Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez bedzielepiej 23 mar 2016, 00:58
Po raz pierwszy zostałam zaatakowana na forum przez obcą osobę. Jest mi przykro. Myślałam, że to bezpieczne miejsce, a jednak.

przez Rosa26 23 mar 2016, 01:04
bedzielepiej nie zwracaj uwagi... Jedyne co można zrobić na odległość to postukać w klawiaturę... olej to. Przecież na dobrą sprawę nie znamy się tutaj i nic o sobie nie wiemy, nie możemy jakoś realnie uprzykrzyć sobie życia chyba, że druga strona na to pozwoli.
Kwestia tylko czy pozwolisz, żeby z perspektywy tak słabego zasięgu jaki nas tu wszystkich dzieli, się dotknąć.
Nie uciekaj tylko ;)
Kotom bez trudu udaje się to, co nie jest dane człowiekowi: iść przez życie nie czyniąc hałasu
Ernest Hemingway

http://niewygodnieszczere.blogujaca.pl

ObrazekObrazek
https://www.facebook.com/niewygodnieszczere/?ref=hl

przez Korat 23 mar 2016, 01:06
bedzielepiej, dodawaj do czarnej listy!
Ja mam już kilkadziesiąt osób
Co cię nie zabije, to uczyni niepełnosprawnym.

Ayahuasca
Psylocybina
LSD

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bedzielepiej 23 mar 2016, 01:17
Rosa26 napisał(a):bedzielepiej nie zwracaj uwagi... Jedyne co można zrobić na odległość to postukać w klawiaturę... olej to. Przecież na dobrą sprawę nie znamy się tutaj i nic o sobie nie wiemy, nie możemy jakoś realnie uprzykrzyć sobie życia chyba, że druga strona na to pozwoli.
Kwestia tylko czy pozwolisz, żeby z perspektywy tak słabego zasięgu jaki nas tu wszystkich dzieli, się dotknąć.
Nie uciekaj tylko ;)

Ale żeby tak agresywnie naskakiwać? Ja rozumiem ze czasem piszę dosadnie i jak ktoś nie ma odrobiny poczucia humoru to nie załapie, że tego nie należy odbierać dosłownie. Przez chwilę to się aż źle poczułam jak mi tak napisano, jeszcze wręcz grożono... Ja w życiu jestem wycofaną społecznie osobą, forum jest takim miejscem, gdzie czułam, ze mogę jakoś wyrazić swoje myśli, a jednak teraz jakoś się zblokowałam. Byli ludzie, co się ze mną nie zgadzali, ale robili to kulturalnie, nie atakując, więc mnie to nie bolało. Czy forum dla osób dla nerwowo chorych jest miejscem gdzie powinny padać słowa, ze ktoś jest idiotką itd?

Korat napisał(a):bedzielepiej, dodawaj do czarnej listy!
Ja mam już kilkadziesiąt osób

Nigdy nie korzystałam z tej opcji. Widocznie, przyszedł czas.

przez Rosa26 23 mar 2016, 01:34
bedzielepiej napisał(a):
Rosa26 napisał(a):bedzielepiej nie zwracaj uwagi... Jedyne co można zrobić na odległość to postukać w klawiaturę... olej to. Przecież na dobrą sprawę nie znamy się tutaj i nic o sobie nie wiemy, nie możemy jakoś realnie uprzykrzyć sobie życia chyba, że druga strona na to pozwoli.
Nie uciekaj tylko ;)

Ale żeby tak agresywnie naskakiwać? Ja rozumiem ze czasem piszę dosadnie i jak ktoś nie ma odrobiny poczucia humoru to nie załapie, że tego nie należy odbierać dosłownie. Przez chwilę to się aż źle poczułam jak mi tak napisano, jeszcze wręcz grożono... Ja w życiu jestem wycofaną społecznie osobą, forum jest takim miejscem, gdzie czułam, ze mogę jakoś wyrazić swoje myśli, a jednak teraz jakoś się zblokowałam. Byli ludzie, co się ze mną nie zgadzali, ale robili to kulturalnie, nie atakując, więc mnie to nie bolało. Czy forum dla osób dla nerwowo chorych jest miejscem gdzie powinny padać słowa, ze ktoś jest idiotką itd?

Zerknij na wątek o religii i zobacz ilu ja muszę mieć osób niechętnych, chociaż sama niechętna nie jestem :P Nie jesteś sama ;) Mało tego, czuję, że ciągnie się to za mną już na całej linii... no ale cóż mogę... nie wszytskim będziemy się podobać. Nic nie poradzisz na czyiś brak dystansu i brak oddzielenia jednych rzeczy od drugich.
Nie widziałam Twojej sytuacji, bo nie przeglądam wszystkich wątków, dużo tu tego ale rozumiem odczucia. Kiedys też tak bardzo wszytsko odbierałam... na dodatek czasem też czuję się nieswojo jak widzę przejawy niechęci do mnie dlatego, że nie myślę jak większość w jakichś kwestiach. Takie poczucie nie zrozumienia. No ale nikt nie mówił, że będzie łatwo.
Forum jak forum... w tego typu miejscu można spotkać zrozumienie ze względu na specyfikę albo odwrotnie, właśnie dlatego, że ktoś nad swoimi zaburzeniami, emocjami nie zapanował. Czyli właściwie jak wszędzie tyle, że tu wiemy dlaczego tu jesteśmy.

Nie przejmuj się. Na tyle na ile jest to możliwe, ja Cię lubię ;)
Kotom bez trudu udaje się to, co nie jest dane człowiekowi: iść przez życie nie czyniąc hałasu
Ernest Hemingway

ObrazekObrazek

przez Reynevan 23 mar 2016, 02:40
Rosa26 napisał(a):Zerknij na wątek o religii i zobacz ilu ja muszę mieć osób niechętnych, chociaż sama niechętna nie jestem :P Nie jesteś sama ;) Mało tego, czuję, że ciągnie się to za mną już na całej linii...

Nom... Same agresywne wieprze tam piszo.
Ostatnio edytowano 23 mar 2016, 02:43 przez Reynevan, łącznie edytowano 2 razy
Reynevan

przez Rosa26 23 mar 2016, 02:43
Reynevan napisał(a):
Rosa26 napisał(a):Zerknij na wątek o religii i zobacz ilu ja muszę mieć osób niechętnych, chociaż sama niechętna nie jestem :P Nie jesteś sama ;) Mało tego, czuję, że ciągnie się to za mną już na całej linii...

Nom... Same agresywne wieprze tam piszo.

Widzisz? Przykład jak żywy ;)

A tak ogólnie, nic takiego nie powiedziałam.
Ernest Hemingway

ObrazekObrazek

przez Reynevan 23 mar 2016, 02:44
Jaki przykład? Twoich urojeń?

EDIT: https://pl.wikipedia.org/wiki/My%C5%9Blenie_%C5%BCyczeniowe. Takimi zagrywkami indukujesz niechęć. Widocznie zależy Ci na tym.
Reynevan

przez Rosa26 23 mar 2016, 03:00
To nie są zagrywki. Piszę po prostu jak widzę temat. Nie musisz mnie diagnozować... aż nazbyt mam realną świadomość tego co się wokół mnie dzieje, więc dałeś kolejny przykład, że zabieranie się do "diagnozowania" kogokolwiek na odległość jest absurdem totalnym. Specjalista nie diagnozuje nawet przez telefon a tutaj taka pewność siebie Obrazek

Nic nie poradzę na Twoją niechęć. Nie będę się powstrzymywać od mówienia tego co myślę tylko dlatego, że Ty masz z tym problem. Zwłaszcza, że nie wyrządzam tym nikomu żadnej krzywdy. Jeśli jest to dla Ciebie niewygodne, to ja nic nie mogę za Twoje uprzedzenia. Nie napisałam nic o Tobie personalnie. Nie mam nic do nikogo a mimo to jestem zaczepiana tylko dlatego, że ktoś nie umie sobie poradzić z moim zdaniem, wyborem co powoduje uprzedzenie, nad którym z resztą też nie panuje.
Ja przeciez nie odpowiadam za czyjeść odczucia i kontrolę nad nimi lub jej brak.
Ernest Hemingway

ObrazekObrazek

przez Bluepb 23 mar 2016, 06:01
Nie mogłem zasnąć to chyba przez lek
Spałem 2,5h od 21.00 do 23.30
Może jeszcze spróbuje :)
Sertralina 200mg
Polecam farmakoterapie! :!:

przez Stracona100 23 mar 2016, 11:04
G*wniano, ledwo się ruszam (sztywny kark) :shock:
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

przez Druid 23 mar 2016, 12:48
niedobrze mi
nie starczyłoby treści żołądkowej ani siły, żeby wszystkim rzygnąć
Druid

przez userman 23 mar 2016, 12:58
Jest dobrze, przeziębienie trochę zaczęło odpuszczać, mam dobry nastrój i motywację do pracy.
Oby tak do końca dnia, oby tak częściej...

bedzielepiej, zawsze musi być ten pierwszy raz na otwarcie czarnej listy... niestety każde forum znajdzie swojego trolla.

przez tictac 23 mar 2016, 17:49
Każdy kolejny przeżyty dzień jest sukcesem na miarę nobla .
Dziś trochę mniejszy ból głowy, trochę więcej zrobiłem rzeczy, niestety też więcej wypalilem papierosów .Kogo stresują święta ? Nie długo czas wyjść z domu i zobaczymy jak będzie.
Paroksetyna 10 mg - rano - w planach zejście na 5 mg
Bromazepam 6mg - sometimes :)
Spasmolina , Smecta - na IBS

Sortuj wg