Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez chojrakowa 30 gru 2015, 13:51
Ala1993, jeżeli dojdzie do skutku - obiecuję napisać :)
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez milion_kawalkow 30 gru 2015, 13:52
chojrakowa- Jeśli jest 'kolejka' a ja jej nie widze- to znaczy, ze nie myślę o tych osobach jak o kimś, z kim mogłabym pójść na randkę. Więc tak czy siak - brak randkowania :D

Dołączam - daj koniecznie znać jak było ;)

przez Morphine90 30 gru 2015, 13:56
chojrakowa napisał(a):Morphine myślisz? No ja właśnie staram się nie zacieszać za bardzo i niw nastawiać z nadzieją, że wtedy jak już coś się spaprze, to będzie boleć mniej. W tajemnicy Wam powiem, że to moja życiowa taktyka przetrwania ;)
Milion_kawałków, miło mi :) E tam, no z takim nastawieniem to pewnie za prędko nie pójdziesz, a kolejka na bank jest, tylko jej nie widzisz ;)

Z doświadczenia wiem, że obojętnie jak się na nastawisz - jak ma boleć to i tak będzie bolało, więc chociaż naciesz się porządnie póki jest się czas cieszyć.
Mam rozmowę w Żabce na osiedlu, właśnie .
I w czasie jak to piszę dostałam kolejny telefon z odzieżówki - idę tam 4 stycznia.
Normalnie telefon mi zapłonie, obudziły się gamonie. :roll: Pod koniec roku...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez chojrakowa 30 gru 2015, 14:17
Morphine, tak mówisz? To może sobie pozwolę wyjątkowo i będę jarać się jak świeczka :mrgreen:
SUPER!!! O żabce słyszałam dużo złego, ale to franczyzy teraz to dużo zależy na kogo trafisz. Czekam na relację!

przez Morphine90 30 gru 2015, 14:28
chojrakowa napisał(a):Morphine, tak mówisz? To może sobie pozwolę wyjątkowo i będę jarać się jak świeczka :mrgreen:
SUPER!!! O żabce słyszałam dużo złego, ale to franczyzy teraz to dużo zależy na kogo trafisz. Czekam na relację!

Jaraj się jak świeczka :smile:
Chyba bardziej na ten butik liczę, ale chyba są za bardzo "ąę" :roll:

przez Adriana83 30 gru 2015, 14:46
:D Nareszcie byłam u psychiatry.Diagnoza depresja i nerwica (rok temu tylko zespol lęku panicznego)
Przepisal mi Mobemid. :smile: Ps czuje sie ok
Kiedy serce jest przepełnione, oczy zachodzą łzami :!: :!:

przez milion_kawalkow 30 gru 2015, 14:52
Adriana83- przyznam, ze mam mieszane odczucia i myśli, gdy 'nareszcie byłam'- i od razu jest diagnoza? Ludzie są niejednokrotnie błędnie diagnozowani przez np. Kilka lat- a tu tak o, juz- i jesteś tego pewna? Ja byłabym pewnie sceptycznie nastawiona. Choć może dlatego, ze to ja?...

To bardzo dobrze, ze czujesz się ok! ;)

Ściskam!
"Dla człowieka nie tyl­ko świat otaczający jest za­gadką, jest on nią sam dla siebie.
I z obu ta­jem­nic bar­dziej dręczącą wy­daje się ta druga." Antoni Kępiński

przez Adriana83 30 gru 2015, 15:05
To znaczyyyyyyyyyy...ja bylam u psychiatry rok temu.Przepisal mi wtedy lek po ktorym zle się czułam (wymioty) i wiecej nie poszlam do niego az do dziś a to dlatego ze przez ten rok wiele sie zmieniło...mam gorsze objawy, nasilone leki,objawy somatyczne itp nawet z domu nie wychodze dlatego postanowilam ze ponownie pojde bo Chce i Muszę zacząc nowmalnie zyc, iść do pracy.
I jak mu opowiedzialam dzis ze czuje sie wiele gorzej niz rok temu (itp) to powiedzial ze to juz nie jest Tylko zespol lęku panicznego a Nerwica.
mam nadzieje, ze choć troche lepiej mi bedzie po tym leku.

przez chojrakowa 30 gru 2015, 15:18
Ilu lekarzy tyle diagnoz ;) chociaz nerwica jest nerwica w sumie. Ale jakby tego nie nazywał ważne, żeby leki były trafione.
To jakiś widzę ciężki czas dla psychiatrów, ja moją też planuję wymienić na lepszy model... :roll:

przez alu 30 gru 2015, 15:26
Morphine90 napisał(a):Z doświadczenia wiem, że obojętnie jak się na nastawisz - jak ma boleć to i tak będzie bolało, więc chociaż naciesz się porządnie póki jest się czas cieszyć.
o to to! zapisuję to sobie w moim kajeciku jako myśl dnia :)

U mnie pierwszy dzień bez grupy wsparcia i trochę świruje. Jaki człowiek jest durny, żeby tak przwiązywać się do ludzi, którzy Cię pogrążają :pirate:
alu

przez milion_kawalkow 30 gru 2015, 15:41
Akurat lekarz u którego byłam wczoraj jest moim daaaawnym lekarzem, z ktorego nie byłam zadowolona. Na szczęście mam Panią A. która jest najlepsza dotychczas. Choć mialam ponad pół roku przerwy w wizytach z powodu pobytu na oddziale. Ale wracam na początku roku do niej, bo jest niezastąpiona ;)
"Dla człowieka nie tyl­ko świat otaczający jest za­gadką, jest on nią sam dla siebie.

przez milion_kawalkow 30 gru 2015, 15:47
alu- Ty pierwszy dzień bez grupy pogrążenia- ja pierwszy dzień na lekach od kilku miesięcy. Już czuje błogi stan. Jak dobrze, ze przez pół roku mój organizm zdążył zapomnieć czym są benzo- przynajmniej póki co czuje działanie. Choć znając te substancje - nie potrwa to długo przy tej samej dawce :D
Mimo impulsów w kwestii wychodzenia do ludzi, które mnie ostatnio zaskoczyly- od kilku dni myślę o tym, żeby odciąć się od fizycznych relacji i ewentualnie ograniczyć sie do wirtualnej przestrzeni. Łóżko jest niesamowitym azylem :D

przez Alicja92 30 gru 2015, 15:52
Nie mam siły, żeby wstać z łóżka, a mam tyle rzeczy do zrobienia.
Fluoksetyna 20 mg
II Miss Forum

przez alu 30 gru 2015, 15:57
milion_kawalkow, naczelna zasada walki z nerwicą i depresją - trzymaj się z daleka od łóżka :) Moje też mnie kusi, ale walczę. Kurcze, nie chcę przekichać kolejnego roku bujając się z emetofobią, ble.
alu

Sortuj wg