Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Siddhi 11 lut 2016, 19:15
Bardzo źle, zostałem dziś potraktowany jak zupełny śmieć, poza tym mam wiele innych problemów, i w zasadzie nie mam nikogo z kim mógłbym o tym porozmawiać. Życie jest bardzo ciężkie dla niektórych, zupełnie niesprawiedliwie, bez powodu. Piję piwo i próbuje się wziąć w garść, bo mam dużo pracy przed sobą, a zmarnowałem przez tą sytuację cały dzień.

przez White Rabbit 11 lut 2016, 19:27
Siddhi, Co się dziś stało?

Ja bym się chciała przenieść na tamten świat. Przykro mi, że walczyłam do ostatniej kropli krwi. Zupełnie, jakby moje paplanie o wyższości godności nad życiem było zwykłą bujdą.

przez Siddhi 11 lut 2016, 19:34
Siddhi, Co się dziś stało?
Nic, nie ma znaczenia. It's just way too much to say something about this.
Ja bym się chciała przenieść na tamten świat. Przykro mi, że walczyłam do ostatniej kropli krwi.
Nie poddawaj się ;-), jak sobie poradzę i wyjdę na prostą to pójdziemy na piwo. Tzn. -jeśli- bo jest ciężko.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez White Rabbit 11 lut 2016, 20:08
Siddhi, T,racę swoja jedyną własność i jedyną twierdzę. Tym samym trace jakąkolwiek autonomię. Każdego dnia cierpię z powodu ostrych stanów lękowych. Popełniłam trzy ciężkie błędy w życiu - trzy razy zaufałam komuś, komu nie powinnam była. Stało się coś okropnego. Zbyt późno poprosiłam o wsparcie, zbagatelizowałam czyjeś ostrzeżenie. Nie wiem, czy jesteś wierzący, modlę się, ale dostaję lodowatą ciszę. Kocham, jak rodzica kogoś, dla kogo mogę być godnym politowania zwierzątkiem. Przeżylam coś, co nie powinno było sie wydarzyć i zostałam okaleczona.
Myślę, że ja juz z tego nie wyjdę. Chętnie bym się przeszła, choć, jak podejrzewam, chciałeś być miły, w każdym razie tęsknię za dawnymi całonocnymi wypadami po mieście, wzdłuż pubów, pozamykanych sklepów, parków, zajezdni, torowisk, kąpielisk, działek, etc. ale piwo w jakiejś knajpie też by mogło być.

przez dr. Psycho Trepens 11 lut 2016, 20:20
codzienne piekło po przebudzeniu, puls nawet do 130 bpm, dodatkowo lekkie nadciśnienie,
leki ledwo co pomagają, jestem jak warzywko, ledwo funkcjonuję, mózg jest totalnie rozwalony.
Paroksetyna - 60mg
Olanzapina - 10mg
Hydroksyzyna - 150mg
Pernazyna - 300mg
--------------------

przez Siddhi 11 lut 2016, 20:27
Chciałem się rozpisać, ale nie czuję się dziś na siłach.
Myślę, że ja juz z tego nie wyjdę. Chętnie bym się przeszła, choć, jak podejrzewam, chciałeś być miły, w każdym razie tęsknię za dawnymi całonocnymi wypadami po mieście
Nie, absolutnie, ja tęsknię za kontaktem z drugą osobą, która nie traktuje ciebie jak wroga. A po % jest o wiele milej.
Hmmm, chyba nic więcej nie dodam. Pozdrawiam.
PS. nie poddawaj się.

przez insadness 11 lut 2016, 21:16
kryty_k napisał(a):Jejcia - czuję się bardzo niepewnie.... ból głowy, otępiałość, brak koncentracji - to jedno, ale drugie... mam takie gwałtowne bardzo myśli aby sobie coś zrobić - bardzo silne te myśli - jeszcze je opanowuję - szybko znikają - ale boję się, że za którymś razem może mi się nie udać i coś zrobię pod wpływem takiej silnej fali złej energii...

Mi wydaje się tak samo. Kiedyś po prostu nie wytrzymam i to się wszystko po prostu skończy. Tak samo jak skończyło się z innymi.

przez userman 12 lut 2016, 01:48
Źle, delikatnie mówiąc...

przez tahela 12 lut 2016, 01:52
boli mnie głowa i jest mi niedobrze i wogóle jakos nie tak , nie wiem dlaczego :silence: :?:
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez seway1996 12 lut 2016, 10:40
Kiepsko,ale z rana da się jeszcze przeżyć.
Miałem jechać do pracy,ale nie chciałem się bardziej stresować.

przez kryty_k 12 lut 2016, 10:49
Jak się dzisiaj czuję - przestraszona, niepewna, pełna chaosu, samotna, niechciana, niezdolna do pracy, niezdolna do poradzenia sobie z czymkolwiek, niewyspana, otumaniona, spowolniona, z bolącą głową, zbyt silnymi skurczami mięśni - w tym sercowych, z niedziałającym poprawnie układem oddechowym, pokarmowym i krążenia, na dodatek zaczyna mi się infekcja - znowu..

przez Zmierzchun 12 lut 2016, 16:56
dr. Psycho Trepens napisał(a):codzienne piekło po przebudzeniu, puls nawet do 130 bpm, dodatkowo lekkie nadciśnienie,
leki ledwo co pomagają, jestem jak warzywko, ledwo funkcjonuję, mózg jest totalnie rozwalony.

Rozważ zmianę leków jeśli powodują tachykardię. Ja puls na jednym też miałem około 110 a to też źle
I really tried. I did my time

przez Zmierzchun 12 lut 2016, 16:58
Po kawie nawet w lekkiej hipomanii, ale tylko w lekkiej. Ruszyłem z kopyta na spacer ze słuchawkami z muzyką
I really tried. I did my time

przez Expresia 12 lut 2016, 16:59
Energii wystarcza mi na najbardziej podstawowe czynności. Cudem dotarłam na terapię. Wydaje mi się, że moja własna bezsilność udziela się otoczeniu. Czekam. Na nowe leki. Na opinię nowej psychiatry. Na oddział? Chcę tylko przetrwać ten czas, skulić się, zimowy sen, kokon. Boję się, nie ufam sobie. Jestem sprzeczna. Jest źle.

Sortuj wg