Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Michellea 04 maja 2016, 15:21
Rosa26 napisał(a):
Bluepb napisał(a):
Dlaczzego jak facet jest interesujący, to jest zajęty, nieosiągalny z innych powodów albo jest toksyczny, albo... jest cudownym człowiekiem i... gejem

Zakazany lub nieosiągalny owoc smakuje najlepiej :smile:

Ano, trudno zaprzeczyć ;)

Może i smakuje najlepiej, ale potem można mieć niestrawność :lol:

Na razie czuję się tak sobie. Oby tak dalej, bo jest ryzyko, że będzie gorzej.

przez lulinasky 04 maja 2016, 23:02
Dobrze, byłam aktywna, tylko teraz nie mogę zasnąć a musze rano wstać. Libido mi ostatnio spadło.

przez agnes89 05 maja 2016, 01:36
Chyba znowu przedawkowałam leki przeciwbólowe. Dokuczał mi silny ból głowy, powoli zamieniał się w migrenowy. Wzięłam 2 pyralginy, nie pomogło, potem 2 solpadeine, pomogło odrobinę. Więc wzięłam 2 ketonale, aby całkiem przeszło. Ból ustąpił, ale po 3h znowu zaczęło mnie boleć, więc wzięłam 2 solpadeine. :(
Miałam już taką akcję w lutym, jak walczyłam z kolką nerkową. Było wtedy tak źle, że bałam się usnąć w nocy, miałam spowolniałą mowę. Bałam się też dzwonić po karetkę, bo myślałam, że wezmą to za próbę samobójczą. To była godz. 4 w nocy. Zadzwoniłam do przyjaciółki i rozmawiałam z nią aż moja mowa się poprawiła, bo organizm jakoś zmetabolizował te leki.
W tej chwili mam stany lękowe, ucisk w klatce piersiowej i trochę w głowie.
Niestety mam już dużą tolerancję na leki przeciwbólowe, a to dlatego, że bardzo często boli mnie głowa albo brzuch, no i żeby normalnie funkcjonować musiałam się ratować tabletkami.
Moja psycholog twierdzi, że jestem uzależniona od leków przeciwbólowych. Dała mi namiar na ośrodek terapii uzależnień, aby ocenił to specjalista. Chyba muszę się tam wybrać :roll:
F33, G40
Wenlafaksyna 150mg
Trazodon 75 mg
Lamotrygina 200mg
Lewetiracetam 2000mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Powietrzny Kowal 05 maja 2016, 01:53
Nie świruj.... :( ... ten syf strasznie sieje i niszczy... (głównie żołądek - w zasadzie nieodwracalnie)
To już lepiej bierz "rozluźniacze" jak Ci bardzo źle (sam tak miałem kila lat - wiem co mówię/piszę)
Przeciwbólowe Cię ubiją Słońce.... staraj się nie brać leków przeciwbólowych ani nasennych TAK CZĘSTO JAK NAPRAWDĘ MUSISZ... tak
poumierali wszyscy znani i bogaci (o nieznanych i niebogatych nawet nie wspominam....) :(
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

przez agnes89 05 maja 2016, 03:07
Powietrzny Kowal, no i teraz powtórzyła ta sama sytuacja. Dobrze, że znowu zadzwoniłam do przyjaciółki. Piłam międzyczasie dużo wody, oddawałam mocz i przeszło. Odpływałam, miałam spowolnioną mowę, ale po godzinie rozmowy zrobilo mi się lepiej. Wolę nie myśleć co by było, gdybym usnęła...
Pogorszyło mi się, jak wzięłam swoje leki przeciwpadaczkowe, nawet nie brałam już Trittico.
Byłam niedawno u lekarza rodzinnego i mówiłam, że boję się, że mam uszkodzoną wątrobę i chciałam skierowanie na badania. On stwierdził, że moja wątroba jest zdrowa... No tak, popatrzył mi w oczy i już to wiedział. :roll:
To jak ja mam sobie radzić z bólem? Ja nie mogę tak żyć. Pójdę się skonsultować w tym ośrodku leczenia uzależnień i może mi coś doradzą.
Mam Relanium, może rzeczywiście lepiej byłoby je wziąć i usnąć, a wtedy nie czułabym bólu? :roll: Kiedyś naprawdę przedawkuję i skończę na toksykologii z całkowicie uszkodzoną wątrobą :(
F33, G40
Wenlafaksyna 150mg
Trazodon 75 mg
Lamotrygina 200mg
Lewetiracetam 2000mg

przez kotek em 05 maja 2016, 03:36
Czuję, że posiedzę do rana. Wow, jestem w swoim żywiole :105:.
Obrazek

przez kazimierz61 05 maja 2016, 07:24
Czuję się jak wczoraj, to znaczy źle, nie mam ochoty na nic i nic mnie nie cieszy. Dzisiaj jadę do p. doktor, musi mi coś pozmieniać w tych lekach.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
Escitalopram Actavis 20mg
Trittico CR 75mg 1.1/3 tabletki
F-31, F-31.0, F-31.3

przez dominol 05 maja 2016, 07:44
dziś miałem nie wyspana noc ,a co lepsze miałem dziś na 7;00 do pracy 24h oby mi szybko minął dzień ostatnio czułem sie źle w pracy wszystko przedemną..

przez lulinasky 05 maja 2016, 09:55
Miałam dziwny i ciekawy sen.
Śniło mi się, że szłam od zajezdni za miastem razem z moim chłopakiem i kuzynką. Myślałam, że jestem w ciąży i cały czas niosłam na rękach małą papugę żółto zieloną. Papuga była bardzo ciepła i miła, ale niewygodnie się ją niosło, ale jakoś wydawało mi się, że jest oznaką ciąży i że tak to właśnie wygląda. I nagle jak tak szliśmy spotkaliśmy tabor Cyganów i oni zaczęli nas bacznie obserwować,szczególnie jeden, który najpierw podszedł do mojego chłopaka i spytał czy jest ze mną związany emocjonalnie, a on że jest uczuciowo. Coraz trudniej było mi nieść papuge, która zaczęła się wiercić i Cygan zaczął ze mną romowę co ja tu robię co robię w życiu powiedziałam, że studiuje i jestem w ciąży, Cygan odgadł czym się zajmuje, cały czas patrzył na mnie sędziwym wzrokiem i nagle złapał mnie skurcz w rękach lub ta papuga mnie dziabła nie pamiętam i sie obudziłam.

przez Kontrast 05 maja 2016, 10:28
lulinasky, jest gdzies temat z interpretacja snow. Zajrzyj bo tu jest sporo symboli. I zrob test ciążowy:)
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez userman 05 maja 2016, 11:53
Czuje się jakbym miał kaca, mega kaca... tyle że nie piłem nic alkoholowego :/

przez Zmierzchun 05 maja 2016, 14:13
Smutno mi, jak zwykle wiosną dokucza mi nostalgia wieczorami. Za to z rana jestem rozdrażniony. Stopa mi też dokucza i boję się, że czeka mnie zabieg (miałem kiedyś taki na drugą nogę). Najgorsze jest to że sport poprawiał mi nastrój a teraz muszę go ograniczać
I really tried. I did my time

przez Zmierzchun 05 maja 2016, 14:15
magic napisał(a):To 5 trafiłeś czy jak zmierzchun ?

Tak piątkę miałem w plusie :D
I really tried. I did my time

przez AnissemSirch 05 maja 2016, 22:02
Jak cyborg.
Prawdziwy facet sprawia, że masz mokre majtki, a nie oczy.

Sortuj wg