Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Kontrast 10 kwi 2016, 02:33
Jest jakiś powód tego? Przyczyna? Z czym sie mierzysz?
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez Rosa26 10 kwi 2016, 02:43
No własnie jesli jest przyczyna to całkiem nieuświadomiona i tu jest problem :bezradny:

Z czym sie mierzę? W jakim sensie?
Kotom bez trudu udaje się to, co nie jest dane człowiekowi: iść przez życie nie czyniąc hałasu
Ernest Hemingway

http://niewygodnieszczere.blogujaca.pl

ObrazekObrazek
https://www.facebook.com/niewygodnieszczere/?ref=hl

przez kazimierz61 10 kwi 2016, 11:02
Nadal smutek, różnorakie lęki, nawet przed swoją przyszłością, której nie znam.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
Escitalopram Actavis 20mg
Trittico CR 75mg 1.1/3 tabletki
F-31, F-31.0, F-31.3

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez pomarańczowy33 10 kwi 2016, 11:13
Nic mi się nie chce robić ze sobą , Czuję lęk przed życiem i mam doła że tak je marnuje .

przez pomarańczowy33 10 kwi 2016, 11:18
Nie chce mi się nawet myć ,nie wychodzę z pokoju ,czuję się samotny

przez agnes89 10 kwi 2016, 11:45
Dostałam wczoraj pewną informację, po której się kompletnie załamałam. Musiałam naćpać się Relanium 4 tabletki po 5mg, bo miałam myśli samobójcze. :cry: Dzięki temu uspokoiłam się i zasnęłam na pół dnia.
Dziś mam dołek. Nie mam ochoty nawet się ogarnąć. Ktoś mi proponował dzisiaj spotkanie, a ja nie mam siły sprzątać w mieszkaniu, nie mam siły myć włosów, robić makijażu. Wolę gnić w łóżku.
Jeśli stanie się to, czego się dowiedziałam, stracę swój jedyny sens życia i wtedy nie pozostanie mi nic innego, jak samobójstwo. :cry:
F33, G40
Wenlafaksyna 150mg
Trazodon 75 mg
Lamotrygina 200mg
Lewetiracetam 2000mg

przez Josephine29 10 kwi 2016, 14:25
Jestem Wkurwiona.
W Polsce jest 40 milionów ludzi a nie ma porządnego miejsca ( w necie i w realu), gdzie osoby z CHAD mogłyby dostać należyte wsparcie.
Chodzi mi to takie miejsce, przeznaczone tylko dla osób z CHAD.
Szukałam w internecie, na yt filmów o mojej chorobie. Znalazłam filmiki, które kręci rawsammi. Znam angielski, mówię dobrze i rozumiem, ale z pisaniem jest masakra, więc nawet nie mam jak komentować jej postów na facebooku. TO jest mój problem, wiem.
Zaczęłam się zastanawiać nad założeniem takiego filmowego bloga na youtubie, ale boję się ujawnienia, bo różnie to w życiu bywa...
Ale marzy mi się takie miejsce, gdzie można porozmawiać z ludźmi z chad o wspólnych przeżyciach.
Co do mojego samopoczucia...piątek był bardzo kiepski. Byłam w pracy ( jak co dzień) i zaczęłam się źle czuć ( wiece taki wewnętrzny stan rozdrażnienia samą sobą, że nie możecie ze sobą wytrzymać). O 13 wzięłam 0,25 xanasu. Trochę się uspokoiłam, ale cały dzień w pracy siedziałam w kurtce, bo mi było zimno. Po pracy jechałam do mamy, czyli 70 km od miejsca gdzie obecnie mieszkam. Spędziłam dwie godziny w korkach, łykając 0,50 xanasu, bo znowu się źle czułam. Do mamy przyjechałam po 2,5 godziny. Była 19. Uszykowałam sobie leki na noc i wzięłam kolejne dwie tabletki. WIEM, PRZESADZIŁAM. Spało mi się rewelacyjnie, obudziłam się wczoraj o 18. przespałam noc i prawie cały dzień.
Xanax mi bardzo pomaga, biorę go w naprawdę wyjątkowych sytuacjach, gdzie muszę jakoś się trzymać i nie mogę się odizolować i samoistnie wyciszyć.
Dzisiaj czuję się dobrze, ale szkoda mi wczorajszego dnia, bo go zmarnowałam...a tak jutro rano do pracy,,,miałam w weekend książkę czytać (Inferno), ale jakoś tak mi się nie chce. Może jak wrócę " do siebie" to w tygodniu poczytam.

przez Michellea 10 kwi 2016, 14:39
G*wnianie. Nie czuję się sobą. Do tego jak tylko coś mnie lekko zirytuje, ta irytacja przemienia się w wielki wk*rw :evil:

przez Rosa26 10 kwi 2016, 14:39
Ej tam.Nie obwiniaj się za sen. Najwyraźniej tego potrzebowałaś... Nie dobijaj siebie sama w chorobie ;) Opuść sobie. Dla Twojego organizmu, to był na pewno dobrze zorganizowany czas ;)
Kotom bez trudu udaje się to, co nie jest dane człowiekowi: iść przez życie nie czyniąc hałasu
Ernest Hemingway

ObrazekObrazek

przez kosmostrada 10 kwi 2016, 14:57
Rosa26, Jak widzę bardzo się starasz, być Forumową Dobrą Ciocią, ale głaskanie po główce kogoś, kto łyknął tyle benzo, że padł na 24 godziny zakrawa na nadgorliwość... ;)

Josephine29, Książka nie zając, nie ucieknie... ;) Na wątku o Chad są przecież fajne osoby ( znam je z innego wątku), nie wystarcza Ci to? Nie myślałaś , żeby zacząć od swojego bloga?

A ja dziś czuję się (przynajmniej na razie) lepiej niż wczoraj, co daje nadzieję, że jednak przetrwam ten najgorszy czas.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

przez Rosa26 10 kwi 2016, 15:04
kosmostrada napisał(a):Rosa26, Jak widzę bardzo się starasz, być Forumową Dobrą Ciocią, ale głaskanie po główce kogoś, kto łyknął tyle benzo, że padł na 24 godziny zakrawa na nadgorliwość... ;)

:shock: :shock:

No nie... lepiej kogoś dobić...

kosmostrada napisał(a):
Josephine29, Książka nie zając, nie ucieknie... ;) Na wątku o Chad są przecież fajne osoby ( znam je z innego wątku), nie wystarcza Ci to? Nie myślałaś , żeby zacząć od swojego bloga?

A to co? Konsruktywna krytyka? pfffff..... :roll:
Jednym wolno a drugim nie, bo łatkę od razu dostaje... ale żal...
Ernest Hemingway

ObrazekObrazek

przez Kalebx3 10 kwi 2016, 15:29
czuję sie tak jakbym miał zostać nadgodziny w nielubianej pracy,,, hu-jowionko
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Josephine29 10 kwi 2016, 15:40
Rosa26, Kosmostrada - dzięki za komentarz.
Ja tu mam poczucie, że piszę raczej sama dla siebie, że innych gówno obchodzi jak się ktoś inny czuję, ale to może moje chore myśli.

Rosa, dzięki za pogłaskanie po głowie, czasami mi to potrzebne :)

Kosmo, Ty też masz dużo racji, w tym, że przesadziłam. A powiedz mi proszę, czy TY mówisz o tym wątku chad tutaj, czy jest jeszcze gdzieś inne miejsce dla chadowiczów?

przez Michellea 10 kwi 2016, 15:56
Josephine29 napisał(a):Ja tu mam poczucie, że piszę raczej sama dla siebie, że innych gówno obchodzi jak się ktoś inny czuję, ale to może moje chore myśli.

Jednych pewnie tak, innych nie. Ja często chciałabym komuś odpisać, ale nie wiem co, bo jak tu coś poradzić jak samemu się człowiek okropnie czuje?

Sortuj wg