Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez chojrakowa 01 lut 2016, 16:30
O rany ale mam ostatnio ciężki czas... Do tego stopnia, że nawet odpuściłam stękanie tu, a to zawsze źle wróży :roll:

No ale ale. Dzisiaj chyba ostrożnie mogę powiedzieć, że jest "jakoś". Jestem zmęczona, boli mnie głowa i szczęki ale i jakiś taki spokój mam w sobie. Że mogę usiąść i posiedzieć i nie mam wrażenia że zaraz zwariuję albo się rozpłaczę.
Albo napięcie opadło, albo serio jestem zmęczona. Może to ta chwilowa poprawa przed śmiercią ;) albo psychoaktywny miks, który sobie zapodawałam przez weekend mną tak targnął.
Szału nie ma, ale tragedii też nie i jak na razie mnie to satysfakcjonuje. Oby do 17, do nory, i nie planuje wykonywać żadnych zbędnych ruchów.
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez Kontrast 01 lut 2016, 16:41
Ja tez jakos tako srako. Mam brajny zapy (czy jakos tam) i czasami wkrecam lebek a mozg to tego punktu dolatuje za 10 sekund, takie opoznienie, ciekawe jak by bylo z orgazmem czy tez by byla taka wsteczna. Do tego mam humor na skraju czegos czego nie moge zidentyfikować a jak nie umiesz identyfikować emocji to jest zle, zle, zle. Nawet jak nie jest zle, to pewno jak wyjdziesz z domu przejedzie cie pociag na pasach i zgwalca cie zbiorowo cyganie z ejds. Z pozytywnych aspektow to to, ze dosyc dobrze mi sie pisze co jest niezwykle dosyc. Mam tez pelen repertuar uczuc wiec mozna cos czytac i sie wzruszuc, moze mi sie zrobic smutno jak mnie uprowadza lub potwornie zle zle zle jak dziewczyna mnie rzuci.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez alu 01 lut 2016, 17:18
Wkurza mnie to, że w radiu tak straszą grypą!! Nienawidzę chorób! :why:
alu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kotek em 01 lut 2016, 17:58
Ale jestem wkurwiona...jebnę sobie zaraz :evil: :evil: :evil:
Obrazek

przez zielony95 02 lut 2016, 16:19
W miarę ok.

przez Morphine90 02 lut 2016, 17:52
Zrobiłam dzisiaj masę rzeczy i padam na pysk ze zmęczenia, ale to takie pozytywne zmęczenie. Gulasz nad którym tyle się naprzeklinałam wyszedł bardzo dobry, materiałów do pisania przybywa, trening odhaczony - jestem do przodu. Jeszcze tylko muszę zmobilizować energię na szwedzki, uff...
A jutro terapia. Trochę ciekawych obserwacji poczyniłam przez ten tydzień, wreszcie wiem, skąd się biorą te napięcia i cała masa psychosomatycznych pierdół - niezbyt wierzyłam w ideę dziennika nerwów, ale bez tego w życiu bym nie doszła do przyczyn tych stanów. Trochę przeraziła mnie ilość procesów myślowych jakie przebiegają podświadomie i przez to wymykają się jakiejkolwiek mojej ingerencji, tzn. wymykały się, bo je wreszcie wywlokłam na powierzchnię :roll: Czuję się jak odkrywca mechanizmów rządzących światem czasem...
Fear is the hand
that pulls your strings

przez cheiloskopia 02 lut 2016, 17:54
Morphine90 napisał(a):Zrobiłam dzisiaj masę rzeczy i padam na pysk ze zmęczenia

Mam tak samo - tylko z jedną różnicą: ja nie zrobiłam dzisiaj kompletnie nic pożytecznego...

przez Expresia 02 lut 2016, 18:03
Rano czułam się całkiem dobrze, ale mi przeszło. Zmuszam się do wszystkich czynności, jednak wydaje mi się, że mam odrobinę więcej siły. Zastanawiałam się dzisiaj, na ile moja bezradność jest wyuczona, a na ile wynika z choroby. Czuję się trochę samotna. Wciąż nie ma mnie w szkole. Boję się wieczorów, bo przychodzą złe myśli. Już jutro terapia, czekam, czekam i czekam, sama nie wiem na co konkretnie. Może żeby ktoś mną potrząsnął. Zaczynam być znów głodna wiedzy, to dobry objaw, szkoda tylko że nie tej szkolnej. Jeszcze nie jestem gotowa wrócić do "żywych". Chciałam dziś napisać posta na bloga, ale mi nie szło. Poczekam jeszcze. Cierpliwości. Krok po kroku.
"Miejsce na cytat głęboki jak moja depresja" - Pałlo Koala

przez kryty_k 02 lut 2016, 18:48
Czuję się jak chorągiewka na wietrze
Zmiana oznacza życie. Kiedy się nie zmieniasz, znaczy, że nie żyjesz.

przez alu 02 lut 2016, 19:00
do doopy :(
Jeszcze mąż chory i został dziś w domu. W pewnym momencie powiedział mi, ze jeśli ja tak spędzam całe dnie to on się nie dziwi, ze ja się wiecznie źle czuję :pirate:
alu

przez Druid 02 lut 2016, 19:25
lżej i spokojniej po rozmowie z terapeutką, jakby mi serducho wróciło
boję się, że zgaśnie
edycja: prawie się zachwyciłam chmurami skąpanymi w odcieniach złota i różu
Druid

przez acherontia-styx 02 lut 2016, 19:37
zmęczona :zzz:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

przez Steviear 02 lut 2016, 23:39
jestem bardzo zmeczona a jeszcze nauka czeka na mnie. jeszcze jest szansa na pare dni wolnego. jak mi sie tylko uda na jutro nauczyc, na pojutrze zrobic i tez calego semestru sie nauczyc. bardzo bym chciala te wolne dni. móc wrocic do domu.. odpoczac. na te chwile jest mi smutno ze te dni tak okropnie wygladaja.

przez tahela 03 lut 2016, 00:10
lękowo średnio,
wczoraj czwórka znajomych była u mnie, zrobiłam ciasto - murzynka z polewa i lukrem, koleżanka jeszcze małą Zosię przyprowadziła, dziecko zjadło 4 cukierki i poszło oglądać piosenki Fasolek na you tubie ;) ,
mieliśmy kupę cukierków, orzeszków w czekoladzie, galaretek takich w papierkach w cukrze,rafaello itd.,
a my po prostu pięciu dorosłych ludzi rzuciliśmy się na te cukierki gorzej niż dzieci, po prostu objedliśmy się na maksa, jak teraz o tym myślę to aż mi głupio :hide:,
ale fajnie było w sumie :great:
no i kawa , herbata i tak parę godzin :lol: :yeah:
Ostatnio edytowano 03 lut 2016, 00:14 przez tahela, łącznie edytowano 2 razy
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Sortuj wg