Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez alu 20 sty 2016, 13:22
ojojoj, ciężki poranek, mdli mnie, żołądek zaciśnięty, ugryzłam kawałek chleba i oblały mnie poty, wszystko podjechało :( Panika level hard :cry:
alu

przez Morphine90 20 sty 2016, 13:27
alu napisał(a):ojojoj, ciężki poranek, mdli mnie, żołądek zaciśnięty, ugryzłam kawałek chleba i oblały mnie poty, wszystko podjechało :( Panika level hard :cry:

Twoje ostatnie posty były bardzo pozytywne, więc nie daj się zwieść dzisiejszym negatywnym uczuciom - panujesz nad tymi lękami, trzymasz je w ryzach. Potrzebujesz tylko dzisiaj po prostu dłuższej chwili, żeby je ogarnąć. Ale ogarniesz.

przez chojrakowa 20 sty 2016, 15:57
Czuję ogromną nienawiść do samej siebie. I mam przeokropną ochotę zrobić sobie jakąś krzywdę w ramach kary. Jestem aż wściekła;/
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez uchodźcazpolski 20 sty 2016, 20:15
Spocony, wkurwiony, czuję jak mnie ludzie oceniają, zwłaszcza ci których nie znam i nigdy nie widziałem. To na teraz.

przez WinterTea 20 sty 2016, 20:20
Od wczoraj się czuję beznadziejnie. Wszystko mi się sypie. Martwię się, bo moje stanowisko pracy wisi w tej chwili na włosku. Tworzą się konflikty, a mnie już powoli rozsadza złość. Chodzę przemęczona i czuję się jak zombie.
Jednak najbardziej niepokoi mnie sytuacja w pracy, bo zmęczenie tak czy siak przejdzie... Mam zatargi z pewnymi osobami i tęsknię za chwilami, kiedy było beztrosko.
"Szczerość może nie da Ci zbyt wielu przyjaciół, ale na pewno da Ci tych właściwych"
(John Lennon)

przez Marcin2013 20 sty 2016, 20:33
nie za dobrze

przez seway1996 20 sty 2016, 22:36
Bardzo zle. Zostałem sam,ja i moja psycha.Usunąłem już nawet facebook'a. bo mnie denerwował.

przez julusia 20 sty 2016, 22:38
tak się czuję, że nie wiem czy nie wyląduję w szpitalu :why:
Wenlafaksyna 187,5 mg
Mirtazapina 30 mg
Olanzapina 15 mg
doraźnie: Hydroksyzyna, Chlorprothixen

przez tiptip 21 sty 2016, 01:29
Zawiązałem sobie kotwicę wokół nogi i wskoczyłem do wody. Ciekawe jak długo oddech można wstrzymywać.
tiptip

przez ma_kowalewicz 21 sty 2016, 08:07
W lekkiej panice, bo za oknem kupa śniegu napadała na podlasiu a ja muszę jechać dziś samochodem przez mniej więcej + - godzinę by dojechać na rezonans magnetyczny do innego miasta :uklon:
Nie musisz udawać, że jesteś silny.
Nie musisz mówić, że wszystko jest dobrze.
Nie martw się tym, co pomyślą inni.
Jeśli musisz, płacz - to dobrze wypłakać łzy do końca!
Tylko wtedy wróci uśmiech.

przez Artemizja 21 sty 2016, 08:42
Marnie. Zero energii, zrezygnowanie, jakieś dziwne przygnębienie i zniechęcenie. Jeszcze w dodatku robię się chora. Zawsze zimą mam mega zły nastrój. Nienawidzę zimy...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Steviear 21 sty 2016, 10:47
jestem strasznie zmeczona. codziennie mam to samo. cally dzien na uczelni. wracam to musze pracowac i noc pelna pracy i wstawanie potem ciezkie...a i tak nie zdazylam zrobic tego co powinnam zrobic.za duzo biore na siebie. proboje 200% wyrobic. kolejne dni beda jeszcze gorsze. to nie poprawia mi nastroju. snią mi sie te projekty na studia. budze sie kilka razy w nocy przez to. a to przeciez przedsmak tego wszystkiego. czuje sie bezsilna wobec tego wszystkiego. bardzo brakuje mi czasu w ktorym moglabym po prostu spać.

przez Morphine90 21 sty 2016, 11:10
Steviear napisał(a):jestem strasznie zmeczona. codziennie mam to samo. cally dzien na uczelni. wracam to musze pracowac i noc pelna pracy i wstawanie potem ciezkie...a i tak nie zdazylam zrobic tego co powinnam zrobic.za duzo biore na siebie. proboje 200% wyrobic. kolejne dni beda jeszcze gorsze. to nie poprawia mi nastroju. snią mi sie te projekty na studia. budze sie kilka razy w nocy przez to. a to przeciez przedsmak tego wszystkiego. czuje sie bezsilna wobec tego wszystkiego. bardzo brakuje mi czasu w ktorym moglabym po prostu spać.

A jak z tym wynajęciem lokum? Coś się ruszyło czy nadal zła passa?

Nie wiem jak się dziś czuję. Lepiej niż wczoraj. Przynajmniej.
Wyszłam z siebie, stanęłam z boku, omiotłam się wzrokiem i zobaczyłam, że znowu rzucam się jak ryba wyciągnięta z wody. Kolejny raz tak samo. Daję się ponosić chorym schematom w głowie, słucham ślepo swojego wewnętrznego krytyka, zamiast krytycznie zweryfikować jego pitolenie.
Na dno ciemnego jeziora, w którym siedzę zaczęły docierać jakieś promienie światła - teraz chociaż widzę, gdzie góra a gdzie dół i dokąd mam płynąć.

przez jaktobylo 21 sty 2016, 13:29
Wszystko mnie boli, źle się czuję, z wielką chęcią położyłbym się do łóżka i po prostu zasnął, najlepiej na całą wieczność.Jestem słaby chory i zmęczony. Jakież to męskie cechy i pragnienia przejawiam, nie?Takie, które charakteryzują prawdziwego młodego samca alfa nieprawdaż? Po prostu żyć nie umierać. Do tego podejrzenia o schizofrenię.. Jakie podejrzenia, co ja będę się oszukiwał, to już chyba pieprzona diagnoza. Nic tylko skakać z radości marzenia się spełniają.
Niby f20..., wg psychiatry to wciąż jeszcze nic pewnego, na moje pytanie czy może być to schizofrenia prosta, powiedział, że możliwe :/

Sortuj wg