Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez cdn. 19 sty 2016, 02:20
smutno mi
pewne sfery życia są dla mnie w ogóle niedostępne

przez ma_kowalewicz 19 sty 2016, 07:54
Zła. Zła. Zła :evil:
Brak postanowił dziś postawić dom na nogi o 4.30 :evil:
Bo miał problem i trzeba było wszczynać awanturę, wrócił do domu o 1.30 nad ranem z imprezki, w stanie takim jak można się domyśleć. :evil:
I z wielkimi pretensjami, krzykiem.
Czuję się wręcz zajebiście! :silence: :time:
Nie musisz udawać, że jesteś silny.
Nie musisz mówić, że wszystko jest dobrze.
Nie martw się tym, co pomyślą inni.
Jeśli musisz, płacz - to dobrze wypłakać łzy do końca!
Tylko wtedy wróci uśmiech.

przez Duran84 19 sty 2016, 12:25
Czuję się trochę lepiej.
http://rockmaniak84.blogspot.com/ Pierwszy mój blog od dawna. O muzyce i nie tylko...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Stracona100 19 sty 2016, 13:35
Świeci słońce, może uda mi się zrobić coś pożytecznego...
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

przez tahela 19 sty 2016, 14:19
bólu gardła ciag dalszy czyli siedzenia przed kommpem ciag dalszy, gazeta pl, gwiezdne wrota, moja temperatura oscyluje w okolicach 34 do 35,5 czyli super i wszystko w porzadku u mnie tak mam jak jestem chora, dodatkowo cała jestem spocona i nudze sie strasznie i trafi mnie szlag psychiczny , wkurzona jestem na maksa tym chorowaniem :pirate: :szukam:
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Morphine90 19 sty 2016, 15:06
chojrakowa,
mój osobisty brat to taki stękająco-wzdychający typ. Wyciągnięcie z niego prawdy graniczy z cudem. Jak chcę coś wiedzieć o nim naprawdę, to muszę go upić - może wypróbuj tę metodę na Nim.

Nie przystosowuję się. Nieprzespana noc z nerwów, budziłam się spocona jak mysz, co chwilę patrząc na zegarek. Już po dwóch godzinach roboty ryczałam w kiblu, nie mogąc się pozbierać i chciałam po prostu wyjść bez słowa. Nie wiem czemu nie wyszłam. Po fajrancie cały kilometr do domu przebiegłam, bo chciałam być jak najszybciej w swojej bezpiecznej jaskini. I znowu się popłakałam. I wzięłam benzo, które czekam, aż zwali mnie z nóg, bo poszłam na całość - chcę po prostu być nieprzytomna, żeby nie myśleć, błagam, nie myśleć :cry:
I - myślałam, że to niemożliwe - w każdej twarzy sympatycznego pijaczka widzę mojego tatę - i to mnie już rozwala na tysiące kawałeczków. Nie wyrabiam tego, po prostu nie mogę tego udźwignąć.
Ledwie już widzę ekran zza łez.
Ja /cenzura/, ja naprawdę nie potrafię żyć, nie posiadłam tej umiejętności, albo ją utraciłam.
Dalej, dalej alprazolamie gadżeta, działaj!
Fear is the hand
that pulls your strings

przez chojrakowa 19 sty 2016, 15:28
Morphine, przytulam ciepło, nic więcej się chyba nie da :(
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez Kontrast 19 sty 2016, 15:47
Jakos tak lekowo ujowo.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez alu 19 sty 2016, 17:07
Morphine90, przykro czytać :( Myślisz, że dasz radę przetrwać ten trudny czas? Może z czasem samopoczucie w związku z nowym wyzwaniem trochę się poprawi? Nie wiem co radzić, choc ja jestem zwolenniczką trwania za wszelką cene - jesteś ambitna więc wiem, że dasz radę! Przytulam :*

chojrakowa, jak dziś u Ciebie?

Ja byłam na spotkaniu na Rynku (!) przeżyłam, nie orzygałam żadnej kamienicy choć w myślach robiłam to co chwilę, potem nawet zrobiłam zakupy. Dobra, wiem że pierdoły, ale jestem z siebie dumna!
alu

przez Zmierzchun 19 sty 2016, 17:11
Jestem przeziębiony ale z pracy był telefon więc zwolnienie odpada. Na dodatek pewnie będą pretensje, że jeszcze nie wklepałem grudnia. Ale zmienili mi etat z 0,8 na 0,55 więc nie było to wykonalne.
I really tried. I did my time

przez chojrakowa 19 sty 2016, 17:20
Alu, jaki galopujący progres gratuluje :)

U mnie rano chaos, potem ok i nagle pionowo w dół ze wszystkimi tego stanu bonusami. Obiad w kiblu, pól paczki petów mniej i czekam z niecierpliwością na koniec pracy żeby wsiąść w samochód, muzyka i gaz opór i jadę.
Az zadzwoniłam do terapeuty...
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez SrebrnaSowa 19 sty 2016, 18:38
I co z terminem ? Odnośnie terapii.

Mało oryginalnie... u mnie zjebanie.
INFP-T
4w5

Z każdym dniem , namiętniej całujesz swoją własną Noc...

Gustuję w tchnieniach myśli, o smaku niebieskich migdałów .

przez Morphine90 19 sty 2016, 19:05
Ja /cenzura/, mój "cudowny" szybki metabolizm" plus klecha po kolędzie, który musi dzwonić do każdych drzwi i po cudownym benzośnie :x Obudziłam się i płaczę znowu, od momentu, kiedy otworzyłam oczy. N. mówi, że jak takie złe warunki są w tej robocie to mam to rzucić - hehe, i zostać chyba etatową czekającą na Godota. Który to by było raz, szesnasty, kiedy coś w mojej pracy idzie nie tak?
Nie wiem, musiałabym chyba codziennie przed pójściem tam walnąć sobie DXM, żeby mój umysł nie dostał tam pierdolca z braku stymulacji. Żebym jeszcze mogła coś poczytać, zrobić pieprzoną jolkę, kiedy nikogo nie ma w sklepie, nie ma dostawy, ale nie - trzeba udawać, że się coś robi, nawet jak chodzę tylko w kółko po sklepie i zapieprzam na zaplecze po pojedyncze piwo, które "wyszło", bo to jest "czas pracodawcy" i ma na kamerze widzieć, że coś /cenzura/ robię. Przecież to jest torturowanie ludzi. Ja rozumiem, że laska, z którą tam jestem (taka "prawilna dziołcha") ze swoją percepcją świata czuje się zajęta, ale ja tylko szukam drogi ucieczki.
Jutro na 16.30 a ja się będę bić z myślami czy iść czy nie. Bo ostatecznie i tak nie mam żadnej umowy i robię teraz na czarno :roll: Pewnie by mi nawet nie dała tych 103 zł które już zarobiłam :roll:
Jestem jakąś totalną chodzącą porażką :cry:
Fear is the hand
that pulls your strings

przez Steviear 19 sty 2016, 20:28
Ogromna nerwica. Jutro mam oddać kolejny projekt który robię dzisiaj.. Ciągle tylko pracuję, nie mam czasu na nic dosłownie. A i tak idzie mi za wolno. Chciałabym cofnąć czas i zacząć robić wszystko wcześniej.. Dziś znów dostałam najwyższą ocenę z grupy ale to mnie nawet nie cieszy, bo to żadne osiągnięcie dla mnie. Mam wyższe ambicje, wciąż coraz wyższe. Powinnam już być milion kroków dalej a tkwię jeszcze gdzieś daleko. Nie mogłam znowu spać, tyle o tym wszystkim myślę. Chciałabym odpocząć. Po tym wszystkim, jeśli wszystko wyjdzie pozytywnie..

Sortuj wg