Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Quebec 06 maja 2016, 21:47
Autodestrukcja, ból, chaos, pomocy.

przez Serena66 06 maja 2016, 22:49
Smutno mi. Moje życie to jeden wielki błąd. Nie znam siebie. Jestem DDD i nie dość że brakuje mi bliskości i chciałabym się przytulić to się tego też i boje. Poza tym mam niezaspokojoną potrzebę uwagi co czasem ciąży. Mam jeszcze swoją pasję która tak jakby przynosi radość. Tylko nie potrafię dostrzec tego czy mam jakiś talent. Nie wiem czy jestem dobra w pisaniu tekstów o autach czy nie. Ani skąd niby miłość do aut u mnie się pojawiła. Nic o sobie nie wiem , a po 25 latach upomina się o mnie moje zamiłowanie do motoryzacji. Czytałam kiedyś takie zdanie w przyrodzie nic nie ginie wcześniej czy później twoje powołanie zechce się o ciebie upomnieć.
Serena66

przez kazimierz61 06 maja 2016, 23:27
Narazie czuję się dobrze, moja doktor zrobiła mi rewolucję w lekach, muszę odczekać 3 tyg. zanim się wszystko unormuje.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
Escitalopram Actavis 20mg
Trittico CR 75mg 1.1/3 tabletki
F-31, F-31.0, F-31.3

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Michellea 07 maja 2016, 01:38
Do d*py. Jak już myślałam, że jest OK, to oczywiście musiało mi się pogorszyć :?

przez lulinasky 07 maja 2016, 15:09
Bez sensu. Znowu śnią mi się jakieś koszmary, że nie panuje nad swoim życiem.Chcę uciec gdzieś daleko z tego kraju, zatrzymać czas itd.

przez Michellea 07 maja 2016, 15:13
Mnie się zazwyczaj śni albo coś kompletnie bezsensownego, nielogicznego albo że ktoś chce mnie zabić. Ewentualnie jedno i drugie naraz. I tak było tej nocy, jakieś kompletne dziwadło chciało mnie zabić, jak się obudziłam to nie mogłam uwierzyć, że to tylko sen. Już nawet podczas snu człowiek nie może odpocząć :?

przez wielbłądzica 07 maja 2016, 15:38
Michellea, ja miałam podobnie przez ostatni rok, aż zmieniłam parę szczegółów w swoim życiu i od tej pory nie słyszę głosów gdy zasypiam, albo nie budzę się w nocy w pół śnie i nie widzę stworów z ciemności. A myślałam, że będzie już tak zawsze.

przez lulinasky 07 maja 2016, 15:47
wielbłądzica napisał(a):Michellea, ja miałam podobnie przez ostatni rok, aż zmieniłam parę szczegółów w swoim życiu i od tej pory nie słyszę głosów gdy zasypiam, albo nie budzę się w nocy w pół śnie i nie widzę stworów z ciemności. A myślałam, że będzie już tak zawsze.

A co zmieniłaś ?

przez Michellea 07 maja 2016, 16:06
wielbłądzica napisał(a):Michellea, ja miałam podobnie przez ostatni rok, aż zmieniłam parę szczegółów w swoim życiu i od tej pory nie słyszę głosów gdy zasypiam, albo nie budzę się w nocy w pół śnie i nie widzę stworów z ciemności. A myślałam, że będzie już tak zawsze.

To ja nie mam aż tak. Zazwyczaj nic mi się nie śni (tzn. nie pamiętam, żeby mi się śniło, bo przecież człowiekowi zawsze coś się śni). Nie mam znanego z filmów budzenia się z koszmaru z krzykiem. Czasem nawet te bezsensowne sny są zabawne. Kiedyś mi się śniło, że po całym domu ganiałam jakiegoś owada wielkości kota, żeby go zabić :lol:
Boleję tylko nad tym, że nie mam tego typu dobrych snów, że jak się obudzę to chcę jak najszybciej znowu zasnąć, żeby się dowiedzieć co było dalej. Takie sny są najlepsze, kiedyś je miałam, teraz już nie :(

przez kazimierz61 07 maja 2016, 21:04
Czuję się nieźle po tym Bioxetinie.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
Escitalopram Actavis 20mg
Trittico CR 75mg 1.1/3 tabletki
F-31, F-31.0, F-31.3

przez Michellea 07 maja 2016, 21:16
Czuję się fatalnie. Znowu lęk i poczucie, że tak naprawdę jestem złą osobą, tylko się oszukuję, że tak nie jest :zonk:

przez Serena66 07 maja 2016, 21:27
Czuję się dziwnie. Śniło mi się wczoraj, że jestem w związku z facetem, który jest w wieku mojego ojca, a do tego mam z nim dziecko.
A ten facet mnie wciągnął w świat motoryzacji poprzez wysłanie mi ciekawej strony na ten temat.
Serena66

przez tiptip 07 maja 2016, 21:34
Serena66, może jakaś fantazja?
tiptip

przez Serena66 07 maja 2016, 21:38
tiptip napisał(a):Serena66, może jakaś fantazja?

Nie wiem o co mojej podświadomości chodzi. Może to równie dobrze fantazja pod tytułem co by było jakbym była w związku z tak starszym facetem. Gdzie przyznam realnie jestem singielką.
Serena66

Sortuj wg