Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Rosa26 02 mar 2016, 18:46
cozicozicozi napisał(a):
Rosa26 napisał(a):
cozicozicozi napisał(a):Mam doła jak ch*j. Dawno takiego nie miałem odkąd się leczę. A ch*j, pewnie nigdy się nie uwolnię z tego bagna. Umrę z*ebany na maxa i będzie spokój.

Może rzeczywiście taki klimat, coś w w powietrzu. Jeszcze niedawno pisałam dokładnie to samo... Nieco jest lepiej, ale tylko nieco :? Trzymaj się.

Dziś nieco lepiej, słońce świeci :) Ciekawa sprawa. Moja psycholka też twierdzi, że pogoda ma wpływ na nastrój osób z depresją.

W moim przypadku to dziwne, bo na mnie nigdy zmiany pogody nie działały. Ludzie wpadaja w dołek na jesień a ja wręcz przeciwnie. Uwielbiam ta porę roku, jest wg mnie wspaniała.
Jedyne co na mnie działa, ale to fizycznie, to upały. Okrpnie się fizycznie czuję jak jest za ciepło... Ciągle zmęczona, i taka osłabiona. Wiec jak mi wyjechała z aurą to się zdziwiłam, noe ale... jakoś mija powoli.
Kotom bez trudu udaje się to, co nie jest dane człowiekowi: iść przez życie nie czyniąc hałasu
Ernest Hemingway

http://niewygodnieszczere.blogujaca.pl

ObrazekObrazek
https://www.facebook.com/niewygodnieszczere/?ref=hl

przez Peter88 02 mar 2016, 22:56
Alicja92 napisał(a):Dzisiaj na zajęciach wykładowca śmiał się z depresji. Zapytał nas, czy mamy depresje. Ktoś odpowiedział, że ma depresje, bo plan zajęć jest źle ułożony. Miałam ochotę się odezwać, ale nie miałam tyle odwagi, żeby to zrobić. Zrobiło mi się przykro. Dlaczego ludzie tacy są?

to są zombie, nie ludzie

przez jaktobylo 02 mar 2016, 23:54
źle się dziś czuję po prostu
Niby f20..., wg psychiatry to wciąż jeszcze nic pewnego, na moje pytanie czy może być to schizofrenia prosta, powiedział, że możliwe :/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez arrivistE 03 mar 2016, 00:49
jak pusta skorupa
Smiling when you don't feel like it? Fake.
Showing enthusiasm when you're not sure about the issue? Fake.
Asking how I feel just to show concern? Fakefakefake.

przez chojrakowa 03 mar 2016, 00:56
Wyrzuty sumienia połykają mnie w całości.
Pani Perfekcyjna ma związane ręce i szaleje. :roll:

I pytanie dnia:
Ile razy należy prosić o coś, aby móc uznać, że brak konkretnej odpowiedzi oznacza odmowę?

No stoję pośrodku niczego.
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez arrivistE 03 mar 2016, 01:13
chojrakowa napisał(a):Wyrzuty sumienia połykają mnie w całości.
Pani Perfekcyjna ma związane ręce i szaleje. :roll:

I pytanie dnia:
Ile razy należy prosić o coś, aby móc uznać, że brak konkretnej odpowiedzi oznacza odmowę?

No stoję pośrodku niczego.

2 razy starczy, za pierwszym razem powod mogl byc inny :P

przez kazimierz61 03 mar 2016, 05:21
Rosa26 napisał(a):Ludzie wpadaja w dołek na jesień a ja wręcz przeciwnie. Uwielbiam ta porę roku, jest wg mnie wspaniała.

Moje depresje pojawiają się na wiosnę luty , marzec to był cykl powtarzający się, natomiast w lecie hipomanie i to chyba dobrze bo w hipomanii jestem w stanie coś "mądrego" robić . Narazie mam spokój.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
Escitalopram Actavis 20mg
Trittico CR 75mg 1.1/3 tabletki
F-31, F-31.0, F-31.3

przez Bluepb 03 mar 2016, 10:05
Najlepiej to jak masz remisję.
Sertralina 200mg
Polecam farmakoterapie! :!:

przez Josephine29 03 mar 2016, 11:33
Dzisiejszy dzień jest ok ( do tej pory)
Czuję się w miarę, choć dostałam rano opierdziel od przełożonej i poczułam się niepewnie, bo podważyla moje umiejętności.
We wtorek zaczynam grupę zamknięta dda. Potrwa dwa lata. Cieszę się bardzo, bo będzie ją prowadzić moja terapeuta do której chodziłam 5 lat. Już się nie mogę doczekać. Chciałabym popracować tam nad rzeczami,których nie zdążyłam przerobić na terapii indywidualnej.
Chyba wyślę do kumpela maila z pytaniem, czy się na mnie obraziła. Nie wiem czy powinnam, bo może sobie wkręcić i tylko niepotrzebnie temat wywołam. Co o tym myślicie?

przez ma_kowalewicz 03 mar 2016, 13:41
Witajcie.

Trochę czasu tu nie zaglądałam. Nie miałam zwyczajnie na to czasu. Sporo się zmieniło w moim życiu. A może to bardziej we mnie, znalazłam w sobie pewną siłę, cel do którego dążę. Zmieniam się nie tylko wewnętrznie ale i zewnętrznie.

Niestety żeby nie było tak różowo i kolorowo sporo nadal mam do wypracowania i zrobienia czy przeprowadzenia pewnych zmian.

po raz pierwszy od właściwie nie pamiętam kiedy, mam tak wyśmienity humor że doprowadza mnie on wręcz do szaleństwa ale takiego pozytywnego. Dziś mam wrażenie że mogę góry przenosić. Dziś ciesze się życiem - bez względu na to jakie mam problemy z synem i partnerem. Dziś choć raz myślę T Y L K O o sobie! Tylko i wyłącznie o sobie
Nie musisz udawać, że jesteś silny.
Nie musisz mówić, że wszystko jest dobrze.
Nie martw się tym, co pomyślą inni.
Jeśli musisz, płacz - to dobrze wypłakać łzy do końca!
Tylko wtedy wróci uśmiech.

przez eunice88 03 mar 2016, 16:28
Ja dzisiaj czuje się dziwnie... A to dlatego, że wczoraj znów zrobiłam coś w co regularnie popadam. Raz na jakiś czas, nie wiedzieć czemu (tzn. czasem wiąże się to ze złym samopoczucie ale niekoniecznie) po prostu stwierdzam, że nie wstaję i spędzam cały dzień śpiąc w łóżku. Potem na następny dzień czuje się fatalnie i bardzo trudno mi się wziąć w garść. Dziś na przykład jestem już w pracy ale cały dzień udaję, że pracuję. Nie umiem racjonalnie wytłumaczyć dlaczego to robię. Wiem doskonale, że mogę sobie przez to napytać biedy ale nie czuję stresu i wszystko po mnie spływa. Jakaś taka obojętność, niechęć do robienia czegokolwiek ale bez doła. Po prostu chęć "nic nie robienia". Najgorsze, że mogę sobie tym narobić problemów jak będę często sobie użądzać takie urlopy na żądanie. Możęę ktoś ma podobny problem? A może komuś udało się uporać z podobnym problemem?

przez Zmierzchun 03 mar 2016, 17:35
Smutno, nie lubię tego przeklętego przedwiośnia.
I really tried. I did my time

przez Pawelt 03 mar 2016, 18:31
Nie wiem czy Wy też macie dzisiaj taki skapcaniały dzień jak ja.. Dzisiaj to już w nic nie wierzę ;/ Nie wierzę w żadne leki, żadne psychoterapie.
X_x

przez cozicozicozi 03 mar 2016, 18:50
Pawelt napisał(a):Nie wiem czy Wy też macie dzisiaj taki skapcaniały dzień jak ja.. Dzisiaj to już w nic nie wierzę ;/ Nie wierzę w żadne leki, żadne psychoterapie.

Ja się tak czułem cały dzień ale teraz mi przeszło i mam nawet spoko humor. Tzn. może nie spoko humor ale mam jakoś przyjemnie wyjebane.

Sortuj wg