Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez jaktobylo 07 lut 2016, 22:26
seway1996 napisał(a):"Ten dzieciak zginie we mnie, jeszcze na chwilę pamięć o nim niech trwa,
bo wiem, że minie to życie, przysypie je piach."

Gdy ja miałbym popełnić samobójstwo to wolałbym najpierw odpierdolić coś "grubego"

przez jaktobylo 07 lut 2016, 22:36
arrivistE napisał(a):zmeczony
poza tym mam wrazenie jakby pracodawca weszyl na moj temat i dzielil sie ta wiedza z kierownikami
mam problemy z zapamietaniem drzwi wyjsciowych chmimo ze juz robie tam tydzien, ogolnie to pamietam ze do pewnego miejsca chodzilem rok a i tak czesto mylilem drzwi..
wieczorem moj umysl doslownie sie wylacza poza tym
poza tym to mam jeszcze kilka schorzen i meczy mnie udawanie normalnego. :zzz:

a co ci dolega?
U mnie jeden współpracownik po miesiącu "a jak już tam idziesz, to zobacz, czy stoi samochód kierownika" nie wiedziałem który to mimo, że często byłem przy tym jak przyjeżdżał i wysiadał. Hmm a to takie ciekawiutkie bardzo jest jaka moja sprawność umysłu by była gdybym był na najgorszym psychotropowym kurewstwie jakim są neuroleptyki

przez arrivistE 07 lut 2016, 23:08
jaktobylo napisał(a):
arrivistE napisał(a):zmeczony
poza tym mam wrazenie jakby pracodawca weszyl na moj temat i dzielil sie ta wiedza z kierownikami
mam problemy z zapamietaniem drzwi wyjsciowych chmimo ze juz robie tam tydzien, ogolnie to pamietam ze do pewnego miejsca chodzilem rok a i tak czesto mylilem drzwi..
wieczorem moj umysl doslownie sie wylacza poza tym
poza tym to mam jeszcze kilka schorzen i meczy mnie udawanie normalnego. :zzz:

a co ci dolega?
U mnie jeden współpracownik po miesiącu "a jak już tam idziesz, to zobacz, czy stoi samochód kierownika" nie wiedziałem który to mimo, że często byłem przy tym jak przyjeżdżał i wysiadał. Hmm a to takie ciekawiutkie bardzo jest jaka moja sprawność umysłu by była gdybym był na najgorszym psychotropowym kurewstwie jakim są neuroleptyki

bardzo slaba pamiec, problemy z poruszaniem sie, mowieniem (byla na to nazwa jakas ale nie pamietam), albo np mam przed soba pudelko to go nie widze i szukam wszedzie indziej mimo ze tam patrzalem (a nawet jakbym nie patrzal, to widzialbym katem oka ale nie, mozg mnie oszukuje), splycenie afektu, stracenie podzielnej uwagi, urojenia, oraz inne co ma wiekszosc tutaj, no ale cóz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jaktobylo 07 lut 2016, 23:53
arrivistE, a kiedy te objawy się u ciebie zaczęły? i czy jest z tym coraz gorzej? psychiatra stwierdził schizofrenie czy nie?

Kurczę jeśli ja mam schizofrenię to pewnie tą prostą czy jak tam się ona nazywa, czyli coraz gorzej z pamięcią, koncentracją itd. Do tego jest to schizofrenia 100 procent nieuleczalna. Ta odmiana schizofrenii podobno postępuje i postępuje i zatrzymać się jej nie da. Jeśli ja to mam(muszę się zmusić na tą prywatną wizytę), jeśli się okaże, że na to choruję, to się z Wami pożegnam.

przez AnissemSirch 08 lut 2016, 00:05
Cholera Wasz wielmożna mać!
Prawdziwy facet sprawia, że masz mokre majtki, a nie oczy.

przez seway1996 08 lut 2016, 00:12
jaktobylo napisał(a):
seway1996 napisał(a):"Ten dzieciak zginie we mnie, jeszcze na chwilę pamięć o nim niech trwa,
bo wiem, że minie to życie, przysypie je piach."

Gdy ja miałbym popełnić samobójstwo to wolałbym najpierw odpierdolić coś "grubego"

A co takiego np? :roll:

przez jaktobylo 08 lut 2016, 00:30
seway1996 W pewien sposób wyżyłbym się, wyładował, wyszalał za całe zło, pieprzoną przeogromną niesprawiedliwość, mękę, która mnie spotkała.
Niby f20..., wg psychiatry to wciąż jeszcze nic pewnego, na moje pytanie czy może być to schizofrenia prosta, powiedział, że możliwe :/

przez arrivistE 08 lut 2016, 01:38
jaktobylo napisał(a):arrivistE, a kiedy te objawy się u ciebie zaczęły? i czy jest z tym coraz gorzej? psychiatra stwierdził schizofrenie czy nie?#

kiedy przestalem sie odurzac :pirate: pewnie mam manie przesladowcza i czesto mi to ciezko rozroznic, ale zawsze byla taka zasada, ze im bardziej sie czyms zajmujesz/wychodzisz tym rzadziej slyszysz omamy
raczej nie jest z tym coraz gorzej, zalezy czy siedze 4 miesiace w domu, wtedy tak, ale jesli zyje, to znikaja

przez wiejskifilozof 08 lut 2016, 10:12
Reynevan napisał(a):
detektywmonk napisał(a):Dołek psychiczny.

Niemożliwe! Dlaczego, detektywie?

Nie zawsze tryskam humorem,coś dopadło, ale dziś przechodzi.

przez asdfgh123 08 lut 2016, 11:25
Jak się dziś czuje? Jak zwykle obwiniam się o sytuację, w której rok temu popsułem sobie życie i wyobrażam sobie jaki szczęśliwy byłbym teraz, gdybym wtedy lepiej postąpił.

przez alu 08 lut 2016, 13:00
Fatalnie :( Cała noc nieprzespana, ciągłe mdłości :cry:
alu

przez misty-eyed 08 lut 2016, 14:04
alu, ja wprawdzie spałam, ale tylko 3 godz., nie czuję się najlepiej również...
Problemy ze spaniem narastają...
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

przez Expresia 08 lut 2016, 15:51
Ostatnie dwa dni są delikatnie lepsze niż poprzednie. Ustalam sobie małe cele i nie czuję się tak bezwartościowa jak zawsze. Ponownie pojawia się głód wiedzy, chęć czytania. Bardzo szybko się męczę. Analizuje moje emocje, dochodzę do ciekawych wniosków, myślę i staram się czuć, nie uciekać. Czasem pojawia się napięcie, najczęściej kiedy siedzę bezczynnie. Wniosek: aktywizować się w miarę możliwości.
"Miejsce na cytat głęboki jak moja depresja" - Pałlo Koala

przez Druid 08 lut 2016, 15:53
alu napisał(a):Fatalnie :( Cała noc nieprzespana, ciągłe mdłości :cry:
okropnie, wolałabym zwymiotować niż męczyć się z mdłościami
Druid

Sortuj wg