Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez dariusz1990 10 mar 2016, 00:32
Chad Lekomania Alkoholizm trochę za dużo tego wszystkiego jak na 26 latka może pora kończyć ze sobą.
Teraz jeszcze prokurator na karku za benzo nawet te legalnie zdobyte.Mam już dość tego świata.Tego cholernego świata.Mam
już dość.
F31 ZABURZENIA DWUBIEGONOWE F41.2 MIESZANE ZABURZENIA LEKOWO DEPRESYJNE

przez Kalebx3 10 mar 2016, 01:15
Teraz jeszcze prokurator na karku za benzo nawet te legalnie zdobyte

za benzo legalnie zdobyte ???
ciekawe . Powinni z kilka milionów Polaków zaaresztować jednego dnia .
Coś kręcisz .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez AnissemSirch 10 mar 2016, 01:30
Jak zombie.
Prawdziwy facet sprawia, że masz mokre majtki, a nie oczy.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dariusz1990 10 mar 2016, 02:19
Nic nie kręcę człowieku.Podjechałem z kumplem na parking po prostu pogadać.Fakt miałem spore ilości benzo w plecaku.Policjanci domagali się kartki od lekarza której nie miałem.Spędziłem kilka godzin na dołku więc nie mów że kręce.Dodam że wszystkie Benzo miałem z legalnego zrodła.
F31 ZABURZENIA DWUBIEGONOWE F41.2 MIESZANE ZABURZENIA LEKOWO DEPRESYJNE

przez kazimierz61 10 mar 2016, 06:16
Nie wyspany, ale już nie mogłem wytrzymać w łóżku i musiałem wstać.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
Escitalopram Actavis 20mg
Trittico CR 75mg 1.1/3 tabletki
F-31, F-31.0, F-31.3

przez Zmierzchun 10 mar 2016, 12:24
Znośnie
I really tried. I did my time

przez Marcin2013 10 mar 2016, 13:40
tak sobie

przez PannaNatalia 10 mar 2016, 14:50
Siedzę właśnie w pracy i dostałam okropnego ataku lęku.Skurcze szyji,jakbym miała się udusić.Tragedia! Już myślałam,że może mam na coś uczulenie i dlatego tak się czuję.Wzięłam tabletkę i teraz chce mi się spać.Siedzę niby spokojnie,a serce dalej szybko mi bije
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

przez rzenka21 10 mar 2016, 15:17
Rano źle, teraz lepiej, mam wolne, słucham muzyki na full. Zaraz z własnej woli wychodzę na miasto - nie bo bardzo muszę i nie tylko po konieczne rzeczy, więc chwilowy wzlot. Mój lorafen jak zwykle podziałał więc jest lepiej (choć biorę co dzień więc nie sądze by pomógł, no ale mi milej). Heh, a tak a propos tych benzo... ostatnio mi mama załatwia receptę. Wiejski lekarz - nawet nie pyta po co jej tyle leków. No zero totalne. Jak idę po te leki, do tej samej apteki, bo tam taniej, zawsze moja mama chce fakturę. I sobie tak myślę... Jak to będzie jeśli ktoś zauważy te ilości... Ja mam już mniejsze szanse na zdobycie. Jedno opakowanie od psychiatry, 1 mg tylko, raz na 2-3 miesiące i moja rodzinna mi czaasem przepisywała ale też jedno i to na dłużej. Teraz mam nową, jeszcze nie pytałam. Cóż, wiem, że źle robię. Ale wyszłam z założenia, że lepiej żyć jakoś na razie, a potem cóż, w mękach, ale odstawię.

przez rzenka21 10 mar 2016, 15:20
PannaNatalia napisał(a):Siedzę właśnie w pracy i dostałam okropnego ataku lęku.Skurcze szyji,jakbym miała się udusić.Tragedia! Już myślałam,że może mam na coś uczulenie i dlatego tak się czuję.Wzięłam tabletkę i teraz chce mi się spać.Siedzę niby spokojnie,a serce dalej szybko mi bije

Też tak miewam, teraz łagodniej i rzadziej. Ale pamiętam mój pierwszy atak paniki - nie wiedziałam wtedy, że to to. Ta pewność, że umieram. Że już koniec. Mimo, że z 8 lat minęło, to pamiętam jakby to było wczoraj. wtedy szybko wstałam z łóżka i poszłam biegać. Oczywiście nie tak nagle. Najpierw udało mi się wyjść z domu na powietrze. Okropne uczucie. Współczuję...

przez chojrakowa 10 mar 2016, 15:26
rzenka21, w mękach that's right. Po półtora roku jedzenia 3mg+ odstawienie zgięło mnie w pół.

Ja natomiast powoli wracam do świata żywych, chociaż życie oznacza czucie i działanie a więc i ból.
Niestety ponieważ procesy myślowe zaczynają powoli zachodzić już szukam wymówki żeby pokreślić.
W sobotę w mojej dziurze będzie ostry i nawet znalazł się ktoś, kto kupił mi bilet i nie uznaje odmowy. Chętnie bym poszła tylko zupełnie przerasta mnie wizja tłumu ludzi w klubie. I futerko na pewno by pomogło - bawiłabym się przednio i zupełnie bezstresowo. Tylko za jaką cenę...
No to postękałam, mam nadzieję że u Was jakoś lepiej drogie robaczki ;)

przez rzenka21 10 mar 2016, 15:49
[quote="chojrakowa"]rzenka21, w mękach that's right. Po półtora roku jedzenia 3mg+ odstawienie zgięło mnie w pół.

No ja wskoczyłąm różnie... Mam kilka opakowań po 2.5 i parę po 1 mg. Łączę je... Raz do 7 doszłam. Co jeszcze rok, czy pół temu było nie do pomyślenia. Ale z reguły biorę 3.5-4.5 mg. A pamiętam jak 1 mg działał... Albo poźniej kombinowałam jak przestawało działać, żeby brać co 2. dzień.. a potem na czczo. I tak mi zostało. Ilekolwiek bym nie wzięła - zawsze na czczo bo nawet jeśli zjadłabym mały jogurt o 6 rano a tabsy wzięła o 12 to już nie czuję działania.. Żałosne trochę.. Tym bardziej, że zajmuję się uzależnionymi, więc wiem, że nikomu się nie przyznam, żem uzależniona, nie dostanę mega dawek relanium, by pomogło. Wiem, że muszę skończyć. Na razie takiej opcji nie widzę. Ale moje procesy poznawcze trochę się tępią... to źle.

Chojrakowa, co Cię skłoniło, by przestać? Jak przez to przeszłaś? Pomagałaś sobie czymś innym? Rzucałaś z lekarzem?

Dobrze, że dziś trochę lepiej z Tobą... :)

przez chojrakowa 10 mar 2016, 15:58
rzenka21, lekarz mnie ustawił na taką dawkę. Potem nagle odciął recki i finito. Nie lubię zamulaczy, preferuję uppery :roll:
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez rzenka21 10 mar 2016, 16:03
rzenka21, lekarz mnie ustawił na taką dawkę. Potem nagle odciął recki i finito. Nie lubię zamulaczy, preferuję uppery :roll:

Aha... no w sumie też by mi się przydało. Ale ja biorę lorafka nie po to by mnie uspokoił, bo to mało możliwe. Tylko dla tego stanu umysłu po nim. Nadal mogę z większymi dawkami pracować i wszystko robić, ale bez nich teraz, gdyby wszystko na zupełnie "trzeźwo" do mnie docierało... no, źle by się to skończyło. Dlatego czekam na jakiś sensowny antydepresant by coś poczuć a potem cóż... Powoli postaram się żegnać z lorafkiem. Na razie to tylko on jakoś działa, jakkolwiek to zabrzmi.

Sortuj wg