Wybieram się na Curacao oglądać flamingi.

przez Michellea 08 maja 2016, 19:54
lulinasky napisał(a):
Michellea napisał(a):Czuję się fatalnie. Znowu lęk i poczucie, że tak naprawdę jestem złą osobą, tylko się oszukuję, że tak nie jest :zonk:

Ale masz pięknego kota w avatarze. To Twoja ciapka?

Dziękuję :mrgreen:
Nie, mój kot wygląda zupełnie inaczej. Dużo bardziej pospolicie :)

Boli mnie głowa. Nie mam na nic siły i znowu czuję się jak kompletne zero :-|

przez Bertha 08 maja 2016, 20:59
Może ja kiedyś dorobię się własnego kota. Rozważam jeszcze możliwość zakupu małej papugi, ale nie wiem czy nie będzie robiła za dużo hałasu.
Wybieram się na Curacao oglądać flamingi.

przez Druid 08 maja 2016, 23:08
Jak więzień - bezradna wobec murów i krat. Skoro już dopuszczam do siebie poczucie bezsilności, mogę przestać walić głową w mur i silić się na niemożliwe?
Druid

przez Steviear 08 maja 2016, 23:39
Ostatnie dni się obijałam udając że nie mam co robić. Było to miłe ale pora na powrót do rzeczywistości. Znów zrobiłam sobie coś z nogą( a może tak samo wyszlo) że nie mogę chodzic. Obawiam się że to na zawsze bo mam nawrót na tej samej stopie. Poruszając się bardziej na jednej ta druga też niemiłosiernie boli. Bola rece, stawy, kosci. Dobija mnie to wszystko. Jest mi strasznie smutno i mam swiadomość tego że będzie gorzej. Chciałabym zasnąć i obudzić sie w nowym ciele bez tych problemów. Ale tak nie bedzie. Marzenia się nie spełniają.

przez Michellea 09 maja 2016, 00:07
Czuję się jak bezwartościowe g*wno. Od kilku dni jestem rozdrażniona bez powodu i mam wrażenie, że nie jestem sobą. I chyba nawet mi to wisi kim jestem, co myślę, co robię. Z drugiej strony boję się, że przestanę być sobą. Ciągle uciekam przed swoimi myślami, jestem w pośpiechu. Przez to czuję się jeszcze gorzej i mało co mnie cieszy. Do tego nie mam się komu wygadać. Dlaczego muszę istnieć i się tak męczyć? I przy okazji utrudniać innym życie? :why:

przez tiptip 09 maja 2016, 00:37
Głowa mi tak pęka aż się krew leje
tiptip

przez zagubiona553 09 maja 2016, 12:05
dzisiaj czuje sie beznadziejnie.. bezsilnosc bierze gore.

przez Steviear 09 maja 2016, 14:42
beznadziejnie. jakos nie dociera do mnie ze na srode misze miec gotowa prace semestralna. tymczasem nie mam nic.musze dostac 5 by nie zdawac egzaminu. tym bardziej jest mi wszystko obojetne. przeraża mnie masa innych terminow. mam dosc siedzenia w domu. fizycznie czuje sie super nie to co wczoraj za to psychika mi totalnie siadła. jakby nic mnie juz dobrego nie miali w zyciu spotkac.

przez Michellea 09 maja 2016, 17:00
Steviear napisał(a):beznadziejnie. jakos nie dociera do mnie ze na srode misze miec gotowa prace semestralna. tymczasem nie mam nic.musze dostac 5 by nie zdawac egzaminu. tym bardziej jest mi wszystko obojetne. przeraża mnie masa innych terminow.

Może spróbuj nie myśleć o dalszych terminach, tylko skupić się na tym jednym? W każdym razie powodzenia :)

Sortuj wg