Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez julusia 06 sty 2016, 19:14
Zadowolona, bo wolny dzień. Ale poza tym to raczej ujowo.
Wenlafaksyna 187,5 mg
Mirtazapina 30 mg
Olanzapina 15 mg
doraźnie: Hydroksyzyna, Chlorprothixen

przez koszykova 06 sty 2016, 19:42
chyba dobrze, bo... jutro praca :roll:
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

przez black swan 06 sty 2016, 22:16
carlosbueno napisał(a):
zalezna napisał(a):mojego kotka nie ma już prawie 10 dni. non stop wyje... :cry: :cry: :cry:
czas załatwić se nowego, jest tyle bezdomnych, choć może jeszcze wróci mi kiedyś kot po paru tygodniach wrócił no ale nie było wtedy takich mrozów.
Jak kiedyś miałam kota, to czasami wracał po 2 tygodniach. W sumie z tego co pamiętam, nawet zimą potrafił znikać na 2 tygodnie. Jakby miał siedzieć w domu, to umarłby pewnie z tęsknoty za wolnością. Nie ma sensu się zadręczać.

Czuję się strasznie pusto i obojętnie. Jakbym szła przez spalony las o zmroku na stracenie. Jakbym czekała w kolejce na swoją kulkę w łeb. Nawet wiatr nie wieje. A swąd spalenizny wisi w powietrzu. :-|
No risk - no fun, no pain - no gain.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kontrast 06 sty 2016, 22:25
black swan, ładnie napisane, tak namacalnie niekiedy to sie odczuwa.
Oczywiscie nie pisze o tesknocie do siersciucha;d ale ten las, kanapki cisza, podoba mi sie.

Czuje sie nijako. Caly dzien przesiedzialem w lozku, nie zdarza mi sie to, oprocz chwil na mocnym kacu. Obejrzałem serial, cos zjadlem, taki bezproduktywny dzien i w nim ja, tez bezproduktywny, nieprzydatny z brakiem dna na te czasy.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez black swan 06 sty 2016, 22:44
Kontrast, lubię namacalne rzeczy. :P
Jeśli ten bezproduktywny czas dawał Ci przyjemność, to wg mnie nie był taki bezproduktywny.

przez Śmiercionauta 06 sty 2016, 22:49
black swan, zgadzam się z Kontrast, łądnie to ujęłaś. Od razu przypomniała mi się Siekierezada.
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

przez Kontrast 06 sty 2016, 22:51
Czuje żebyśmy sie rozumieli bez slow :P
No wlasnie nie tak bardzo, bo myslalem o tym, ze nic nie robie, bylem wypoczety, to nie taki zasluzony czas. Chyba jakies wyrzuty albo cos, no nic pomysle jeszcze nad tym:)
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez black swan 06 sty 2016, 23:50
Siekierezada.... muszę nadrobić zaległości, po krótkim riserczu wydaje się obiecujące. :P
Kontrast napisał(a):Czuje żebyśmy sie rozumieli bez slow
Hehe :twisted:

Godzinka na forum plus coś intensywnego w słuchawkach i czuję się od razu lepiej.

przez chojrakowa 07 sty 2016, 00:27
black swan, tak tak bardzo zgrabnie ujęte. Paskudny stan, dobrze, że już lepiej
kontrast, było minęło. Nawet jeśli nie przyniosło nic, to w sumie nic dobrego ani nic złego a to już się liczy na plus w naszej popapranej rzeczywistości ;)

Ja lepiej. Dużo lepiej. Z samego dna ekspresem na szczyt, aż mi się ręce roztrzęsły z wrażenia :mrgreen:
Ale mam świadomość, że tak nie powinno być. I zaczynam się zastanawiać co zrobić, żeby jakkolwiek zacząć się stabilizować, obojętnie na jakim polu. Mam mądry plan zadzwonić jutro do terapeutki i pokombinować z terapią na nfz.
Życie jest takie strasznie nieprzewidywalne, kiedy rządzą nim emocje, w dodatku jedynie skrajne... :roll:
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez Steviear 07 sty 2016, 02:01
jest mi bardzo smutno i zaczyna sie płakanie kilka razy dziennie. wszystko jest nie tak jak powinno byc. robie tyle co moge by to zmienic ale nic sie nie zmienia. nie mam energii juz. nie mam sil na nauke a musze bo wkrotce sesja. nie wierze w siebie. jestem beznadziejna. czas mi umyka, nie wiem gdzie. energia tez. leki mi sie koncza. nie moge podjąc decyzji czy ciagnac to jeszcze. zazdroszcze zycia moim rowiesnikom. choc nie wszyscy to wiekszosc prowadzi beztroskie zycie i nie maja problemow ze zdrowiem. przed takimi ludzmi swiat rzeczywiscie stoi otworem. moga wszystko. a ja coraz bardziej trace mozliwosci. zdrowie sie pogarsza i wszystko boli czesciej. musze sie oszczedzac jak emeryt. szpital nadal ma mnie w dupie. na pewno mnie wystawił ten lekarz. kolejny pierdolony raz. wlasciwie to teraz mam gdzies to zdrowie. mam za duzo zmartwien. nie daje rady a gdybym nic nie zrobila to tez bym nie dawala rady bo wyrzuty sumienia by mi nie daly spokoju. nie ma wyjscia po prostu. czuje sie skołowana.

przez zielony95 07 sty 2016, 03:35
Ku#wa ryczeć mi się chce jak małemu dziecku. Pierdolone życie mnie przerasta. Żygam tym wszystkim już. Jutro rano idę na rozmowę w sprawie pracy. W sumie to kontynuację poprzedniej rozmowy, gdyż poprzednio nie wziąłem wcześniejszych umów. Bo co to za doświadczenie 3 miesiące na śmiecíowkach zleceniach? Po ch#j tej kobiecie to oglądać to ja nie wiem. W każdym bądź razie jak dobrze pójdzie będę miał wreszcie robotę. Dobranoc

przez ma_kowalewicz 07 sty 2016, 09:30
Nerwy znowu nerwy. Cholera mnie bierze. Strach do kogoś się odezwać by zaraz nikt do Ciebie nie rzucał się z byle gó** powodu tylko że się do kogoś odezwało.
Nie musisz udawać, że jesteś silny.
Nie musisz mówić, że wszystko jest dobrze.
Nie martw się tym, co pomyślą inni.
Jeśli musisz, płacz - to dobrze wypłakać łzy do końca!
Tylko wtedy wróci uśmiech.

przez JERZY62 07 sty 2016, 10:38
Nie najlepiej ale znośnie... całą noc nie spałem.
♪♪♪

przez chojrakowa 07 sty 2016, 11:16
Jerzy, a to czemu? Na to są pixy ;)
Steviear, rany, sama nie wiem co powiedzieć. Znamy te stany, to nic przyjemnego. Bierzesz jakies leki? Sesja to nie jest najważniejsza rzecz w Twoim życiu, serio. Świat się nie skończy jak będziesz mieć poprawkę. Zadbaj o siebie, to najważniejsze :<

Zaspałam do pracy. Jestem w jakimś dziwnym napięciu, oczekiwaniu na coś. Staram się oddychać głęboko i nie świrować bez powodu.
Już mi galopuje po głowie ogarnianie tematu na weekend, jestem chora na głowę...
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

Sortuj wg