Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Kalebx3 13 kwi 2016, 15:53
Michellea, pokochaj siebie ;) ,,, a jutro będzie lepiej :D :D :D
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez sleepwalker 13 kwi 2016, 18:34
Chcialam, zeby ten dzien byl inny, jednak nie jest. Nie zrobilam niczego co zaplanwalam. Musze sie spotkac z kolezaka, ale wolalabym sie spotkac z wami i pomarudzic na swiat. Mam nadzieje, ze tym razem nie odwolam spotkania. Czuje sie zle, bo najchetniej bym je odwolala.
Saying all I know is I gotta get away from me.

przez Steviear 13 kwi 2016, 21:23
Dzisiejszy dzień był paskudny, choc nic sie nie wydarzyło. Przeżyłam coś okropnego, chciałam uciec z miejsca w którym tak bardzo nie chciałam przebywać z resztą (większością) studentów. Zostawiłabym parę osób. Mam dość tych ludzi, mam dość słuchania tych przechwałek, dość zarozumialstwa i głupoty. Wszędzie oszustwa, kopiowanie prac od siebie, podpisywanie swoim nazwiskiem.. Każda podróż też była koszmarem. Myślałam ze w domu zaznam spokoju ale też nie. Chcialo mi sie ryczeć z tej bezsilności ale teraz jakoś odpoczełam a zaczyna się znowu. Znowu mój spokój jest zakłócany przez tych pierdolniętych ludzi.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Stracona100 13 kwi 2016, 21:36
Gówniano, mam wyrzuty, bo pocieszam się alko :?
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

przez Josephine29 14 kwi 2016, 10:08
Jaka pogoda...
Czuję się parszywie...
Spac mi się chce...oczy mi się zamykają....kawa się skończyła... dupa dupa dupa

przez kazimierz61 14 kwi 2016, 10:19
Czuję się się gorszy nie lubię siebie, już od kilku dni prawie z nikim nie rozmawiam, mam problem z kontaktem z innymi, ciągle mi się wydaje że jestem jakiś odrealniony, inny, ludzie wydają mi się tacy dziwni, niczym z innej planety, agresywni, niespokojni.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
Escitalopram Actavis 20mg
Trittico CR 75mg 1.1/3 tabletki
F-31, F-31.0, F-31.3

przez Josephine29 14 kwi 2016, 11:25
Łeb mnie boli.
Wczoraj był intensywny dzień.
Poznań spać późno bo przyjaciółka zerwała z facetem i ja pocieszałam.
Moja współlokatora ćpa relanium

przez Tiber_Septim 14 kwi 2016, 15:16
Czuję się strasznie wykorzystany, przez 2 lata byłem z niewłaściwą osobą, którą zresztą poznałem na tym forum. Byłem na jej każde skinienie, pocieszałem ją kiedy czuła się źle, niedawno nawet kiedy poprosiła mnie o pomoc to nie zastanawiając się ani chwili, wskoczyłem ciemną nocą do samochodu i pognałem prawie 400km żeby być przy niej. Jechałem tak szybko że w połowie drogi silnik szlag trafił i raz o mało się nie zabiłem. A kiedy ja się załamałem i poprosiłem ją o wsparcie, to się ode mnie odwróciła, bo stwierdziła że nie może mi ufać i potrzebuje kogoś silnego... Uważajcie proszę na Aurora92 (teraz chyba SmutnaTęcza) ta kobieta jest pełna jadu i zadawanie się z nią zniszczy wam psychikę. Zresztą chyba nie muszę tłumaczyć, to widać po jej forumowej twórczości.

przez Josephine29 14 kwi 2016, 17:24
Tiber

Ja się właśnie zawsze bałam związać z kimś z forum.
Z jednej strony rozumie się doskonale osobę z podobnymi problemami, ale problem pojawia się gdy dwie osoby w tym czasie mają doła. Bo nie ma kto kogo do góry podciagnac

przez Michellea 14 kwi 2016, 17:51
Josephine29, czasem wystarczy po prostu być. Niektórzy mogą się wycofać jak sami mają doła, bo mogą czuć się bezradni, ale to chyba inna sytuacja skoro uzasadnienie było takie:
Tiber_Septim napisał(a):stwierdziła że nie może mi ufać i potrzebuje kogoś silnego...

Jestem zmęczona. Mam dosyć ludzi.

przez liptint 14 kwi 2016, 21:27
zimno mi. Nastrój w dół

przez Rosa26 14 kwi 2016, 22:03
Nagle w pokoju nie stąd, ni zowąd wyleciało mi coś grubego, włochatego i głośno bzyczącego. Obstawiam, że to jedna z tych pszczołowatych obudzonych niedawno i jeszcze zaspanych. Wleciało gdzieś za łóżko. Postawiłam na nogi cały dom - powywracali wszytsko do góry nogami, ale cholerstwo się zapadło pod ziemię... jak tu spać ??? !!! :hide: :hide: :hide: :hide:
Kotom bez trudu udaje się to, co nie jest dane człowiekowi: iść przez życie nie czyniąc hałasu
Ernest Hemingway

http://niewygodnieszczere.blogujaca.pl

ObrazekObrazek
https://www.facebook.com/niewygodnieszczere/?ref=hl

przez Rosa26 14 kwi 2016, 22:06
Josephine29 napisał(a):Tiber

Ja się właśnie zawsze bałam związać z kimś z forum.
Z jednej strony rozumie się doskonale osobę z podobnymi problemami, ale problem pojawia się gdy dwie osoby w tym czasie mają doła. Bo nie ma kto kogo do góry podciagnac

Hahaha bądź praktykującą katoliczką - mało kto się zdecyduje nawet w realu po takiej informacji :P
Kotom bez trudu udaje się to, co nie jest dane człowiekowi: iść przez życie nie czyniąc hałasu
Ernest Hemingway

http://niewygodnieszczere.blogujaca.pl

ObrazekObrazek
https://www.facebook.com/niewygodnieszczere/?ref=hl

przez AnissemSirch 14 kwi 2016, 22:10
Rosa26 napisał(a):Nagle w pokoju nie stąd, ni zowąd wyleciało mi coś grubego, włochatego i głośno bzyczącego. Obstawiam, że to jedna z tych pszczołowatych obudzonych niedawno i jeszcze zaspanych. Wleciało gdzieś za łóżko. Postawiłam na nogi cały dom - powywracali wszytsko do góry nogami, ale cholerstwo się zapadło pod ziemię... jak tu spać ??? !!! :hide: :hide: :hide: :hide:

Przewertuj cały pokój dokładnie, sprawdź każdy zakątek, szczelinę, rowek, zaglądają pod meble, dywan, w firanki, obejrzyj skrupulatnie wszystkie niedostrzegalne miejsca na pierwszy rzut dla oka.... Bo cholerstw inaczej Cię pożre w nocy podczas snu....
Prawdziwy facet sprawia, że masz mokre majtki, a nie oczy.

Sortuj wg