Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez arrivistE 21 lut 2016, 22:18
zle na maxa, jestem poza domem 24/7 a i tak jestem odchyłem :roll:
Smiling when you don't feel like it? Fake.
Showing enthusiasm when you're not sure about the issue? Fake.
Asking how I feel just to show concern? Fakefakefake.

przez chojrakowa 22 lut 2016, 00:38
No to zapadłam się w mojej samotni. Nawet psy i koty mi przeszkadzają.
Sporo różnych myśli krąży mi po głowie, większość sprawia, że czuję smutek, czasem lęk.
Czuję się okropnie zagubiona w tym momencie. I zmęczona.

No ale trzeba być dobrej myśli, albo chociaż próbować.
To tylko etap. Jeden z wielu.
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez little_girl 22 lut 2016, 06:05
Rosa26 napisał(a):
little_girl napisał(a):
Rosa26 napisał(a):Masz rację. Wykształcenie o niczym nie świadczy... jednak jakoś mimowolie oczekuje sie od tych ludzi, ma nadzieję (przynajmniej ja tak ma), że wykażą się czymś więcej....
Ja też na medycznym ;)

Ja też z medycznego, niedawno wróciłam z dziekanki i znowu opuszczam zajęcia.... Nie mam siły wstać z łóżka, wyjść z domu. Jestem przerażona.

Rozumiem Cię i współczuje :( Dziś również nie dotarłam na wyklady. :( Jeszcze mi dzwonili, że takie fajne dostali wczoraj sprzęty, certyfikaty... pomyśleć, że tylko dlatego, ze dupy nie podniosłam mnie to ominęło :/ A żeby to było czyste lenistwo... jakie to jest okropne, jak chcesz, chcesz bardzo ale coś Cię ściąga w dół, jakby się miało u nóg kamień przyczepiony :(

W sumie oprócz tego bonusu wczorajszego, mam pozaliczane na razie wszystko. A czuję się jakbym miała tyły z całego semestru :( Czuję się oceniona jako ta, co jej się nie chce chodzić na wykłady... I dzięki temu jeszcze więcej wysiłku kosztuje pojawienie się na kolejnych. I tak kółko się zamyka :why:

Sama bym lepiej nie opisała tego, jak się czuję.
Mam wrażenie, że im bardziej człowiek chce, nakręca się, to organizm jakby robił na przekór. Ja walczę z organizmem (próby zmuszenia do aktywności), a on się mści na mnie :P Tak to postrzegam - nieustanna walka ponad siły... To "coś" ściąga nas na dół, ale dlaczego???
Też czuję że inni mają mnie za totalnego olewusa.... Tzn. kujonem nigdy nie byłam, te studia zaczęłam z braku innego pomysłu i nacisków rodziców. Do tego notorycznie się spóźniam i nigdy nie ogarniam na ćwiczeniach, co trzeba robić :P
Najważniejsze, że masz zaliczony semestr :) Ile ja bym dała, by zaliczyć letni...
Czy chodzisz może na jakąś terapię, łykasz leki?
Trzymaj się ciepło!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Stracona100 22 lut 2016, 11:04
Wieje i leje - masakra. Taka pogoda mnie zabija, boli mnie głowa i chce mi się :why:
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

przez Tyrr 22 lut 2016, 11:33
Tragicznie :(
"Siadaj koło mnie,
to dla Ciebie jest ławka.
Posłuchaj, jak pięknie o miłości gada,
ten który miłości nigdy nie zazna"
:yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

przez Marcin2013 22 lut 2016, 12:15
zle grype mam

przez Rosa26 22 lut 2016, 12:58
little_girl napisał(a):Sama bym lepiej nie opisała tego, jak się czuję.
Mam wrażenie, że im bardziej człowiek chce, nakręca się, to organizm jakby robił na przekór. Ja walczę z organizmem (próby zmuszenia do aktywności), a on się mści na mnie :P Tak to postrzegam - nieustanna walka ponad siły... To "coś" ściąga nas na dół, ale dlaczego???
Też czuję że inni mają mnie za totalnego olewusa.... Tzn. kujonem nigdy nie byłam, te studia zaczęłam z braku innego pomysłu i nacisków rodziców. Do tego notorycznie się spóźniam i nigdy nie ogarniam na ćwiczeniach, co trzeba robić :P
Najważniejsze, że masz zaliczony semestr :) Ile ja bym dała, by zaliczyć letni...
Czy chodzisz może na jakąś terapię, łykasz leki?
Trzymaj się ciepło!

Tak, chodzę na terapię i mam leki... tylko dziś się na nią nie zwlokłam :? Co jak co ale terapia jest jedyną rzeczą, którą raczej dopinam. Jak nie dotrę to zaraz umawiam, najlepiej na ten sam tydzień jeśli jest miejsce, wizytę. A oprócz tego jestem umówiona na przód...
Jednak obawiam się, że moja terapeutka ma swój próg wytrzymałości, głupio mi :(

Nie wiem co się dzieje... czuję się taka "nieżywa". Jak na prawdę nie mam przymusu to zawalam, a przymus, jak piszesz, działa jeszcze gorzej, więc czuję sie totalnie zmasakrowana... :?
Kolorowo nie jest, ale jakoś się układa niby - jutro pierwszy dzień w nowej pracy (dobrze, że na po południu bo nie daj Boże bym zaspała), szkoła jakoś idzie a ja się czuję jakbym zupełnie wsyztsko zawaliła... jakbym... nie wiem sama.
Do tego potrzebuję pogadać a na terapię nie poszłam, bo tyle ostatnio się dzieje - związek, ta cholerna szkoła i to idiotyczne odczucie, tydzień temu nie posżłam na pierwszy dzień do niezłej pracy bo sparaliżowął mnie lęk... a ja nawet nie zwlokłam się na terapię... Kretynka ze mnie.... :evil: :cry:
Kotom bez trudu udaje się to, co nie jest dane człowiekowi: iść przez życie nie czyniąc hałasu
Ernest Hemingway

http://niewygodnieszczere.blogujaca.pl

ObrazekObrazek
https://www.facebook.com/niewygodnieszczere/?ref=hl

przez niebieska777 22 lut 2016, 16:19
pustka, beznadzieja i samookaleczenia. brak sił.

przez seway1996 22 lut 2016, 17:51
Wszystko mnie denerwuje.

przez userman 22 lut 2016, 18:58
Dzisiaj jałowo jak cholera... ale wolę to niż czołganie po dnie.
Czuję się mega spięty, terminy w pracy gonią, koncentracji brak a myśli o wszystkim (lub totalnie o niczym) tylko nie o tym co potrzeba.

przez Reynevan 22 lut 2016, 19:04
Wyszedłem ze stanów depresyjnych, zniwelowałem objawy nerwicowe. Czuję, że odzyskuję kontrolę nad swoim życiem.
Udaje mi się spać kilka godzin dziennie i nie drzemać w ciągu dnia, stawiać sobie cele krótkoterminowe i je konsekwentnie realizować.
Dbam o swoje zdrowie.
Aż chce mi się żyć.
Reynevan

przez NN4V 22 lut 2016, 19:30
Reynevan napisał(a):Wyszedłem ze stanów depresyjnych, zniwelowałem objawy nerwicowe. Czuję, że odzyskuję kontrolę nad swoim życiem.
Udaje mi się spać kilka godzin dziennie i nie drzemać w ciągu dnia, stawiać sobie cele krótkoterminowe i je konsekwentnie realizować.
Dbam o swoje zdrowie.
Aż chce mi się żyć.

Takie cuś się nieźle czyta. :smile:
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez Kontrast 22 lut 2016, 19:32
Ogolnie to gownianie tak.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez raichu 22 lut 2016, 19:36
Do dupy...

Sortuj wg