Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez alu 04 lut 2016, 15:23
Po wczorajszym ataku paniki czuję się jak zbite dziecko, jak kompletny przegryw, jak piece of shit :(((
alu

przez Morphine90 04 lut 2016, 15:30
alu napisał(a):Po wczorajszym ataku paniki czuję się jak zbite dziecko, jak kompletny przegryw, jak piece of shit :(((

Nieważne ile razy się potykasz, tylko ile razy się podnosisz - może to i jest taka tania psychologia, ale nie odbiera jej to waloru prawdy.
Przecież nie chodzi o to, żeby tych ataków paniki nie mieć wcale, bo na to wpływu nie mamy, ale żeby sobie z nimi dawać radę - raz lepiej raz gorzej - ale ważne, że stajesz do walki.

przez alu 04 lut 2016, 15:32
Morphine90, dzięki! Jak zwykle jesteś tu dla mnie głosem rozsądku :) Też staram się nie tracić perspektywy, dobra, wszystko trwało z 1,5h a to jest nic w perspektywie całego dnia, no nie? Najgorsze, że dziś siedzę i to analizuję i czekam czekam czekam az to wróci, ble :(
alu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Morphine90 04 lut 2016, 15:36
alu napisał(a):Morphine90, dzięki! Jak zwykle jesteś tu dla mnie głosem rozsądku :) Też staram się nie tracić perspektywy, dobra, wszystko trwało z 1,5h a to jest nic w perspektywie całego dnia, no nie? Najgorsze, że dziś siedzę i to analizuję i czekam czekam czekam az to wróci, ble :(

O, kolejna "mądrość" mi się nasunęła:
Trudno jest iść prosto i nie wpadać na przeszkody, kiedy zamiast patrzeć przed siebie ciągle oglądasz się do tyłu.
8)
Eh, ta pop-psychologia ;)

przez alu 04 lut 2016, 15:40
Morphine90, dajesz! 8) Dostaniesz rangę Paulo Coelho mądrości psychologicznych! :mrgreen:
alu

przez Morphine90 04 lut 2016, 15:42
alu napisał(a):Morphine90, dajesz! 8) Dostaniesz rangę Paulo Coelho mądrości psychologicznych! :mrgreen:

Chcę!!!

Obrazek

przez TylerDurden23 04 lut 2016, 17:04
MASAKRA ! Wrocilem na studia, szukalem pracy wszystko spoko, spoko- ani depresji, nerwicy i leku nie widu, nie slychu od bardzo dawna tak dobrze sie nie czulem ! az do kiedy nie przetestowalem splementu ktory mial mi pomoc na silowni i obnizyc kortyzol. Wyszlko rozjebal tak, ze z dnia na dzien jest coraz gorzej. Juz sie boje wychodzic z domu DP i DD na maxa dopiero w lozku jest OK. Najgorzej jest w nocy. Ale sobie kurw bidy narobilem a 18 lutego juz na uczelnie ! Nie wiem co robic ? ;((

przez rabbithearted 04 lut 2016, 17:04
Morphine90, jakoś zawsze mnie podnoszą na duchu Twoje wpisy.

Czuję, że mam dość czytania na ten legendarny egzamin, ale muszę jeszcze wysilić się przez te ostatnie parę godzin!

przez chojrakowa 04 lut 2016, 17:40
Jedzenie-rzyganie-seks-ćpanie-fura-chlanie-jedzenie-rzyganie-seks-ćpanie-fura-chlanie. Over and over again.
Codziennie zasypiam do pracy, codziennie któryś sposób ze schematu odpala, zwykle combo, codziennie się zastanawiam ile jeszcze zniosę.
Mercedes rozje bany, nie sprostał oczekiwaniom walniętej strony mojego Ja. Szanse że się tym wreszcie rozpier dole rosną. Co ma być to będzie, nie?
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez Stracona100 04 lut 2016, 17:46
Nie jest dobrze - pojawił się koszmarny piszczący dźwięk w uszach :silence:
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

przez Pawelt 04 lut 2016, 18:24
Jak śmieć..... Nerwica z depresją dały o sobie znać dzisiaj w nocy. Brak mi sił. No nic muszę to przeczekać....
X_x

przez Malarz cieni 04 lut 2016, 18:36
Czuję wielką ulgę po ciężkiej jeździe autobusem. Klecha z gimnazjalistami będę się smażyć w piekle. :lol: :mrgreen: :yeah:
Wcześniej: Ramanujan, Robinho

przez warrior11 04 lut 2016, 18:39
Malarz cieni, czemu będą smażyć się w piekle? :mrgreen:
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

przez Malarz cieni 04 lut 2016, 18:41
warrior11, bo zachowywali się jak idioci. Jeszcze dzieciaczkom można wybaczyć, ale wielebnego już nie.
Wcześniej: Ramanujan, Robinho

Sortuj wg