Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez alu 27 sty 2016, 20:22
Błędne koło nic nie robienia. Nie chce mi się siedzieć w domu jak jakis kołtun, ale zebrać się, ubrać, pomalować też mi się nie chce choć wiem, że poczułabym się wtedy lepiej. I dawaj od początku :pirate:
alu

przez Bertha 27 sty 2016, 20:44
alu napisał(a):Błędne koło nic nie robienia. Nie chce mi się siedzieć w domu jak jakis kołtun, ale zebrać się, ubrać, pomalować też mi się nie chce choć wiem, że poczułabym się wtedy lepiej. I dawaj od początku :pirate:

Wkurzająca jest ta pieprzona deprecha. U mnie dochodzi do depresji ciągłe niewyspanie, które mnie dodatkowo spowalnia i zniechęca do wszelkiego działania. I taki stan trwa u mnie od ponad 13 lat. To za długo trwa. Gdybym chorowała przewlekle nawet na nerki, to pomimo dializ mogłabym nie przeżyć 13 lat, a że choruje na depresję to se wegetuje i jakoś uparcie nie odchodzę na tamten świat.

przez Expresia 27 sty 2016, 21:10
Jest bardzo źle. Cały dzień w łóżku. Agresja wobec siebie. Objadanie. Myśli o skrzywdzeniu siebie nie dają spokoju. Terapeutka wspomina o szpitalu. Nie wiem co myśleć, nie wiem co robić. Czuję się taka zagubiona. Boję się bardzo tego świata.
"Miejsce na cytat głęboki jak moja depresja" - Pałlo Koala

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez AnissemSirch 27 sty 2016, 23:42
La la la choojowo.
Prawdziwy facet sprawia, że masz mokre majtki, a nie oczy.

przez nvm 28 sty 2016, 01:18
Nie lubię tego. Bardzo nie lubię, gdy ktoś zupełnie bez powodu, nagle, ni stąd, ni zowąd zaczyna zachowywać się wobec mnie agresywnie. Jest spokój i wszystko jest dobrze fajnie, a tu nagle, w ciągu jednego ułamka sekundy, zupełnie z zaskoczenia BUM!!!! Jest agresja. Nie lubię tego. Bardzo, ale to bardzo.
Wieczne odpoczywanie racz mi dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mi świeci.
Niech odpoczywam w pokoju wiecznym. Amen.
nvm

przez misty-eyed 28 sty 2016, 06:46
Kolejna nieprzespana noc. Martwię się, by to nie spowodowało powrotu lęków...
O 9 "dyżur" z Wnuczkiem się zaczyna, może choć na trochę zasnę??
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

przez ma_kowalewicz 28 sty 2016, 07:19
Niespecjalnie. Dziwnie. Melancholijnie. Hmm.... Nie czuję się tu cudownie. Bez celu, bez pomysłu na przyszłość i życie. ehh.. sama nie wiem co mam ze sobą zrobić.
Nie musisz udawać, że jesteś silny.
Nie musisz mówić, że wszystko jest dobrze.
Nie martw się tym, co pomyślą inni.
Jeśli musisz, płacz - to dobrze wypłakać łzy do końca!
Tylko wtedy wróci uśmiech.

przez kryty_k 28 sty 2016, 08:05
Znów nie mogłam znaleźć guzika, by włączyć automat każący mi wstać, ubrać się, jechać do pracy...
Jak już znalazłam, znów strach, panika już narasta. Coraz bardziej się boję.
Nie chcę tego dnia, a on już się rozpoczął :shock: w dodatku czas ucieka, a ja za nim nie nadążam. :cry:
Powoli przestaję rozumieć co się wokół mnie dzieje, dlaczego, po co, jaka jest, a może powinna być w tym moja rola...

przez Morphine90 28 sty 2016, 11:20
Po wczorajszej sesji coraz lepiej. Zaczyna mi się przejaśniać w głowie, nareszcie. Wiem już skąd u mnie to ciągłe myślenie, że ktoś jest ze mnie niezadowolony i wkurzony, wiem kiedy mi się to wdrukowało. Teraz pora to wymazać. To mi wiele ułatwi i w relacji z N. i z każdym potencjalnym szefem/szefową. Sama identyfikacja tego paskudnego zjawiska przyniosła ulgę.
Od rana spory napęd, robię zadania na szwedzki, potem trochę posprzątam i siądę do robienia tacki na chleb i owoce (wreszcie mam głowę do decu). To że za oknem jest tak paskudnie ciemno tylko sprawia, że ciepłe mleko smakuje lepiej i kotek jest bardziej ciepły i puszysty :smile:
Fear is the hand
that pulls your strings

przez alu 28 sty 2016, 12:41
Kolejny dzień z rzędy obudziłam się o 11:00 :pirate: Ciekawe jak mam się ze wszystkim wyrobić, skoro już pół dnia za mną :hide:
alu

przez Śmiercionauta 28 sty 2016, 12:50
alu, przełożyć cześć spraw na dzień następny. ;)
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

przez alu 28 sty 2016, 12:53
Śmiercionauta, codziennie tak robię :lol: sęk w tym, że kończy się miesiąc, czas raportować wykonane zadania, a ja znów mistrzyni ostatniej prostej będę wszystko robić na ostatnią chwilę ;]
alu

przez Reynevan 28 sty 2016, 12:57
Morphine90 napisał(a): Zaczyna mi się przejaśniać w głowie, nareszcie. Wiem już skąd u mnie to ciągłe myślenie, że ktoś jest ze mnie niezadowolony i wkurzony, wiem kiedy mi się to wdrukowało.

Kiedy i dlaczego? Ciekawi mnie to. :smile:
Reynevan

przez bedzielepiej 28 sty 2016, 13:22
Tyle mysli w głowie i nie wiem co z tym robić... :(

Sortuj wg