Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez WinterTea 13 sty 2016, 20:02
Czuję się zmęczona, a potrzebuję siły i zadowolenia... Poza tym od połowy lutego zaczynam pracę w nowym gronie ludzi, którzy znają się już parę miesięcy, a ja dojdę nowa, więc będzie trudno na początku, bo zapewne nikt nie będzie chciał ze mną rozmawiać. Sama więc wyjdę z inicjatywą... Takie to myśli na dziś, więc i nastrój z ich powodu nieco opadł. W dodatku już trzeci raz w ciągu dwóch tygodni kręci mi się w głowie.
"Szczerość może nie da Ci zbyt wielu przyjaciół, ale na pewno da Ci tych właściwych"
(John Lennon)

przez seway1996 13 sty 2016, 20:51
Trzy tygodnie doła,jeden dzień stabilności i znowu dół :why: :why: :why:

przez Ambivalentna 13 sty 2016, 21:04
Wyjątkowo spokojnie. Chyba znalazłam w końcu coś co mnie wycisza i uspokaja. I nie jest to nic autodestrukcyjnego. :smile:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez uchodźcazpolski 13 sty 2016, 21:45
Wkurw na całego przez pewne dziewczę :evil:

przez Masturbow 14 sty 2016, 05:40
zasadniczo doskwiera mi pierdolec z izolacji, ale na wyjście nie mam najmniejszej siły i chęci, i tu jest pies pogrzebany, drogie bravo jak to ugryźć:>
Masturbow

przez jetodik 14 sty 2016, 06:03
Masturbow, pozostaje rozmowa przez skajp czy telefon
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez Artemizja 14 sty 2016, 08:45
Kiepskawo.
Zima, trzeba było rano wstać do pracy i jeszcze perspektywa dziwnej atmosfery. Ech...nie napawa to optymizmem. Dlatego wolę nocne zmiany...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez chojrakowa 14 sty 2016, 09:55
Walnę sobie w łeb.
Ej, tak się stanie bo nie ma juz miłości dla mnie...
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez Adriana83 14 sty 2016, 13:08
:? :? Chora :( i co... teraz przy tym Mobemidzie nie mozna stosowac ani zadnych syropów na kaszel ;/ musze ratowac sie syropem z cebuli. :-| :why: :bezradny: :why: :bezradny: :why: :bezradny:

przez Siddhi 14 sty 2016, 13:14
(un)comfortably numb
INFJ/4w5

przez Steviear 14 sty 2016, 14:04
eh. mam tyle do zrobienia ze mam nerwice ze nie zdaze. nie moge usiedziec na miejscu tak sie denerwuje. dzis ostatni dzien na fluoksetynie... bo juz wiecej nie mam.. nie wiem czy bede normalnie funkcjonowac bez tego. strasznie sie boje konsekwencji tego.

przez Morphine90 14 sty 2016, 14:13
Steviear napisał(a):eh. mam tyle do zrobienia ze mam nerwice ze nie zdaze. nie moge usiedziec na miejscu tak sie denerwuje. dzis ostatni dzien na fluoksetynie... bo juz wiecej nie mam.. nie wiem czy bede normalnie funkcjonowac bez tego. strasznie sie boje konsekwencji tego.

Czemu nie masz więcej? Nagłe odstawienie nie tylko może pogłębić depresję, ale też wywoła dodatkowe objawy: koszmary senne, mdłości, rozdrażenienie etc. co w czasie sesji raczej Ci nie pomoże...

Mam migrenę, zaczęła się w nocy - niech to posłuży za cały opis mojego marnego stanu. Wzięłam cały arsenał leków (max ibuprofenu, max paracetamolu + iprazochrom, ergotamina już dawno nie działa więc ją odpuściłam) i oczywiście nie działa. Muszę pójść po receptę na tryptany, bo nic innego już nie przerywa napadów, ale są drogie jak jasna cholera. Szkoda gadać :cry:

przez insadness 14 sty 2016, 14:24
Dzisiaj czuje sie cholernie spiaca. Chyba pojde spac, to najlepiej mnie zabiera od myslenia...

Zastanawiam sie ile jeszcze wytrzymam...

Moja matka martwi sie o mnie, a ja nie mam po prostu na nic sily. Nawet wyjscie z domu jest juz niemozliwe. Takiej fazy depresji jeszcze nie przezywalam...

przez Zmierzchun 14 sty 2016, 14:51
Przygnębiony jestem, być może wiosną położę się do szpitala jak mi nie przejdą te kryzysy. Ciężko jest tak funkcjonować. A zwłaszcza pracować w takim stanie
I really tried. I did my time

Sortuj wg