Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Morphine90 22 sty 2016, 11:30
Ubrałam się, wstawiłam pranie, wypiłam herbatę, poużerałam się z chamskim sklepem internetowym, który usiłuje mi wmówić, że obsłużył mnie dobrze i... nie mam już żadnych planów co zrobić dalej z tym dniem. Skończył mi się napęd. I tak jest codziennie. Mam tak cholernie dosyć. Kiedyś wieczory przynosiły ulgę, ale teraz nie ma godziny, w której czułabym się mniej nieprzydatna i bardziej przystosowana. Na myśl o każdej możliwej rzeczy do robienia czuję znużenie, nic nie sprawia mi radości, nic nie jest w stanie przykuć mojej uwagi. No nic po prostu. Tylko te myśli: jesteś do niczego, czemu nie jesteś jak inni, trzeba było zrobić wtedy to, nic się nie zmieni... I tak non stop.
N. dostał w robocie umowę na czas nieokreślony i 80% podwyżki. Dzięki temu nie umrzemy z głodu. Jupi :-|
Fear is the hand
that pulls your strings

przez chojrakowa 22 sty 2016, 11:46
Morphine uszy do góry! Nie masz sil teraz, poczekaj. Masz czas. Zrób cos co zawsze chociaż troche poprawia ci samopoczucie, na pewno masz cos takiego. Jestes bardzo wartościową osoba, wiemy o tym obie, no może tyw to nieco mniej wierzysz niż ja ;)
Masz prawo mieć gorszy dzień, miesiąc ile trzeba. Będzie lepiej i to się liczy tylko zrób cos dla siebie. Sciskam mocno!!
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez Stracona100 22 sty 2016, 12:21
Morphine90 napisał(a):Ubrałam się, wstawiłam pranie, wypiłam herbatę, poużerałam się z chamskim sklepem ........ nie mam już żadnych planów co zrobić dalej z tym dniem. Skończył mi się napęd. I tak jest codziennie. Mam tak cholernie dosyć. Kiedyś wieczory przynosiły ulgę, ale teraz nie ma godziny, w której czułabym się mniej nieprzydatna i bardziej przystosowana. Na myśl o każdej możliwej rzeczy do robienia czuję znużenie, nic nie sprawia mi radości, nic nie jest w stanie przykuć mojej uwagi. No nic po prostu. Tylko te myśli: jesteś do niczego, czemu nie jesteś jak inni, trzeba było zrobić wtedy to, nic się nie zmieni... I tak non stop........

Jesus, jakiś pisała o mnie!
Jakie to wszystko podobne, beznadziejnie typowe, schematyczne i powtarzalne......koszmar

Trafiłam wreszcie na dobrą książkę opisującą depresję - teraz wiem, co mi jest, znam przyczyny i metody leczenia i co? wcale nie czuję się od tego lepiej. Potwierdziły się wszystkie moje podejrzenia i obawy - do dupy to wszystko. Nie chcę być kaleką do końca życia, nie umiem znieść pobłażliwych i współczujących spojrzeń i tekstów.
Chcę być zdrowa i silna :why: ...............jak kiedyś!!! :why:

Właśnie rozbolała mnie głowa :evil:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez cdn. 22 sty 2016, 16:09
Jest mi smutno. Mam dosyć ludzi. Najchętniej cały dzień leżałabym plackiem na łóżku bez oceniania mnie przez innych.

Nie potrafię sobie poradzić z samooceną. Mam wrażenie, że urodziłam się osobą nie tą co trzeba. Albo zwalam całą winę na rodziców, ludzi, albo na siebie.

Mam ochotę wyłączyć mój mózg. Skazać go na banicję za bezproduktywne myśli.

przez Expresia 22 sty 2016, 21:36
Czuję pustkę i wszechogarniający lęk. Nie potrafię doszukać się jego źródła, co bardzo mnie frustruje. Staram się uśmiechać, nie leżeć tyle w łóżku, robić małe kroki do przodu. Jestem raczej przygnębiona, wydaje mi się, że wszystko mnie przytłacza. Bardzo chciałabym poczuć choć drobną iskrę czystej, beztroskiej radości.

przez Pawelt 22 sty 2016, 21:53
Po 2 tygodniach spokoju dzisiaj kiepawo :/ Ale walczę i choćby skały srały po pracy strzelę piwko i odpalę parę czołgów w WOT'a :P
X_x

przez alu 22 sty 2016, 21:57
Pawelt napisał(a):odpalę parę czołgów w WOT'a :P

o Boże, mój mąż ciągle w to gra :P

U mnie do południa OK, potem po obiedzie fala mdłości, która mnie trzyma :(
alu

przez Pawelt 22 sty 2016, 22:08
alu, to wciąga :D Żonka już mnie nie lubi bo siedzę po nocach jak spać nie mogę :D
X_x

przez WinterTea 22 sty 2016, 22:10
Jestem pobudzona i przygnębiona jednocześnie. Objadam się na siłę, bo z tego okropnego pobudzenia nie mam apetytu, a czuję, że muszę się napchać jedzeniem, tylko przeszkadza mi napięcie.
W tej chwili mogłabym gadać z ludźmi, pracować, działać, żyć w tzw. trybie robota, bo spać też mi sie nie chce. Do tego mam straszliwy natłok myśli. Co za dzień...
"Szczerość może nie da Ci zbyt wielu przyjaciół, ale na pewno da Ci tych właściwych"
(John Lennon)

przez kryty_k 22 sty 2016, 22:13
Czuję się bardzo samotnie. Choć wokół ludzie. We mnie ból i strach. Nie potrafię się odnaleźć. Rozmowa z innymi, uśmiech - to gra. Jakbym nie należała do tego świata, jakbym była nie na swoim miejscu, jakbym była nie pasującym puzzlem.

przez Steviear 22 sty 2016, 22:38
brak mi slow na to wszystko juz.

przez na_leśnik 22 sty 2016, 22:42
Psychiczna padlina dziś.
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

przez cdn. 22 sty 2016, 22:47
Już się czuję lepiej. I mam zamiar tej energii nie tracić. Wróciłam z siłowni. Ruch - polecam.

przez chojrakowa 23 sty 2016, 04:00
alu, jak samopoczucie? Przeszło?
WinterTea, mix pobudzenia i przygnębienia też mi swego czasu towarzyszył i źle wspominam ten czas :roll: Trzymaj się!
Trzymajcie się robaczki, jakoś damy radę.
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

Sortuj wg