Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez WinterTea 12 lut 2016, 18:33
Mam mnóstwo siły wewnętrznej i pozytywnej energii. Odstresowałam się kolorując obrazki.
Ogólnie pogodny dzień. Jedynie zabrakło mi kontaktu z większą grupą ludzi.
"Szczerość może nie da Ci zbyt wielu przyjaciół, ale na pewno da Ci tych właściwych"
(John Lennon)

przez Kontrast 13 lut 2016, 00:17
Jakos tak samotnie, niezrozumiany i tp
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez rabbithearted 13 lut 2016, 00:41
Zmęczona. Padnięta. A obowiązki czekają. Dopiero wieczorem robię się ciut bardziej przytomna.
Pół roku temu robiłam badanie krwi (morfologia, cukier, TSH) - wszystko w normie. Muszę je powtórzyć, ale wydaje mi się, że przyczyną tego zmęczenia jest ciągły stres, lęk, ataki autoagresji i ogólne zaniedbanie organizmu, ba, męczenie go.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez julusia 13 lut 2016, 03:37
rabbithearted, jeśli chodzi o tarczycę, to samo TSH może nie być miarodajne. Najlepiej zrób jeszcze FT3 i FT4. Jak jesteś ciągle zmęczona, to myślę, że jeszcze witaminę D warto sprawdzić.
Wenlafaksyna 187,5 mg
Mirtazapina 30 mg
Olanzapina 15 mg
doraźnie: Hydroksyzyna, Chlorprothixen

przez White Rabbit 13 lut 2016, 11:04
Siddhi, nie wiem, czy tutaj zajrzysz, pewnie nie. Odpłynęłam tamtego wieczora, a wczoraj przez cały dzień forum mi się nie ładowało.
Siddhi napisał(a):Chciałem się rozpisać, ale nie czuję się dziś na siłach.
Myślę, że ja juz z tego nie wyjdę. Chętnie bym się przeszła, choć, jak podejrzewam, chciałeś być miły, w każdym razie tęsknię za dawnymi całonocnymi wypadami po mieście
Nie, absolutnie, ja tęsknię za kontaktem z drugą osobą, która nie traktuje ciebie jak wroga. A po % jest o wiele milej.
Hmmm, chyba nic więcej nie dodam. Pozdrawiam.
PS. nie poddawaj się.

Jasne, nie przejmuj się, właściwie nie oczekiwałam odniesienia, mnie pomogło, że wydałam z siebie jakiś "okrzyk" i że nie poszło to w zupełnie martwą przestrzeń, bo po drugiej stronie był człowiek z uczuciami. Ja i tak jestem cholernie zamknięta. Miłego dnia!

przez New-Tenuis 13 lut 2016, 12:21
Expresia, dobrze znam te uczucia. Bądź cierpliwa. Leki zaczną działać i pewnego dnia odczujesz ulgę, już niedługo.
rabbithearted, może warto nauczyć się technik relaksacji? A jak Ci poszedł ten trudny egzamin, na który się uczyłaś ostatnio?

Ja się dzisiaj czuję nieźle, co nie znaczy, że dobrze. Stresują mnie kontakty z ludźmi, nie wszystkimi, ale pojawia się dobrze znane uczucie zmęczenia i irytacji. Ostatnio gorzej reaguję na tłum, na przypadkowe osoby na ulicy i w tramwaju - wkurzają mnie, denerwuje mnie ich obecność. Przecież wiadomo, że ulice nagle nie opustoszeją, bo ja sobie tego życzę, ale trochę zaczyna mnie frustrować codzienność i fakt, że na tak niewielką ilość rzeczy mogę mieć wpływ, że reszta jest zrządzeniem losu. Denerwują mnie powtarzające się sytuacje i rutyna, i potrzeba wyrwania się z niej, nie wiadomo, dokąd. Od początku tego roku czuję się gorzej niż w ostatnich miesiącach poprzedniego roku, utraciłam część spokoju wewnętrznego i siły, i znów zaczęłam przeglądać się w innych jak w lustrze. Czekam tylko na koniec tego emocjonalnego tygla i osłabienia.

przez NN4V 13 lut 2016, 12:40
New-Tenuis napisał(a):.... znów zaczęłam przeglądać się w innych jak w lustrze. ..

Co poniektóre "lustra" majo o Tobie całkiem pozytywne mniemanie. Wiesz, że ze mnie żaden wazeliniarz... :P
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez Expresia 13 lut 2016, 17:53
New-Tenuis napisał(a):Expresia, dobrze znam te uczucia. Bądź cierpliwa. Leki zaczną działać i pewnego dnia odczujesz ulgę, już niedługo.

Dziękuję za odrobinę nadziei :)

Dzisiejszy dzień nieco lepszy, poprosiłam mamę, żeby mnie zaktywizowała. Z początku było ciężko, wychodząc na miasto, wśród ludzi, czułam się jak robot, jakbym patrzyła na nich zza szklanej szyby. Miałam silny odruch ucieczki, schowania się. Im dłużej przebywałam na zewnątrz, tym mniej intensywne stawały się te negatywne odczucia. To dla mnie ważna lekcja. Wróciłam wyczerpana, zakopałam się w łóżku, ale i tak jestem z siebie dumna. Ogólnie czuję się słaba, lecz staram się chwytać każdą najdrobniejszą chwilę szczęścia. Może jeszcze nie potrafię jej poczuć, lecz wierzę, że pewnego dnia tak się stanie.

przez koszykova 13 lut 2016, 18:23
Znowu kompleksy dają w kosc...
Rób swoje, po prostu rob swoje...!! Nie patrz na innych i co mówią i mysla
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

przez Purpurowy 13 lut 2016, 18:25
Chujowo

przez Marcin2013 13 lut 2016, 18:30
tak sobie

przez New-Tenuis 13 lut 2016, 20:42
Źle, wiem, że muszę ten stan przeczekać, ale nie lubię czuć pustki i ucisku w splocie słonecznym. To, że się poryczałam, trochę mi pomogło. Chciałabym nie musieć się tak czuć. :why:
"I knew a man who lived in fear
It was huge, it was angry,
It was drawing near.
Behind his house a secret place
Was the shadow of the demon
He could never face."

przez alu 13 lut 2016, 20:44
Czuję się kochana :105: Mam wspaniałą rodzinę, super pracę, gdyby nie ta durna emetofobia to nie miałabym absolutnie żadnych problemów :time:
alu

przez elo 13 lut 2016, 21:26
^ ej zajebiscie sie czyta cos takiego! sama zreszta moge napisac to samo - mam wszystko co do szczescia potrzebne oprocz zdrowia :)):
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY