Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Bertha 30 sty 2016, 21:41
alu napisał(a):U mnie dziś fajnie - całodzienna wycieczka w góry :) Nie czułam się najlepiej, ale trudno. Ważne, ze pojechaliśmy :)

Ja na początku przeczytałam "codzienna wycieczka w góry" i sobie pomyślałam, że może to jakaś przenośnia, że "w góry", to znaczy ku lepszemu nastrojowi, lepszemu samopoczuciu.

przez alu 30 sty 2016, 21:43
Bertha, w góry Tatry, o :)
alu

przez Kontrast 30 sty 2016, 21:48
Jakos tak refleksyjnie labinarnie jak wodorost, ale nie moski czy rzeczny tylko akwariowy.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bedzielepiej 30 sty 2016, 23:23
MARCIN8888 napisał(a):nie chcem nikogo zarażać negatywna energią ale ja sie czuje strasznie mam nasilenie lęków po asertinie 50 przestałem już brać ten lek nie biore go 5 dzien a lęki się nie zmniejszył jestem załamany bo czuje sie jak bym cofną sie w czasie bo ok roku temu miałem leki o podobnym nasileniu boje sie ze cała ta praca z tego czasu poszła na marne jestem załamany i wściekły na ten beznadziejny lek

jak nie działa to powiedz lekarzowi, na moje lęki też ten lek nie działał
a jak rok temu się tak źle czułeś o tej samej porze to nie przyszło Ci na myśl że może to na tle pogody, jakieś zbliżające się przesilenie wiosenne? Styczeń to kijowy miesiąc, zwłaszcza jak jest zimno, ciemno i ciągle leje deszcz

przez Siddhi 31 sty 2016, 12:47
Czuję się nieźle, spałem dziś krótko, ale odpocząłem. Tylko stresują mnie (m.in... bo nie tylko.. .) ataki ze strony ojca, czuję się trochę jak w obozie pracy przymusowej, gość jest je*ty, zachowuje się jakby mi robił przesłuchania, a potem i tak wyzywa od najgorszych, czasem jest to kwestia nieodpowiednio wyartukułowanego słowa, zbyt gwałtownego wydychania powietrza z płuc. Relacje między nami wyglądają bardziej jak Pan i niewolnik. Ale dla niego to jest norma. :bezradny:
Miesiąc temu miał argument, że to co zarabiam to za mało, teraz kiedy zarobiłem 1,5razy tyle to argumentu już nie ma, teraz czepia się, że jestem nie dość (kur*a ^&^&* m*ć) rychliwy. No błagam. Jak można zarzucać komuś, że jest chory i zmęczony i mieć o to pretensje, i jeszcze opowiadać niewiarygodne bzdury na ten temat. Według jego wczorajszych słów :D ja nie przemieszczam się po domu, ja się zataczam jak pacjent z zaawansowaną białaczką. Mimo wszystko próbuję się jakoś przystosować i nie jest tak najgorzej.

To powyżej jest i tak bez znaczenia, to tylko szczegół na wielkim oceanie życia!! bauuauaua au au uab el el. May the 4s bee with Ya. Cześć.

przez Siddhi 31 sty 2016, 13:11
Btw. ostatnio mam niezłą zwyżkę nastroju. Oby to trwało.

przez MARCIN8888 31 sty 2016, 13:18
u mnie lepiej dzisiaj nie brałem żadnych leków i nie odczuwam tak silnych lęków jak w ostatnich dniach co mnie bardzo cieszy i dodaje wiary w że dojdę do siebie.Przez ostatnie 3 dni brałem alprox 0.25 dwa pierwsze dni brałem po 0.25 dziennie 3 dzien czyli wczoraj wziołem 0.50 więcej niż zezwolił mi lekarz wiem nie mądre ale miałem ciężki dzień .Ten lek pomaga wycisza jest po nim lepiej przez pierwsze godziny zamula.Wiem że musze przestać brać ten lek bo bardzo szybko uzależnia i łatwo stracic kontrolę miałem go brać tylko w czasie nasilenia lęków .Dzisiaj po 3 dniach brania alprox mam zawroty głowy i czuje sie zakręcony ale ogólnie jest lepiej najważniejsze że lęki są mniejsze.Pozdrawiam i zycze wszystkim samych spokojnych i radosnych dni :)

przez WinterTea 31 sty 2016, 13:40
MARCIN8888 napisał(a):Pozdrawiam i zycze wszystkim samych spokojnych i radosnych dni :)

Jak miło czytać takie życzenia nie tylko w święta Bożego Narodzenia. Super :)

A ja ostatnio czuję, że za dużo myślę. Mam nadzieję, że kiedy wrócę do pracy stanę się spokojniejsza. Oby tylko było w niej spokojnie... Chociaż i wrażeń mi trzeba... Także dzisiaj jestem znudzona rutyną. Siedzenie w domu nie sprzyja na dłuższą metę.
"Szczerość może nie da Ci zbyt wielu przyjaciół, ale na pewno da Ci tych właściwych"
(John Lennon)

przez alu 31 sty 2016, 14:09
WinterTea napisał(a):Siedzenie w domu nie sprzyja na dłuższą metę.

Zgadzam się! Mam to szczeście, że pracuje zdalnie i mogę sobie rozplanowywać dzień jak chcę i wstawać o której chcę, ale im wiecej siedzenia w domu tym wiecej chorych myślni i totalnego gnuśnienia
alu

przez WinterTea 31 sty 2016, 14:34
alu, Tak się dzieje. I raczej każdy, kto już zdążył nieco zarosnąć grzybem od siedzenia w domu to potwierdzi.
"Chcesz zwariować? Posiedź w domu przez jakiś tydzień, a efekty przyjdą same!"
"Szczerość może nie da Ci zbyt wielu przyjaciół, ale na pewno da Ci tych właściwych"
(John Lennon)

przez Steviear 31 sty 2016, 14:43
jak mi sie nie chce uczyc. jak mi sie nie chce tak żyć. w ciaglym biegu. wszystko na ostatnia chwile robiac. chce spokoju. chce odpoczac. chce wyjsc na zewnatrz nie majac wyrzutow sumienia. chce miec juz wszystko zaliczone i tydzien wolnego podczas ktorego bede tylko leżeć. chce nic nie robic i czuc sie z tym dobrze. chce robic tylko to na co mam ochote.

przez Kontrast 31 sty 2016, 14:55
Znudzenie i malo gornolotnie. Zrobilbym jakies bum hop czy co, nie wiem juz sam.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez Masturbow 31 sty 2016, 15:00
wyjątkowo nieprzyjemny stan między omdleniem, a derealizacją, przyjmę transfuzję z buraków asap
Masturbow

przez Druid 31 sty 2016, 15:04
zawroty głowy na zmianę z karaluszkowatością
Druid

Sortuj wg