Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Bluepb 28 sty 2016, 13:27
Wczoraj poszedłem spać o 21:00 bo myślałem, że wcześniej wstanę. Wstałem o 6:50 pamiętam jak spojrzałem na zegarek i tylko tyle bo przysnąłem do 10:00. Wstać jak zwykle nie chciało mi się. Ogólny brak motywacji do działania skąd to się we mnie bierze (przez to, że zadaje sobie w myślach to pytanie czuje się źle)?

przez Morphine90 28 sty 2016, 13:38
Reynevan napisał(a):
Morphine90 napisał(a): Zaczyna mi się przejaśniać w głowie, nareszcie. Wiem już skąd u mnie to ciągłe myślenie, że ktoś jest ze mnie niezadowolony i wkurzony, wiem kiedy mi się to wdrukowało.

Kiedy i dlaczego? Ciekawi mnie to. :smile:

W dzieciństwie mówiono mi, że mam być grzeczna, bo inaczej mojej mamie guz odrośnie :roll: Więc jak byłam niegrzeczna, to czułam, że przeze mnie jest z nią gorzej.
Lekko makabryczne, nie?

przez Reynevan 28 sty 2016, 13:40
Masakra, współczuję...
Mnie matka straszyła swoją śmiercią.
Reynevan

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Morphine90 28 sty 2016, 13:43
Reynevan napisał(a):Masakra, współczuję...
Mnie matka straszyła swoją śmiercią.

No to czujesz o co chodzi.
A teraz przyszedł czas żeby wreszcie się tego pozbyć, bo to była g* prawda wtedy i jest g* prawda teraz (teraz już nie ma komu co rosnąć generalnie :roll: )

przez Bluepb 28 sty 2016, 16:12
Moja Mama jest katolikiem nawet aktywnym i co w przesądy wierzy, a ja nie potrafię tego pojąć swoim umysłem... 8)
Sertralina 200mg
Polecam farmakoterapie! :!:

przez Śmiercionauta 28 sty 2016, 16:27
Dobijcie mnie :evil:
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

przez insadness 28 sty 2016, 16:34
A mi sie dzisiaj snilo, ze wygrywam z kazdym wyscig w bieganiu dlugodystansowym i rano obudzilam sie jakas taka bardziej swieza. Na szczescie koszmary mnie ostatnio nie mecza i nie snia mi sie byli znajomi, ze sa na mnie zli czy ze juz nie chca mnie znac. Jakos tak mi pogodniej dzisiaj, mimo ze pogoda nie dopisuje... :?:

To, co jest pewne i wiem juz jakos teraz po tych najgorszych z mozliwych czasach (jakos mam nadzieje) to to, ze musimy sie dzielnie trzymac. Wspierac sie wzajemnie :idea: Wysylam pozytywne mysli, bo dzisiaj nawet takie mi sie pojawiaja, zamglone, ale jednak :o

przez Stracona100 28 sty 2016, 16:44
Trochę lepiej, ale i tak gówniano. Czy to się kiedyś skończy :why:
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

przez zielony95 28 sty 2016, 17:12
Bluepb napisał(a):Wczoraj poszedłem spać o 21:00 bo myślałem, że wcześniej wstanę. Wstałem o 6:50 pamiętam jak spojrzałem na zegarek i tylko tyle bo przysnąłem do 10:00. Wstać jak zwykle nie chciało mi się. Ogólny brak motywacji do działania skąd to się we mnie bierze (przez to, że zadaje sobie w myślach to pytanie czuje się źle)?

Mam podobnie. Może po prostu brak Ci celu i nie ma po co wstawać? Ja potrafie spać do 14 , albo i dłużej jeśli nie mam nic konkretnego zaplanowanego do zrobienia.

przez Marcin2013 28 sty 2016, 17:14
tak sobie ani zle ani dobrze

przez zielony95 28 sty 2016, 17:47
Głowa mnie trochę boli i ogólnie jakiś padnięty jestem mimo że dzisiaj wiele nie robiłem. A tak ogólnie to OK.

przez Reynevan 28 sty 2016, 17:57
Morphine90 napisał(a):A teraz przyszedł czas żeby wreszcie się tego pozbyć, bo to była g* prawda wtedy i jest g* prawda teraz (teraz już nie ma komu co rosnąć generalnie :roll: )

No właśnie ta różnica polega na tym, że moja matka miała i chyba ma się dobrze, a nie przypominam sobie jej problemów z sercem, mimo że najczęściej straszyła mnie zawałem.
Mam nadzieję, że u Ciebie będzie coraz lepiej, Morphine.
Reynevan

przez ajsza5555 28 sty 2016, 18:04
U mnie w sumie nie najgorzej. Choruję od ok 25 lat, początki były okropne. Teraz jestem zdjagnozowana i dzięki lekom i mojej intuicji jakoś uniknęłam depresji tej zimy. A to duży sukces, jednak od tego nie da się uwolnić, można tylko przy dużym szczęściu zminimalizować ból a to już dużo,

przez Aluś 28 sty 2016, 19:02
Czuje się okropnie boli mnie brzuch głowa mam mega depresje napięcie i lęki.... :cry:
Obrazek

Chciałem zmienić świat. Doszedłem jed­nak do wnios­ku, że mogę je­dynie zmienić siebie

Sortuj wg