Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Bertha 19 lut 2016, 21:15
Dużo straciłam przez kodeinę. Nasiliła się moja fobia społeczna. Odizolowałam się zupełnie. A już miałam takie momenty, że z ludźmi więcej rozmawiałam. No nic.. Tydzień abstynencji dzisiaj mija. Muszę dostrzec zalety życia na trzeźwo.

przez Rosa26 19 lut 2016, 21:56
Jakiś niepokój czuję mimo, że nie ma do tego powodu... a może właśnie dlatego? W końcu DDA nie lubią spokoju... Nie mogę wysiedzieć spokojnie nad jedną rzeczą a powinnam sie uczyć :? . Taki niepokój w spokoju... bardzo dziwne uczucie... Pogadałabym z kimś a nie mam z kim. Znaczy o przysłowiowej pogodzie mogę pogadać z kimkolwiek w domu... ale nic więcej. Mieliście tak kiedyś? Potrzebę rozmowy o czymś więcej? Trochę o was, trochę o drugiej stronie... żeby raźniej było... :bezradny:
Kotom bez trudu udaje się to, co nie jest dane człowiekowi: iść przez życie nie czyniąc hałasu
Ernest Hemingway

http://niewygodnieszczere.blogujaca.pl

ObrazekObrazek
https://www.facebook.com/niewygodnieszczere/?ref=hl

przez Alicja92 19 lut 2016, 23:50
Dużo się dzisiaj śmiałam, to jest niepokojące.
Fluoksetyna 20 mg
II Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Steviear 20 lut 2016, 01:23
troche żal mi normalnego życia, normalnego przeżywania. nic nie czuję. jakie zycie ma sens skoro nic nie czuje...

przez panhm 20 lut 2016, 03:27
Kiepsko się czuje bo wciąż w głowie narzekam. Nie potrafię tego zmienić, trwa to od kilku lat. Wkurza mnie to.
"Istnieje różnica pomiędzy znajomością drogi, a podążaniem nią."

przez little_girl 20 lut 2016, 03:39
Bertha napisał(a):Dużo straciłam przez kodeinę. Nasiliła się moja fobia społeczna. Odizolowałam się zupełnie. A już miałam takie momenty, że z ludźmi więcej rozmawiałam. No nic.. Tydzień abstynencji dzisiaj mija. Muszę dostrzec zalety życia na trzeźwo.

Ile czasu ją brałaś? Ja akurat dzięki kodzie zaczęłam mieć "wyj**ane" na to, co ludzie o mnie myślą, mówią itd., ale za to nadmiernie wyspokojniałam, nie chce mi się nigdzie wychodzić. Jednak nie jestem pewna czy to z winy kody, czy benzo, czy deprechy. Kodę biorę 2 lata z haczykiem. Trzymam kciuki za Twoją abstynencję, uda Ci się!!!

przez little_girl 20 lut 2016, 03:59
tahela napisał(a):little_girl,
odstawienie benzo pomogło by gdybyś była uzleżniona od benzo i to było powodem depresji , bo moze tak byc i chyba to sobie mysli Twoj lekarz, moze go zmień

głowa mnie boli

eh, no ja akurat jestem uzależniona od dawek terapeutycznych benzo od ponad 3 lat. Obecnie redukuję dawkę. Zastanawiam się tylko, czy tak ciężka depresja (niekiedy leżę całymi dniami w domu, jestem ogromnie slaba fizycznie, wyjście do sklepu to wielki wysiłek) to wina tylko i wylącznie benzo. Od dziecka miałam skłonności do depresji...

przez little_girl 20 lut 2016, 04:03
Rosa26 napisał(a):Jakiś niepokój czuję mimo, że nie ma do tego powodu... a może właśnie dlatego? W końcu DDA nie lubią spokoju... Nie mogę wysiedzieć spokojnie nad jedną rzeczą a powinnam sie uczyć :? . Taki niepokój w spokoju... bardzo dziwne uczucie... Pogadałabym z kimś a nie mam z kim. Znaczy o przysłowiowej pogodzie mogę pogadać z kimkolwiek w domu... ale nic więcej. Mieliście tak kiedyś? Potrzebę rozmowy o czymś więcej? Trochę o was, trochę o drugiej stronie... żeby raźniej było... :bezradny:

Pewnie, ale zazwyczaj w takim momencie nie mam z kim gadać, ostatecznie nawijam do kotów :P Hmm, może jakaś muzyka w tle pomogłaby w nauce?

przez tiptip 20 lut 2016, 04:14
little_girl, kot zawsze wysłucha
tiptip

przez little_girl 20 lut 2016, 04:47
tiptip napisał(a):little_girl, kot zawsze wysłucha

i nie zaprzeczy, nie wyśmieje... :P

przez chojrakowa 20 lut 2016, 05:27
Macie farta, ja mam trzy sztuki i wszystkie śpią ;)
Kocury, wszystko dlatego :mrgreen:
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez jetodik 20 lut 2016, 06:37
a jak mam się czuć? od 22 do 5 rano leżałem na łóżku z zamkniętymi oczyma i nawet na sekundę nie zasnąłem a za chwilę idę na kilkanaście godzin do roboty :/

nie no nie czuje się źle, o dziwo w tej chwili, zaraz strzele kawkę, poprawie fenylopiracetamem, ale wiem, że w pewnym momencie nastąpi kryzys w pracy i głowa mi będzie spadała ;)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez Zmierzchun 20 lut 2016, 12:11
Rosa26 napisał(a):Jakiś niepokój czuję mimo, że nie ma do tego powodu... a może właśnie dlatego? W końcu DDA nie lubią spokoju... Nie mogę wysiedzieć spokojnie nad jedną rzeczą a powinnam sie uczyć :? . Taki niepokój w spokoju... bardzo dziwne uczucie... Pogadałabym z kimś a nie mam z kim. Znaczy o przysłowiowej pogodzie mogę pogadać z kimkolwiek w domu... ale nic więcej. Mieliście tak kiedyś? Potrzebę rozmowy o czymś więcej? Trochę o was, trochę o drugiej stronie... żeby raźniej było... :bezradny:

Oczywiście, że miewam takie stany że chcę porozmawiać o czymś więcej
I really tried. I did my time

przez Zmierzchun 20 lut 2016, 12:15
Bertha napisał(a):Dużo straciłam przez kodeinę. Nasiliła się moja fobia społeczna. Odizolowałam się zupełnie. A już miałam takie momenty, że z ludźmi więcej rozmawiałam. No nic.. Tydzień abstynencji dzisiaj mija. Muszę dostrzec zalety życia na trzeźwo.

Ja w pracy ostatnio tylko słucham, przytakuję głową albo mówię "tak", "aha". Nie potrafię się dogadać z ludźmi którzy mają swoje własne rodziny tzn. już je założyli. Oni już mają inne tematy rozmów...
I really tried. I did my time

Sortuj wg