Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez JERZY62 09 lut 2016, 21:41
Czuje niepokój.
♪♪♪

przez arrivistE 10 lut 2016, 01:17
jaktobylo napisał(a):
arrivistE napisał(a):
jaktobylo napisał(a):arrivistE, a kiedy te objawy się u ciebie zaczęły? i czy jest z tym coraz gorzej? psychiatra stwierdził schizofrenie czy nie?#

kiedy przestalem sie odurzac :pirate: pewnie mam manie przesladowcza i czesto mi to ciezko rozroznic, ale zawsze byla taka zasada, ze im bardziej sie czyms zajmujesz/wychodzisz tym rzadziej slyszysz omamy
raczej nie jest z tym coraz gorzej, zalezy czy siedze 4 miesiace w domu, wtedy tak, ale jesli zyje, to znikaja

czym się odurzałeś?

A co to wazne? Nie bylem u lekarza, glownie trawka, ale raczej mam to od "syntetycznej" bo trawka tak nie niszczy

przez mika41 10 lut 2016, 01:53
Nie,nie potrafie tego opisac.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez insadness 10 lut 2016, 02:32
No i znowu trochę mi smutniej. Jest noc, a ja siedzę i nie mogę dzisiaj coś spać. Wspomnienia wracają do mnie nocą. Takie smutne, tęskniące :roll:
Aż sama bym siebie przytuliła, gdybym stała obok.

przez Expresia 10 lut 2016, 12:29
insadness napisał(a): Aż sama bym siebie przytuliła, gdybym stała obok.

Kochane zdanie, też bym tak zrobiła,

Znów nie wiem co mam ze sobą zrobić, to uczucie jest tak dobijające, nie znoszę go. Chciałabym się od tego uwolnić, czuję się jak Sylvia, pod szklanym kloszem. Narasta we mnie irytacja, to zabawne uczucie, ale przynajmniej jakieś. Dobrze jest mieć osobę, z którą można porozmawiać. Czasem czuję, jakby bezpowrotnie uciekały ze mnie słowa. Kolejny śmieszny lęk. Chaos myśli. Pragnę je wytańczyć. Jeszcze nie.

przez kryty_k 10 lut 2016, 17:21
Osłabiona fizycznie, podłamana psychicznie - wciąż z wielkim lękiem na "ty", osowiała, otępiała... wymieniać by długo... Zasypiam na stojąco.
Zmiana oznacza życie. Kiedy się nie zmieniasz, znaczy, że nie żyjesz.

przez Steviear 10 lut 2016, 17:32
jestem wkurwiona naprawde mocno. jebaniec właściciel mieszkania cały czas mnie stalkuje. jak ja czegos takiego nienawidze. mowilam zeby dal mi spokoj i kontaktowal sie tekstowo!! a ten debil wydzwania. w koncu musialam sie zgodzic by ten buc przylazł i musze sprzatac wszystko co sie da by sie odpierdolil w koncu. ciagle tylko szuka pretekstu by wleźć. ten czlowiek jest pojebany i dzisiaj bede musiala go ugościć. tak bardzo go nie lubie. tak bardzo go nie chce w tym domu. jeszcze mysli ze jest zabawny. głupi stary dziad spragniony przygód, bez życia i jeszcze wścibski. niech mnie cos dobije.... nie wytrzymam

przez White Rabbit 10 lut 2016, 17:44
Nie umiem wytrzymac cierpienia. Nie wiem, co robić...

przez salvatore91 10 lut 2016, 17:55
Źle, wręcz fatalnie, dziś na terapii uzaleźnień oświadczono mi, jeśli terapia indywidualna nie poskutkuje(złamałem okres abstynencji), zostaje mi tylko oddział dzienny lub 2 miesiące "wczasów" na oddziale odwykowym. Mogę tylko powiedzieć - no i się k***a doigrałem.....
Nie musi być pięknie, musi być skutecznie... :)

przez Morphine90 10 lut 2016, 18:09
Steviear napisał(a):jestem wkurwiona naprawde mocno. jebaniec właściciel mieszkania cały czas mnie stalkuje. jak ja czegos takiego nienawidze. mowilam zeby dal mi spokoj i kontaktowal sie tekstowo!! a ten debil wydzwania. w koncu musialam sie zgodzic by ten buc przylazł i musze sprzatac wszystko co sie da by sie odpierdolil w koncu. ciagle tylko szuka pretekstu by wleźć. ten czlowiek jest pojebany i dzisiaj bede musiala go ugościć. tak bardzo go nie lubie. tak bardzo go nie chce w tym domu. jeszcze mysli ze jest zabawny. głupi stary dziad spragniony przygód, bez życia i jeszcze wścibski. niech mnie cos dobije.... nie wytrzymam

Współczuję :( Jak kiedyś wynajmowałam stancję to babka za każdym razem śledziła mnie w kuchni i siedziała tam dopóki nie wróciłam do pokoju - chyba myślała, że jej tę groszową zastawę ukradnę albo co. To jest ten typ.

Po wizycie u ortodonty tradycyjnie boli mnie paszcza, ale makaron udało mi się na obiad zjeść, więc nie jest źle. Odbębniłam swoją magisterską robotę, ale chyba jeszcze chwilę nad tym posiedzę, tak dla przyjemności i satysfakcji, że szybko mi idzie.
Podobno powrotem do pisania złamałam swój główny schemat życiowy - to by wyjaśniało czemu aż tak dobrze się czuję.
Umówiłam się też na wino z przyjaciółką ze studiów, bo jakoś ostatnio bardziej chce mi się spędzać czas z ludźmi - kolejny dobry znak.
A w sobotę załatwiamy z N. termin ślubu :105:

przez WinterTea 10 lut 2016, 18:33
W ciągu dnia byłam dość radosna.
Natomiast w tej chwili czuję narastającą złość... Zdenerwowała mnie pewna ważna dla mnie osoba, a mianowicie mama, bo dla niej i tak jest źle, i tak niedobrze... Czasami umie mnie zniechęcić do wszystkiego :evil:
Ale nie mam zamiaru unosić się z tego powodu. Zduszę złość. Nie jest jej aż dużo, by wybuchnąć.
"Szczerość może nie da Ci zbyt wielu przyjaciół, ale na pewno da Ci tych właściwych"
(John Lennon)

przez kotek em 10 lut 2016, 18:48
W sumie dobrze, chociaż dobija mnie świadomość, że już nigdy nie będę normalna
Obrazek

przez Siddhi 10 lut 2016, 20:40
Źle, i nie mam czasu zebrać sił. Ale to minie.

przez julusia 10 lut 2016, 21:38
Bardzo źle się czuję, muszę jednak iść do szpitala, tylko czy to coś pomoże ... :cry:

kotek em napisał(a):dobija mnie świadomość, że już nigdy nie będę normalna
otóż to, ja nie byłam, nie jestem i nie będę, tak bardzo bym chciała być kim innym :(
Wenlafaksyna 187,5 mg
Mirtazapina 30 mg
Olanzapina 15 mg
doraźnie: Hydroksyzyna, Chlorprothixen

Sortuj wg