Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez kazimierz61 22 mar 2016, 04:19
Nie mogę spać, przewracam się z boku na bok, wstałem może po dwóch godzinach spróbuję zasnąć, chociaż i tak w to wątpię.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
Escitalopram Actavis 20mg
Trittico CR 75mg 1.1/3 tabletki
F-31, F-31.0, F-31.3

przez Rosa26 22 mar 2016, 05:45
Stracona100 napisał(a):Obolała po ćwiczeniach - gdzie są te endorfiny? :why:

No ja też ich nie mam ani kiedy ćwiczę, ani kiedy przestaję. Co najwyżej po mam satysfakcję, że popracowałam nad ciałem, to wszystko. Ale, żeby zaraz endorfiny? Za dużo powiedziane.
W skrajnych sytuacjach mam tak, że kiedy rozkładam matę aby się zabrać za trening, to zaczynam ziewać i jedyne co mam na tej macie ochotę zrobić, to zasnąć :lol: Przy rozgrzewce ziewam no i dopiero przy mocniejszych ćwiczeniach odwrócona jest uwaga wysiłkiem :P
Kotom bez trudu udaje się to, co nie jest dane człowiekowi: iść przez życie nie czyniąc hałasu
Ernest Hemingway

http://niewygodnieszczere.blogujaca.pl

ObrazekObrazek
https://www.facebook.com/niewygodnieszczere/?ref=hl

przez kazimierz61 22 mar 2016, 08:31
alex-cherry-heaven-in-her-arms_i-G-66-6626-MQIE100Z.jpg

Demonicznie po koszmarach.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
Escitalopram Actavis 20mg
Trittico CR 75mg 1.1/3 tabletki
F-31, F-31.0, F-31.3

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Stracona100 22 mar 2016, 09:32
Rosa26 napisał(a):
Stracona100 napisał(a):Obolała po ćwiczeniach - gdzie są te endorfiny? :why:

No ja też ich nie mam ani kiedy ćwiczę, ani kiedy przestaję. Co najwyżej po mam satysfakcję, że popracowałam nad ciałem, to wszystko. Ale, żeby zaraz endorfiny? Za dużo powiedziane.
W skrajnych sytuacjach mam tak, że kiedy rozkładam matę aby się zabrać za trening, to zaczynam ziewać i jedyne co mam na tej macie ochotę zrobić, to zasnąć :lol: Przy rozgrzewce ziewam no i dopiero przy mocniejszych ćwiczeniach odwrócona jest uwaga wysiłkiem :P

Też ostatnio położyłam się na macie i....chciało mi się tylko leżeć :hide: Więc ostatnio maty nie rozkładam, ćwiczę inne mięśnie :hide:.

Dziś czuję się zaskakująco nieźle, bo nie mam zakwasów. Ale pada deszcz i nie mogę wyjść na ogród - szkoda :(

przez userman 22 mar 2016, 12:04
Nie mogę się jakoś dzisiaj pozbierać i aktywować... koncentracja rozpieprzona na całego. A tu same ASAPy. Dramat :/

przez sebo001 22 mar 2016, 12:32
Paskudnie. Ogromna derealizacja całymi dniami. Tak naprawdę od 5m nie miałem lepszego dnia, z dobrym nastrojem, bez zamuły i chęci do czegokolwiek. Jestem nad przepaścią a chcę żyć i poczuć choć chwilowo drobną ulgę.

przez agnes89 22 mar 2016, 13:03
Czuję się tragicznie, od wczoraj. Miałam rozmowę z profesorami, którzy nie okazali żadnej wyrozumiałości wobec mnie. Usłyszałam, że na innej uczelni już dawno by mnie wyrzucili ze studiów. Że to dziwne, że dziekan poszedł mi na rękę. A ja mam zaległości przez przewlekły ból, pobyt w szpitalu. Już nawet nie dokuczała mi depresja, ona odezwała się niedawno. Ja po prostu cierpiałam fizycznie, z bólu. Najpierw to były kolki nerkowe, potem niewiadomo co. Przewlekły ból trwał 2 miesiące, 6-7 razy osiągnął takie apogeum, że modliłam się o śmierć, żeby już tylko mnie nie bolało. Żadne leki nie pomagały, tylko podane w szpitalu silne, narkotyczne leki przeciwbólowe.
Wczoraj po tej rozmowie miałam myśli samobójcze. Ja poza tymi studiami nie mam nic. Ukończenie ich, to mój jedyny cel mojego marnego życia. W relacjach z mężczyznami mi się nie układa. Co kogoś poznam, to tylko jak powiem o swoich chorobach, oni uciekają. Boją się. Dobrze, że idę za godzinę na psychoterapię.... Może tam dostanę jakieś ukojenie :(
F33, G40
Wenlafaksyna 150mg
Trazodon 75 mg
Lamotrygina 200mg
Lewetiracetam 2000mg

przez sebo001 22 mar 2016, 17:45
Jest tragicznie. Powiedziałem przed chwilą narzeczonej, że chyba trzeba mnie zamknąć bo coś sobie zrobie. Myśli i wyobrażenia samobójcze mam codziennie od 5 miesięcy ale dzisiaj jest apogeum.

przez jaktobylo 22 mar 2016, 19:55
Z dnia na dzień uświadamiam sobie jakim to ja jestem(niczym?)
Nie ma takiego drugiego jak ja w tym chorym pochrzanionym wszechświecie
Niby f20..., wg psychiatry to wciąż jeszcze nic pewnego, na moje pytanie czy może być to schizofrenia prosta, powiedział, że możliwe :/

przez Peter740 22 mar 2016, 19:55
Dzisiaj jest w miarę ok , w końcu wróciła do mnie moja pewność siebie , choć miałem nawał obowiązków . Uśmiechałem się częściej niż zwykle i starałem się zapanować nad moim nawykami związanymi z perfekcjonizmem . Nie będę mówił że naglę się wszystko poprawiło , po prostu mam nadzieje że w końcu wystarczy mi sił żeby zacząć o siebie walczyć .

przez tictac 22 mar 2016, 19:57
U mnie to samo, myśli natrętne nie dają spokoju, ale damy radę byle nie walczyć mam to w dupie :D
Resztą się martwię, bo leki nie działają, a dziś po wyższej dawce czuje się fatalnie wręcz chce spać ciągle i siedzę niemal jak w stanie katatoni. :zzz: Do tego problemy żołądkowe. Ale może im bliżej północy tym będzie lepiej. :uklon:

przez jaktobylo 22 mar 2016, 20:04
"stracona100" hmm... "inne mięśnie" :p

No i tak to jest z początku zakwasy, a później organizm się przyzwyczaja ;-)(rozumiem, że zaskoczeniem jest to, że ćwiczyłaś i teraz o dziwo zakwasów niema:p)

przez Ambivalentna 22 mar 2016, 21:03
Szczęśliwa i wolna od obaw.

przez Stracona100 22 mar 2016, 21:09
jaktobylo napisał(a):"stracona100" hmm... "inne mięśnie" :p

No i tak to jest z początku zakwasy, a później organizm się przyzwyczaja ;-)(rozumiem, że zaskoczeniem jest to, że ćwiczyłaś i teraz o dziwo zakwasów niema:p)

Tak, bo to był dopiero 2 raz. Za to teraz boli mnie kark :evil:
Jutro wybieram się na raz 3 :D

Sortuj wg